nasiona marihuany

Out 2018

Wyszukiwarka Forumowa:
D

DIABLO

Guest
Tu wszystkie ziemie jakie kupujesz, kupujesz jako compost co nie znaczy ze jest to kompost który znamy z polski (nawóz).
drugi link jest to dolomit-wapno do stabilizacji pH ziemi na out
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Ja kupuje w Aldim albo lidlu i też dają rade ;)

a co do outa w temacie to , wszedzie farmerka wiec zostaje przy boxie
 

popapraniec

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
455
Buchów
390
No i po zakupach. Worki 40to litrowe sa w promocji, kupujesz 3 i 3 dostajesz gratis.
20180407_155401.jpg
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Hahaha grubo , wktorym to sklepie i wieka za te worki ? A ten garden lime to mieszania z ziemią konieczne tak z ciekawosci pytam biorac pod uwage ze mam caly zestaw z biobizza :) pzdr
 

popapraniec

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
455
Buchów
390
To wszystko z woodisa. Za ziemie dalem 21e za 6 workow. Mam plan czesc roslin posadzic w wiadrach 10litrowych i czesc prosto do ziemi ale najpierw ziemie na spocie trzeba opsypac garden lime zeby zbic ph bo mam na spocie sam torf
 
D

DIABLO

Guest
Teraz tylko w ogródku pozwalam sobie na outdoor, po tym jak mnie o***ali z roślin nie szukam żadnych spotów w terenie, nie ma sensu zawsze się ktoś znajdzie co podpatrzy i wykosi.
 

popapraniec

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
455
Buchów
390
Teraz tylko w ogródku pozwalam sobie na outdoor, po tym jak mnie o***ali z roślin nie szukam żadnych spotów w terenie, nie ma sensu zawsze się ktoś znajdzie co podpatrzy i wykosi.

a idz panie z tym oudorem.. przejechalem 120km nalazilem sie po krzeczorach i tak naprawde dalej jestem bez konkretnej miejscowki.. to jest jakis horror. Pocieszam sie tylko tym ze chlopaki z UK maja nie lepiej :)
 
D

DIABLO

Guest
jeszcze jak masz auto to można cos tam znaleźć ale jak nie masz to prze***ane.
 

Sahtar

Member
Rejestracja
Kwi 3, 2018
Postów
22
Buchów
0
a idz panie z tym oudorem.. przejechalem 120km nalazilem sie po krzeczorach i tak naprawde dalej jestem bez konkretnej miejscowki.. to jest jakis horror. Pocieszam sie tylko tym ze chlopaki z UK maja nie lepiej :)

Dzieki dzieki :D u mnie same pola, nawet ***ani farmerzy kosza nieuzytki nie wiem po co... mam spota 21mil od domu ale chociaz pewny dla pelnosezonowek. Automaty pewnie pojda w okolice, przy torowisku czy na podworku. Ale pytanie mam do Was z innej beczki Pany, macie cos sprawdzonego na pleche bez sprowadzania z PL wyciagow z grejpfruta czy czonsku?
 

popapraniec

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
455
Buchów
390
Dzieki dzieki :D u mnie same pola, nawet ***ani farmerzy kosza nieuzytki nie wiem po co... mam spota 21mil od domu ale chociaz pewny dla pelnosezonowek. Automaty pewnie pojda w okolice, przy torowisku czy na podworku. Ale pytanie mam do Was z innej beczki Pany, macie cos sprawdzonego na pleche bez sprowadzania z PL wyciagow z grejpfruta czy czonsku?

z tego co czytalem to topsin jest najlepszy ale to z polski trzeba ciagnac. a ty jestes z irlandii czy uk?
 

Sahtar

Member
Rejestracja
Kwi 3, 2018
Postów
22
Buchów
0
Swego czasu mieszkałem w Irlandii aktualnie Anglia, "east side" :)
No właśnie dlatego pytam się tutaj co używacie na pleche bo wiem ,ze klimat nie najlepszy takze i tam. Topsin chemia sama z tego co pamietam ,a ja wlasnie robie w tym roku bio wszystko wlacznie ze stymulatorami. Zostalo tylko bio-bloombastic i wymuszenie kwitnienia na jakos 10 lipca aby ziolko doszło do pazdziernika :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół