nasiona marihuany

Kurna zmaściłem - czy to dobry FIM?

Wyszukiwarka Forumowa:

lowcakebabow

New member
Rejestracja
Mar 29, 2018
Postów
2
Buchów
0
FIM 2 dni temu na 3 piętrze liści. Dużo czytałem, ale Niemcy czy w praktyce dobre mi to wyszło. Proszę o ocenę.

 
O

OdcieńZieleni

Guest
fim to precyzyjne cięcie, a z fotek cięzko coś powiedzieć, mogłes zrobić topping, banalnie proste i teraz byś się nie orał czy dobrze zrobiłeś, jak zle zrobiłes to lekko przychamujesz wzrost i zestresujesz roślinę, możesz jeszcze zrobić sugerowane przeze mnie trening, wystarczy stożek wzrostu cały u***ać, pozdro
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,342
Buchów
3,349
Odznaki
10
O ile jest to sezonowa roślina, to niezależnie od tego czy wyszedł Ci fim czy topping, będzie dobrze :)
Fim spowalnia główny szczyt, czyli go nie usuwa, więc potencjalnie będziesz miał dodatkowy szczyt z topem.
Topping usuwa główny szczyt (stożek wzrostu) całkowicie, więc energia rosliny kierowana jest we wszystkie pozostałe odrosty.
Na zdjęciu (o ile się nie mylę) widać, że nie udało Ci się uciąć stożka wzrostu, a jedynie lekko spowolnić główny szczyt, przez co te niżej będą mogły go wyprzedzić :)
 

lowcakebabow

New member
Rejestracja
Mar 29, 2018
Postów
2
Buchów
0
Mam jeszcze pytanie. Czy FIM hamuje wzrost? Domyślam się, że go spowalnia. Czy roślina zbuduje kolejne pietra? W sieci niestety brak precyzyjnej odpowiedzi.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół