nasiona marihuany

Pusta przestrzeń - Okręgi/kwadraty w lesie

Wyszukiwarka Forumowa:

BoggyGER

Well-known member
Rejestracja
Mar 7, 2018
Postów
102
Buchów
0
Witam, do sezonu już nie wiele a ja ciągle męczę się z wyborem odpowiedniego miejsca na wysiew. Ostatnio na mapie znalazłem w wielkim gęstym lesie iglastym pewne małe okręgi/kwadraty z pustą przestrzenią. Myślę nad tym żeby tam wszystko zacząć. Lecz nie jestem pewny co do tego miejsca. Moim zdaniem te miejsca są bardzo chętnie odwiedzane przez sarny, no i do tego jakieś 100 m od tego jest leśna droga która w sumie wprowadza mnie w długie namysły żeby jednak miejsce zmienić. I teraz pytanie do Was, czy ktoś może miał styczność z takimi spotami i mogli się wypowiedzieć na ten temat? ;)
 

MAKEaTRIP

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2018
Postów
84
Buchów
1
Siema,
Ja miałem zaczynać prace na takim miejscu wypatrzonym na mapce- jak przyszedłem wyglądał trochę inaczej niż na mapie ale mniejsza. Zwróć uwagę ze grzybiarze wszędzie wejdą, u mnie w lasku z iglakami nazbierało się w tamtym roku tyle grzybów ze paaanie.
pie**ol mapkę, patrz orientacyjnie na nią czy nie ma domów wokół itd ale musisz szukać z buta, rowerem i szukaj miejsc gdzie jest na***ane mnóstwo krzaków, tam gdzie zdrowy człowiek spacerowicz by nie wszedł.
Ogólnie większość forum nie poleca sadzenia w lesie ze wzgl na leśniczych, zwierzynę, grzybiarzy, spacerowiczów, szkółki itd
Kieruj się zdrowym rozsądkiem, tylko Ty możesz ocenić miejscówkę optymalnie bo ja widzisz.
Pozdro
 

PATO PATO

bez animuszu ani rusz
Rejestracja
Gru 13, 2015
Postów
268
Buchów
25
podmokłe tereny przy akwenach wodnych,trzcinowiska,bagna. tam staraj sie szukać spotów. do lasu człowiek wejdzie a na mokry teren nie bardzo,komu będzie sie chciało w czciny wbijać. ;)
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
,komu będzie sie chciało w czciny wbijać. ;)

zlodziejskim ku**om bedzie sie chcialo
maja dobrze opisane miejsca do sadzenia i ogladaja te same 'mapki' z polankami

przeciez tak swietnie opisujecie miejscowki do sadzenia zamiast po prostu pojsc i znalesc cos bez gadania
 
Ostatnia edycja:

MAKEaTRIP

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2018
Postów
84
Buchów
1
Najciemniej zawsze pod latarnią. Ja raz za***alem przy drodze w pokrzywach na wsi i bez problemu. Jedyny minus ze prawie ugryzła mnie miniaturowa żmija ale miałem dobry strój. Hehe
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Zarówno my jak i złodzieje używamy tych samych map i szukamy tych samych miejsc.
Jak szukam nowych spotów to z 5 miejscówek 4 już sa zajęte lub ktoś tam sadził.
Teraz rozkminka, ogólnie jest zasada by nie sadzić w lesie a ja od 3 lat mam taka polankę z jezynami i sadze rosliny przyklejone do tych krzaków. Rosliny rosną tam duże i to takie ze jak wchodze pomiedzy nie to mnie nie widać.
Polanka jest przy ścieżce która chodziłem na wytypowany spot z mapy, zaroslna i podmokły teren.
Nikt normalny tam nie chodzi, dwa razy mnie tam o***ali a na polance spokój i cisza...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół