nasiona marihuany

Jaki trening? 1m2 8xFemi

Wyszukiwarka Forumowa:

TORUS/_\

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2018
Postów
72
Buchów
0
Witam całe grono plantatorów : d W skrócie;
Box-1m2
donice-18l
ziemia-biobizz lightmix
oswietlenie-HPS 600W
odmiany Feminizowane - 2xDiesel, 2xCrystal Kush, 2xAk472 AF,1xAmnesia,1xAfgooey

Dzień 15roślin pod 400W
temp 26/55%

zastanawiam się nad treningiem i pisze tu z prośba , abyście mi doradzili z doświadczenia bym nie brnął w potok niepotrzebnych myśli typu jaki jaki jaki jaki .. Nie ukrywam, że trening ma się przyczynić do większych zbiorów , po dłuższym przeszukiwaniu forum, stanąłem nad treningiem typu lst lub(fim)+scrog . Co możecie powiedzieć od siebie , jakieś wskazówki, rady ? Dzięki za cenne uwagi!
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Wybierz co ci pasuje, dla kazdego cos milego. Ja od siebie proponuje topping. Albo lst. Albo fim. Albo nie robic treningu ;)
 

Ashaen

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2017
Postów
298
Buchów
0
Ja bym polecił topping i połączył go z LST
 

senai

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2008
Postów
73
Buchów
1
Witam całe grono plantatorów : d W skrócie;
Box-1m2
donice-18l
ziemia-biobizz lightmix
oswietlenie-HPS 600W
odmiany Feminizowane - 2xDiesel, 2xCrystal Kush, 2xAk472 AF,1xAmnesia,1xAfgooey

Dzień 15roślin pod 400W
temp 26/55%

zastanawiam się nad treningiem i pisze tu z prośba , abyście mi doradzili z doświadczenia bym nie brnął w potok niepotrzebnych myśli typu jaki jaki jaki jaki .. Nie ukrywam, że trening ma się przyczynić do większych zbiorów , po dłuższym przeszukiwaniu forum, stanąłem nad treningiem typu lst lub(fim)+scrog . Co możecie powiedzieć od siebie , jakieś wskazówki, rady ? Dzięki za cenne uwagi!

Ja robiłem najpierw wujka Bena, później FIM a na koniec ScrOG. Nadal w trwkcie, ale aktualne efekty masz w mojej fotorelce.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

TORUS/_\

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2018
Postów
72
Buchów
0
Panienki mają 19dzień, podlewane były 3dni temu (100ml wody) , następne podlanie jutro (250ml na roślinę+ Canna Rihzotonic)
Temp 26/60% dzień ,16/90% noc. Waszym zdaniem, kiedy mogę zacząć lst+FIM/Toping ? Środkowy ak472 ewidentnie zaczął żółknąć po całej powierzchni liści i nowy odrost ma żółte końcówki. Czyżby w ziemi już braku? Biobizz loghtmix





 

TORUS/_\

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2018
Postów
72
Buchów
0
Cześć wam
Kilka dni temu wykonałem lst / FIM. Zastanawiam się jak długo trzymać na Wegu ? Dzień 30, roślinki są dosyć niskie, wymiary boksa to 1m2na 2h , a chciałbym wykorzystać tą powierzchnie jak najbardziej, aby przełożyło się to na plon. Ktoś może doradzić ?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Niskie tzn ? Przy sativach już dawno bym zmieniał światło, przy indyjkach dał bym im max tydzień od fimu i zmieniał na 12/12.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Bez zdjec ciezko ocenic mistrzu.
 

TORUS/_\

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2018
Postów
72
Buchów
0
Okej, wrócę z pracy to wrzucę pod wieczór foty i napisze trochę więcej informacji jak będzie trzeba
 

zapo

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2016
Postów
406
Buchów
0
Ja na jeden roslinie w tym roku cchce tak zrobić pierw topping na szczycie pozniej lst a po lst robie topping na kazdym odroscie co o tym mysliscie roslina da rade?
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Ja na jeden roslinie w tym roku cchce tak zrobić pierw topping na szczycie pozniej lst a po lst robie topping na kazdym odroscie co o tym mysliscie roslina da rade?

Z odpowiednio dlugim wegiem da rade, spojrz na fotorelacje gardenica ile razy toppingowal i poczytaj ocmine lining. Mozna ciac i 10x, pytanie tylko czy bedzie to oplacalne
 

TORUS/_\

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2018
Postów
72
Buchów
0
[/ul]

[url=https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-955859]






Dzien 31 , lampa nadal 400W 18/6. Dwa razy podlane Canna Rihzotonic , podlewane co 4dni i stopniowo zwiększam ml, ostatnio po 400ml na sztukę. Jutro chciałbym już zapodać 100% rhizo+50% Canna Weg+caanazym. Roślina do ziemi zgięta w miarę możliwości , szczyty osobno poodginane, zaglądam i poprawiam. Co myślicie ? Ile jesCze ciągnąć Wega ?
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Za tydzien bym przelaczyl, moze chwile wczesniej.
 

TORUS/_\

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2018
Postów
72
Buchów
0
OK, spojrzymy za kilka dni jak się szczyty rozwiną do tego czasu. Te dwie po środku od lewej to ak472 AF, tzn ze lada dzień powinny się same przełączyć na kwitnienie ?

---------- Post Zaktualizowany 21:55 ---------- Data pierwszego postu 21:29 ----------

Wgl wszystko wyglada dobrze jak na ten okres?
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Jest ok, ladne krzaki, chociaz przy tym swietle kolorow nie widac. Nie lubie matematyki i taka mala sugestia, pisz przy kazdym upie ktory to jest dzien. Spojrzalem na pierwszy post i dobrze rozumiem, ze to ok miesiaca?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół