nasiona marihuany

Canna Rihzotonic

Wyszukiwarka Forumowa:

TORUS/_\

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2018
Postów
72
Buchów
0
Witam Panowie
moje roślinki mają już 15dni, dziś rano godzinę przed zgaszeniem zostały podlane po trzy dniowej przerwie.
natomiast niedawno kurier dostarczył mi nawóz od Canny, Rihzotonic. Moje pytanie , kiedy najlepiej im zapodać 1/2 dawki ?
 

TORUS/_\

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2018
Postów
72
Buchów
0
40ml na 10l, jeśli chce rozrobić to w 1,5l (200ml na roślinę)którymi podleje 8roslin, muszę zapodać około 2,5ml na 1,5l wody i tym wszystkim podlać krzaki?
 

Ashaen

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2017
Postów
298
Buchów
0
40ml-10l
x ml-1,5l x=(1,5*40)/10=6ml tak według tabelki jak chcesz 50% to wychodzi 3ml na 1,5l
 

TORUS/_\

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2018
Postów
72
Buchów
0
Jednak słabo u mnie z matmą xd
Dzięki wielkie kolego , czyli następne podlanie będzie już z pożywką ;) Dobrze wyglądają te Twoje krzaczki , moje takiego tempa nie mają w wzroście , dopiero tworzy się trzecie piętro i zastanawiam się na treningiem jaki wybrać
 

Ashaen

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2017
Postów
298
Buchów
0
A jaką ziemie tam masz i dasz rade wrzucić jakieś zdjęcie? Może jeszcze nie będą potrzebowały dodatkowego pożywienia. Dziękuje, w sumie nie wiem jakie tępo mają bo nie pamiętam dokładnie kiedy wychodziły z ziemi a przy takich maluchach każdy dzień robi różnice. Co do treningu ciężko powiedzieć to zależy ile masz czasu chęci i roślinek ale definitywnie polecam trenowanie bo może przynieść spore korzyści w plonie i jest to ciekawe doświadczenie. Ja zacząłem od LST teraz robie drugi grow to poszedłem w troche bardziej stresujący trening czyli wuja bena. Poszperaj po forum jakbyś miał jakieś wątpliwości to pytaj sie zawsze sie znajdzie ktoś na forum żeby pomóc :)
 

TORUS/_\

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2018
Postów
72
Buchów
0
Do boxa mam dostęp 24/7 powiedzmy, co do treningu to wybiorę taki , który przyniesie mi największa korzyść w plonie i to chyba będzie lst czy się mylę? Przed starem myślałem o siatce scrog , ale jakoś odbiegłem od tego pomysłu, bo mam 8szt i 4odmianki. Ziemie mam biobizz light mix pod lampą 400w aktualnie, potem przełączę na 600W , gdy zacznie się flo. Teraz mają dzień to tylko mogę wrzucić takie spod lampy
 

Ashaen

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2017
Postów
298
Buchów
0

TORUS/_\

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2018
Postów
72
Buchów
0
Fajnie te krzaczki wyglądają po tym treningu z linka, ale za długo z tym wegiem. Chce się zmieścić w 3miesiacach + max 2tyg. Mam już kupiony drut, dziury po obwodzie doniczek tez zrobione , wiec zostanę przy lst. Jak dobrze pamietam , robi się go od 5piatego piętra?





 

Ashaen

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2017
Postów
298
Buchów
0
+/- piątego, generalnie jak tylko będą na tyle długie że będzie sie je dało wygiąć. Ładnie masz w tym boxie, schludnie :D masz jakiś filtr na później?
 

TORUS/_\

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2018
Postów
72
Buchów
0
Dzięki
Tak, zamontowany i odpięty. Donice 18l i lampa 600W z możliwością zmiany mocy (250,400,600,660W)
Roślinki wydawały mi się trochę zamulone , ale teraz trochę ruszyły w gore ,PH kontroluje roztworem wodnym z dokładnością do 0,2 +/ -. Mieszający włączony, gdy maja dzień i zazwyczaj temp 25/ 50-55%. Nocą 16-17/80-90%. A tak to nuda póki co :d
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół