nasiona marihuany

ScrOG - Czy taka siatka się nada ???

Wyszukiwarka Forumowa:

THC@LOVER

Member
Rejestracja
Mar 20, 2018
Postów
5
Buchów
0
Siemanko wszystkim thc maniakom :bounce:

Mianowicie mam pytanko odnosnie ScrOG'a, bo planuje po raz pierwszy zalozyc swoim kwiatkom, podkreslam ze po raz pierwszy :p i za zaawansowanego growera tez siebie nie uwazam.. wiec kieruje do was to pytanko.. dobra do rzeczy... w streszczeniu

mam 5 pań odmiany bubble gum i sa w 8 tygodniu wega
namiot jest spory choc nie znam dokladnie wymiarow ale bedzie ok. 130cmx130x200 w srodku jest filter z wiatrakiem(wyciagajacy), wiatrak mieszajacy i na zewnatrz kolejny wiatrak z filtrem wciagajacym powietrze do srodka, do tego sa 2 slonca HPS 250W, czyli razem 500W i dokupilem dzis kolejny wiatrak mieszajacy, no i wlasnie kupilem dzis siate ScrOG, chcialbym sie was doradzic czy ta siatka w ogole sie nadaje do wykorzystania ?? podam kilka fotek, ogolnie znajomy doradzil zebym jej nie uzywal bo jest za cienka i moze uszkodzic lodygi moich pań, ogolnie cala siatka ma chyba 10m i 2m szerokosci wiec planowalem zrobic z tego 2 siatki, jedna wspomagajaca i druga jako ScrOG, prosze was o doradzenie mi co do siaty, czy moge uzyc, czy lepiej jednak kupic plastikowa badz zrobic samemu z jakiegos sznurka ???:pl::pl::sunny:

TU SA FOTY TEJ SIATKI
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
 

Izak

Beta
Weteran
Rejestracja
Lip 4, 2011
Postów
4,932
Buchów
3,381
Odznaki
1
ogolnie znajomy doradzil zebym jej nie uzywal bo jest za cienka i moze uszkodzic lodygi moich pań
Słuchaj sie znajomego bo dobrze Ci radzi. Zastosuj siatkę z grubszego materiału, a najlepiej poczytaj dokładnie jeszcze o metodzie scrog https://www.wiki.haszysz.com/index.php/Trening_Scrog Nie uszkodzi roślin i będzie bardziej stabilna w utrzymaniu poszycia. Rośliny po przełączeniu potrafią ze spora moca napierać na siatkę i mógł bys nie opanować ich za pomoca tej przedstawionej na fotkach.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

THC@LOVER

Member
Rejestracja
Mar 20, 2018
Postów
5
Buchów
0
hmm dosłownie obok były takie z oczkami 5cm na 5cm do teraz zastanawiam sie dlaczego wzialem ten taki shit :pl: chybva nie potrzebny byl <wodna> przed wyjściem na zakup, teraz trzeba odwiedzić hydroland ponownie hehe , dzieki za rade z fartem i do uslyszenia :harvest:
 

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
Zajrzyj w moje fotorelki chyba nawet mam w podpisie jeszcze. Miałem taką siatkę i nic nie cięło łodyg.
Jeśli masz możliwość i fundusz na grubszą siatkę, oczywiście na pewno nie zaszkodzi.
 

THC@LOVER

Member
Rejestracja
Mar 20, 2018
Postów
5
Buchów
0
Zajrzyj w moje fotorelki chyba nawet mam w podpisie jeszcze. Miałem taką siatkę i nic nie cięło łodyg.
Jeśli masz możliwość i fundusz na grubszą siatkę, oczywiście na pewno nie zaszkodzi.

sprawdziłem, panie bardzo sympatycznie wygladaly he :smokee: i ja tez chyba będę musial pomyslec z tym vertical bo chybva na siatke już jest za pozno ... moze sami ocencie

panie jakos tydzień temu pokazaly pierwsze pre flowery, co myślicie z ta siatka ? bo ja sam już nie wiem :pl: a siate zrobiłem taka o ze sznurka hee nudzilo sie troszkę :smokee:

dzięki panowie za udzielona dotychczas pomoc <peace> <palacz>

delavega: zamieściłeś z 6 takich samych zdjęć w poście ;)
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

wielkitopek

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2018
Postów
81
Buchów
0
nie zakładam nowego tematu bo tyczy się tego, na allegro jest BEŻOWA SIATKA ZABEZPIECZAJĄCA SCHODY 90cm nada sie na SOG ?oczka trochę male 5 cm?

sorry za odkopanie...
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
z alegro nic sie nie na da
w grow shopach szukaj bo tam raczej siatki stricte pod...grow ? :D
 

wielkitopek

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2018
Postów
81
Buchów
0
ale czemu? ta siatka wygląda naprawdę ok ?mam boxa 40/80/120 i nie chce mi się kombinować a ta naprawdę wydaje solidna i co wazne prawie pod wymiar boxa ;) po 10 cm na zamontowanie
 

Mr Topek

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2019
Postów
84
Buchów
12
Mialem podobna siatke, po 3 tyg, siatka rozciela 1/3 glownej lodygi
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół