nasiona marihuany

Ucięcie odrostów, dobry pomysł ?

Wyszukiwarka Forumowa:

Yakara25

Active member
Rejestracja
Gru 29, 2017
Postów
30
Buchów
0
Witam wszystkich !

Posiadam Roslinke Amnesia Haze femi w fazie flo ( dokladnie 33-35 dzień) Jest to moja pierwsza uprawa. Na roslinie zastosowalem tylko trening LST gdyz miał to być automat, gdzie z czasem doszedlem do wniosku, że nim nie jest :) Przegladajc forum, zakonczone fotorelacje, zauwazylem ze duzo ludzi zostawia tylko pare glownych szczytow, przez co rosna na nich na prawde soczyste topy. Chcialbym osiagnac to samo i tu pojawia sie moje pytanie. Moja roslinka ma pelno malych odrostow z malymi rosnacymi topkami, czy nie lepiej było by je poucinać i zostawić tylko szczyty ? Mam sporo rozgalezien i jeszcze wiecej malych odrościków. Ogolnie rzecz biorac chce wiedzieć czy myślę w dobra strone. Czy roslina w ten sposob przekaże wiecej energii do gornych szczytow jesli utne te mniejsze ?


Chce uciąć te najmniejsze odrosty przy dolnych rozgalezieniach jak widać na zdjęciu :
dol2.jpg
dol.jpg
A tak wyglada cala roslina :
cala.jpg

szcz.jpg
 

błękitnazieleń

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2017
Postów
169
Buchów
0
Podpinam się pod zapytanie + dodaje coś od siebie

Czy można codziennie obcinać albo w krótkich odstępach czasu te nowe malutkie odrościki i liście które pojawiają się na flo zaawansowanym tak jak u kolegi powyżej ? Chodzi mi to te malutkie 1cm co dopiero zaczynają wyrastać z łodygi.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół