nasiona marihuany

Grow outdoor

Wyszukiwarka Forumowa:

deuter

hideandseed.nl
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2007
Postów
700
Buchów
464
Witam Wszystkich obserwujących
W tym roku wystąpią ( jak wszystko dobrze pójdzie) hehe:
po jednej roślinie feminizowanej
-AMS
-HOLANDS HOPE
-FRISIAN DEW
-C99
-serious 6'
-PURPLE MAROC
-twilight rewegowany
-MÓJ AFGAN ( wieloletnie selekcjonowany celem przystosowania na outdoor- powinien zaczynać kwitnienie końcem lipca)
-sensi skunk/łamany great white shark af (ciekawe czy da radę?)
-CRITICAL (pewnie nie da rady? według producenta gotowy w NL połowa paździera=zobaczymy
Narazie to tyle dojdą jeszcze pewnie pure AK/SS AF
SHAMAN/SS AF
SPECIAL QUEEN/SS AF
Może coś jeszcze?
Tydzień temu wyglądało to tak:
normal_IMG_0001~0.JPG


PS.ZOMBI 2 obecnie Arh+ trochę sie opóźnię z relką ŁŁ, narazie się koncentruję na out :freak:
 

Arh+

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2014
Postów
516
Buchów
5
Twój wieloletni afghan musi się znaleźć w mojej kolekcji:smokee:
Powodzenia
 

GordonShumway

"Yo, Lucky my man!"
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
459
Buchów
0
Co to AMS ? :) ta C99 to jakieś auto ? Bo jeśli nie to zapomnij. Chyba, że uprawiasz na jakiejś bardziej przyjaznej (niż nasza) szerokości geograficznej ;)
 

deuter

hideandseed.nl
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2007
Postów
700
Buchów
464
Co to AMS ? :) ta C99 to jakieś auto ? Bo jeśli nie to zapomnij. Chyba, że uprawiasz na jakiejś bardziej przyjaznej (niż nasza) szerokości geograficznej ;)

AMS-Anti Mold Strain and stands for a hybrid bred by mating Swiss Sativa and a Swiss Indica from the Ticino region
C 99 I PARE INNYCH mam zamiar sterowac nawozami w celu wcześniejszego kwitnienia( zobaczymy czy się uda?)
rośliny na 52 równoleżnik HOLAND-jesień bardziej łagodna niż w PL(jeśli nie napie****a deszcz przez 3-4 tygodnie)
IMG_0003.JPG

sytuacja na dzień dzisiejszy
rośliny wysiane w tym samym czasie,takie samo podłoże,światło itd.
Arh+- MÓJ AFGAN szkoda nerwów jest to Homozygota dominująca F 15-20 jakoś,na dziesięć wysianych nasion 5 ciężko utrzymać przy życiu,ale już jakiś krosik z tą samicą może być całkiem ciekawy?jak się zrobi Homozygota recesywna,Heterozygota.
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
No własnie ten ***any deszcz i duża wilgotność w NL jest najgorszy. Teraz półtora tygodnia zapowiadają opady :p jak sobie z plechą radzisz? Ciągniesz oprysk z PL czy na miejscu kupujesz?
 

deuter

hideandseed.nl
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2007
Postów
700
Buchów
464
Wszystkie nawozy,chemię itd. zaopatruje się w PL. czasem czegoś zabraknie to szukam tutaj.
Z plechą ciężko jest wygrać nawet jak pobieram klony to przy idealnych warunkach i tak atakuje.
Robactwa wszelkiego rodzaju też nie brakuje od inwazji mszyc po hordy ślimaków pożerających wszystko na swojej drodze, nie spotkałem jeszcze gąsienic pożerających liście
 

-SillveR-

Berrger
Rejestracja
Mar 20, 2016
Postów
1,109
Buchów
1
Wszystkie nawozy,chemię itd. zaopatruje się w PL. czasem czegoś zabraknie to szukam tutaj.
Z plechą ciężko jest wygrać nawet jak pobieram klony to przy idealnych warunkach i tak atakuje.
Robactwa wszelkiego rodzaju też nie brakuje od inwazji mszyc po hordy ślimaków pożerających wszystko na swojej drodze, nie spotkałem jeszcze gąsienic pożerających liście

Z owadami itp u mnie jest tego dużo masakra

Życzę tobie żebyś nie napotkał gąsienic one wpie****aja moment liście krzaka miałem z nimi problemy ale udało mi się wygrać opryskiem i obok posadzilem inne małe chujostwa liściaste co by nie siadaly mi na krzakach i udało się w tym roku też tak zrobię...
Pozdrawiam
 

deuter

hideandseed.nl
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2007
Postów
700
Buchów
464
Z owadami itp u mnie jest tego dużo masakra

Życzę tobie żebyś nie napotkał gąsienic one wpie****aja moment liście krzaka miałem z nimi problemy ale udało mi się wygrać opryskiem i obok posadzilem inne małe chujostwa liściaste co by nie siadaly mi na krzakach i udało się w tym roku też tak zrobię...
Pozdrawiam

Tu występują głównie choroby grzybiczne typu Antraknoza,atak szarej pleśni,mszyce i ślimaki.
Ale nigdy nie wiadomo, możesz podać jakiś złoty środek na te włochate i gołe paskudne gąsienice.
 

deuter

hideandseed.nl
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2007
Postów
700
Buchów
464
UP
Po oprysku tytanitem ruszyły ostro do przodu
doszedł jeszcze ten malutki THE PURPS
normal_IMG_0002~0.JPG


normal_IMG_0001~1.JPG
 

Growing

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2017
Postów
205
Buchów
2
Póki co naświetlasz je z jednego okna? Bo strzelam ze nie świeci w tym oknie cały dzień :pr:
 

deuter

hideandseed.nl
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2007
Postów
700
Buchów
464
Przy oknie stoją około 10h a potem lecą pod panel.
SŁONECZKO świeci do godziny 14, gdyby były tylko przed oknem to już by przechodziły na flo.
Na dzień dzisiejszy mamy nieco ponad 12h światła dziennego
 

Sahtar

Member
Rejestracja
Kwi 3, 2018
Postów
22
Buchów
0
Pilnie obserwowałem Twój zeszłoroczny outdoor deuter :) Propsy za automacik. Z Twoją ręką to i w śniegu byś zebrał plon. Sam sadzę w tym roku 4x P Maroc od fs i 1x peyote critical od Barneya (ciekawe bo z gratisu) tyle ,że w UK + parę automatów NN regular i 3 girl scout cookies. Jesteś coś w stanie powiedzieć o tych dwóch ostatnich odmianach bo mało fotorelek z tego było w pl. Pozdrowka i jak najwiekszych plonow!
 

deuter

hideandseed.nl
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2007
Postów
700
Buchów
464
NN -nie kojarzę?
girl scout cookies -to Durban Poison x OG Kush Harvest Time (Outdoor) October
peyote critical - to Peyote Purple x Critical Kush Harvest Time (Outdoor) Mid/End October
Teraz większość odmian jest dobra pytanie tylko czy da radę dojść?
Myślę że bez naszej pomocy nie.
jest jednak szansa- wiedząc przybliżony czas(termin) przejścia roślin na flo
możemy jakieś pięć tygodni wcześniej zaprzestać podawać nawozy azotowe
skutkiem tego jest wymuszenie rośliny do wcześniejszej indukcji (udało mi sie kilka razy) o 2-3 tygodnie
to już dość sporo
widać to też w zeszłorocznej relce
rośliny będą żółkły (dolne liście) górne jaśnieją
gdy zobaczymy oznaki kwitnienia podajemy nawóz azotowy w małych ilościach
i roślina już zaczyna kwitnąć na całego
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół