nasiona marihuany

Out 2018

Wyszukiwarka Forumowa:

popapraniec

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
455
Buchów
390
Siema chlopaki. Jak tam przygotowania do outa w tym roku? Ja jeatem na etapie szukania miejscowek. Problem u mnie w tym ze wszedzie jest torf, macie jakies doswiadczenia?
 
K

KrakenHaus

Guest
Najlepiej jakbyś zmieszał torf z ziemią z ogródka? 50/50 Ja tam kupuje ziemię w ogrodniczym, walę do niej ziemie, kopie dołki na spocie i do dołków donice.
Ziemią się nie przejmuje na spocie, biorę jedynie pod uwagę odpowiednie nasłonecznienie, dobrze gdy jest zagęszczony teren nawłocią czy pokrzywami. W tym roku zmieniam spota, tamtejszy był bardzo hardkorowy.
 

BETONOWY

Banned
Rejestracja
Lip 13, 2016
Postów
22
Buchów
0
Zasyp wapnem i po problemie. Później bedziesz tylko nawoził.
 

popapraniec

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
455
Buchów
390
Zasyp wapnem i po problemie. Później bedziesz tylko nawoził.

I co to sie wtedy stanie?

---------- Post Zaktualizowany 17:56 ---------- Data pierwszego postu 17:54 ----------

Najlepiej jakbyś zmieszał torf z ziemią z ogródka? 50/50 Ja tam kupuje ziemię w ogrodniczym, walę do niej ziemie, kopie dołki na spocie i do dołków donice.
Ziemią się nie przejmuje na spocie, biorę jedynie pod uwagę odpowiednie nasłonecznienie, dobrze gdy jest zagęszczony teren nawłocią czy pokrzywami. W tym roku zmieniam spota, tamtejszy był bardzo hardkorowy.

W jakim ogrodniczym kupujesz ziemie bo ja tylko widzialem kompost
 
L

Lord of Bhang

Guest
I co to sie wtedy stanie?

---------- Post Zaktualizowany 17:56 ---------- Data pierwszego postu 17:54 ----------



W jakim ogrodniczym kupujesz ziemie bo ja tylko widzialem kompost

Co do pierszego pytania to dolomit odkwasi glebe
A co do drugiego to nie wierze zebys nie mógł znajśc ziemi w ogrodniczym serio :zombi:?
W biedrze se kup:D
 

popapraniec

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
455
Buchów
390
Co do pierszego pytania to dolomit odkwasi glebe
A co do drugiego to nie wierze zebys nie mógł znajśc ziemi w ogrodniczym serio :zombi:?
W biedrze se kup:D

w woodies i b&q bylem i tam jest tylko kompost..
odkwasi ale czy za miesiac juz bedzie sie nadawala pod wysiew? mam ok 400pestek na ten sezon do dyspozycji i wolal bym nie kupowac pd nie ziebi bo to wyjdzie ze dwie wywrotki :)
 
L

Lord of Bhang

Guest
w woodies i b&q bylem i tam jest tylko kompost..
odkwasi ale czy za miesiac juz bedzie sie nadawala pod wysiew? mam ok 400pestek na ten sezon do dyspozycji i wolal bym nie kupowac pd nie ziebi bo to wyjdzie ze dwie wywrotki :)

Będzie sie nadawała.
 

popapraniec

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
455
Buchów
390
Najlepiej jakbyś zmieszał torf z ziemią z ogródka? 50/50 Ja tam kupuje ziemię w ogrodniczym, walę do niej ziemie, kopie dołki na spocie i do dołków donice.
Ziemią się nie przejmuje na spocie, biorę jedynie pod uwagę odpowiednie nasłonecznienie, dobrze gdy jest zagęszczony teren nawłocią czy pokrzywami. W tym roku zmieniam spota, tamtejszy był bardzo hardkorowy.

Jakie odmiany sadzisz?
 

popapraniec

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
455
Buchów
390
Sadziłem easy sative, teraz spróbuje swych sił w automatach. Kush, dieselek

Ja tez w glownej mierze lece z automatami sqojej roboty MAZAR&AK47 bo mam ich od groma. Testowalem kiedys SHAMANA i powiem ze daje rade na te warunki
 

popapraniec

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
455
Buchów
390
Jak wyżej. Dzięki temu będzie się nadawać pod rośliny, potem tylko nawóz.

Jak doewe gdzies w sklepie to oczywiscie przetestuje. Czytalem gdzie ze kreda tez do tego sie nadaje ale skad w tym irysowie krede.. jak pogoda "dopisze" to pod koniec kwietnia startuje, a wy?
 

BETONOWY

Banned
Rejestracja
Lip 13, 2016
Postów
22
Buchów
0
Obojętnie co - kreda, dolomit, dla odkwaszenia. W dolomicie jeszcze magnez jest więc niby lepszy.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół