nasiona marihuany

MarsHydro 240v /0.36m/auto NL,2x WW,Diesel haze

Wyszukiwarka Forumowa:

rm26-600

Well-known member
Rejestracja
Gru 22, 2010
Postów
315
Buchów
0
Witam całe forum!

Długo sie przymierzałem do tej uprawy jak i fotorelacji miały byc openseed-owe pestki na które czekam od użytkowników,ale jestem typem niecierpliwym i na pocztek zamówiłem automaty który dosc szybko zapukały do drzwi :)(nastepne fotorelacje bedą z pestek od chłopaków)Moja przygoda z uprawą zaczeła sie dobrą dekadę temu,mam za sobą kilka udanych outdorów: '07,'08,11 niestety nic nie dokumentowałem na forum.Miałem spora przerwę od hobby z powodów ''życiowych'':)Powracam,a co z tego bedzie zobaczymy,nie jestem jakims super growerem:DLicze na waszą pomoc,sporo sie zapomniało ale nadrabiam czytajac forum ale nie zawsze jest czas bo to nie jedyne hobby jest takze rodzina i praca jakos to trzeba łączyc

Zapraszam do oglądania jak i komentowania!
ziemia: 50/50 Plagron Light mix/sklepowa
doniczki: 4x11 litów
box: DIY 60x60x120
lampa: MarsHydro Reflector 240v
wentylacja: Zestaw Swift Air 100mm''4'' z filtrem weglowym, wlot kratka wentylacyjna+mieszajacy
nawozy: Try pack od bio bizza + jakas mikroryza
trening: Scrog raczej lub LST
fotoperiod: Aktualnie jest 20/4 z powodu temperatury,ale cyba zmienie na 18/6 jak dokupie podgrzewacz pomieszczenia(handy heater)
pestki: 1xNothern Light(RQS),2xWhiteWidow(PS),1xSour Diesel Haze(seedsman)




Teraz troszke o projekcie...Zależało mi aby był bardzo dyskretny,zrobiłem dla boksa specialne pomieszczenie które ma wyglądac i służyć jako spiżarnia na konfitury oraz storage na moje elektro-narzedzia(oczywiscie na kluczyk:D).Z powodu niskiej temperatury ociepliłem celotexem.Musiałem doprowadzic tam gniazdko z napieciem,troszke zabawy było.Box na pozór ma przypominać segment szufladowy iż stolarka nie jest mi obca postanowiłem troszke poeksperymentowac :D całosc jest wykonana z płyt MDF 1.8mm,poskrecane poklejone klejem do drewna oraz pomalowane porzadna farbą podkładową i gloss'em do mebli.Najwiecej roboty było z drzwiami(klapą) całosc frezowana 2-ma frezami(krawedziowym i palczastym) no i nadało to wygląd al'a szuflady dokładnie tak jak chciałem :) Klapa zamykana jest magnetycznie na stop-doorach są uszczelki wiec jest hermetyczny prawie jak lodówka :D

oto foto:




























Roslinki maja 2 dni były problemy z kiełkowaniem...Nie wyszła z ziemi jedna wdowa.



 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Witamy ponownie. Widać, że postarałeś się. Zrzuć filtr i cisnij z fartem.
 

rm26-600

Well-known member
Rejestracja
Gru 22, 2010
Postów
315
Buchów
0
filterek odłączony kolego,trzeba sie przyjrzec :)
 

rm26-600

Well-known member
Rejestracja
Gru 22, 2010
Postów
315
Buchów
0
elo

A wiec tak...Pomidory maja 16 dni,jedna WW nie wyszła z ziemi a wiec dorzuciłem chemdog AF,
Temperatura w dzien to 21-23stopnie,zas w nocy 17-19st,Wilgotnosc 60-70%
Roslinki dostały pierwsza dawke BIo Grow+ opryski z mag
Lampa 50 cm od roslin
podlewane co 3-4 dni

Jakies opninie? porady?zachecam i pozdrawiam :)





















 

rm26-600

Well-known member
Rejestracja
Gru 22, 2010
Postów
315
Buchów
0
Jesteś mile widziany Afro :D Panowie nie wydaje sie wam że sa za małe?
 

rm26-600

Well-known member
Rejestracja
Gru 22, 2010
Postów
315
Buchów
0
witam pora na update

Roslinki maja 36 dni,prócz chemdoga który jest młodszy o 1,5 tygodnia

Wykonane lst,ostatnie podlanie było z nawozami bio grow,bio bloom, i top max dawki 100%
Jest problem z najwieksza roslina czyli sour diesel haze,a mianowicie ma poskrecane listki nie wszystkie i do tego chyba przenawoziłem lekko,lub lampa ale jest najwyzej jak sie da oto zdjecia:


















 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół