nasiona marihuany

Jaki trening? 1m2 8xFemi

Wyszukiwarka Forumowa:

TORUS/_\

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2018
Postów
72
Buchów
0
Dzień 33

Zdjęcia robione wczoraj Honza , barwa liści jest jednolita, póki co nie ma żadnych przebarwień.
Dziś roślinki zostały podlane 600ml wody z PH około 6 +
-100% Canna Rihzotonic
-50% Tera Vega
-50% Caanazym
Lst poprawione, w większości każdy szczyt nagiety osobno na podobną wysokość, po cięciu FIM zauważalnie widać jak Tworzą się 4 odrosty. Poucinalem trochę liście spod położonej łodygi i na dzisiaj koniec :)
 
Ostatnia edycja:

TORUS/_\

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2018
Postów
72
Buchów
0
Jest sens kupować siarczan magnezu na tym etapie i robic opryski?
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
Magnez jest potrzebny w dużych ilościach na każdym etapie, ale jeżeli nie widzisz niedoborów magnezu to nie ma sensu pryskać.

Co więcej widzę, że nie które liście są zakrzywione w dół jak pazur, to oznacza przenawożenie azotem, więc z tym terra vega ostrożnie, nie lej tego w za dużej dawce.

Inna sprawa taka, że wiele nawozów i podłoży ma po prostu za dużo azotu, często jest przenawożenie azotem, a magnezu lub np. wapnia brakuje.
 

TORUS/_\

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2018
Postów
72
Buchów
0
Ziemie mam biobizz light mix, dopiero dzisiaj pierwszy raz podlalem 50% teraz Vega, wiec wątpię , że to jakaś oznaka przenawozenia , bo skąd nadmiar . Dostałem w gratisie o to takie dwie buteleczki, nadają się ? Liście tak wyglądają , może przez to , ze je również naginam aby nie zasłaniały mi szczytów





 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
Evoplon to najtańszy zachodni nawóz typu "bulk" przepakowany w Polsce z naklejoną metką "Evoplon". Jeżeli masz nawozy canny to tego nie potrzebujesz.

Po przełączniu zwróć uwagę na to co pisałem, czy indukcja za dlugo nie trwa, a tak oznaki niedoboru magnezu, szczególnie te większe zdjęcia na dole dobrze to pokazują:

https://www.alchimiaweb.com/blogen/deficiency-excess-magnesium-cannabis/

chodzi o te białe "blaszki" na liściach - to bardzo charakterystyczne, plus końcowki liści mogą być białe, to też oznacza niedobór mg na tym etapie, na późniejszym etapie jak nic z tym nie robisz końcówki brązowieją i zaginają sie do góry co można pomylić z przenawożeniem. Jeżeli takie coś wystąpi to wtedy pryskaj siarczanem magnezu.
 

TORUS/_\

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2018
Postów
72
Buchów
0
Okej, będę obserwował, jeszcze jakieś tydzień Wega i przełączam na 12/12 i 600W. Dzięki Wielkie Fazogastor.

Mieliście może styczność z któraś z tych odmian, które mam?
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
Spoko, i faktycznie, ten pazur widać właściwie tylko przy jednym liściu, i może to być zagięcie od ściany boksa.
 

TORUS/_\

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2018
Postów
72
Buchów
0
DZIEŃ 36 Weg
Temp 25/60%
18/80%

Wszystko wygląda dobrze , bez większych problemów, po za jedną ak47AF, końcówki liści zrobiły się białe, na wyższych i niższych piętrach. Deficyt magnezu?
Wszystkie są poddawane lst, dwie sztuki ak472 nie były, mogę je teraz nagiąć delikatnie ? Bo wystrzeliły i w porównaniu z innymi dą dużo wyższe. Liczba odrostów na roślinę waha się w przedziale 9-12. Myśle , że jeszcze kilka dni i przełącza na 12/12 i 600W Co myślicie ?









 

THCLORD

Member
Rejestracja
Mar 3, 2018
Postów
19
Buchów
0
naginaj spokojnie i jeszcze tydzien i bedziemozna przelaczac wtedy ladnie ci podejda pod pelny box na flo
 

TORUS/_\

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2018
Postów
72
Buchów
0
DZIEŃ 41 WEG
TEMP 26/60%
20-22/ 80-90%
LAMPA 400W
DONICE 18l , 6xFemi,2xAF Femi
BOX. 1m2/2h

siemano, dzień 41, mam nadzieje, że 1/3 czasu już za mną! W skrócie mogę powiedzieć, że do tej pory roślinka została poddana treningowi LST oraz FIM. Liczba tworzących się szczytów wynosi od 10 w górę, nie wiem czy to optymalnie czy okazale na ten czas, natomiast podlana została :
(1raz 50% Canna Weg)
Kilkukrotnie Canna Rihzotonic oraz Caanazym.
Roślinki nie wykazują braków odżywczych, ani innych złych oznak. Jutro dostaną (w piątym dniu od ostatniego podlania 600ml/ szt) ;
100% Canna Weg(ostatni raz)
100% Canna Rihzo
100% Caanazym + 800ml wody na sztukę. PH 6-6.2( mierze roztworem kropelkowym oraz obniżam PH wody roztworem PHminus)
Następnie jutro przełączę je na flo i 600W. Co możecie powiedzieć ?







 
Ostatnia edycja:

TORUS/_\

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2018
Postów
72
Buchów
0
DZIEŃ 63 / 17 FLOW
światło 600w
Fotorepid 12/12
Temp. 28-30/20
Wilgotn. 65/45-50
Nawozy -Cannazym,Rihzotonic,Tera Vega i teraz Burza kwiatów(plargon npk 10/30/20)

Dziewczyny już spokojnie sobie kwitą i powoli wydzielają co raz bardziej intensywny zapach. Na flo podlewam Burzą Kwiatów 5g/5l, wczoraj póki co drugi raz. PH mierzone phmetrem elektronicznym, podlewane wodą o ph 6, co 4-6 dni.Ostatnio też zauważyłem żółknące liście w dolnej parti krzaka, wiecie może co to za niedobr?









 

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
wiesz, roślina trybiąc zużywa dużo zgromadzonych substancji odżywczych m.in azot. to typowe dla dolnych wiatraków i przy flo
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół