nasiona marihuany

GGS Purple Maroc x Hindu Kush

Wyszukiwarka Forumowa:

powertune

Active member
Rejestracja
Gru 3, 2013
Postów
39
Buchów
0
Mial ktoś moze odmiane jak w tytule? Bardzo prosiłbym o jakis opis , kiedy dochodzi i jak rosnie.
 
K

Komarov

Guest
wiem, że odgrzewany kotlet, ale może nadal zainteresowany. Z 3 sezonówek wyszły wszystkie, niestety wydają mi się dość niemrawe, budują piętro i się cholery zatrzymują :/
 

grzes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2008
Postów
1,136
Buchów
3,466
Odznaki
1
Nasiona masz z oryginalnej paczki , sam je osobiscie rozpakowales ?
 
K

Komarov

Guest
Tak, zamówione na f2seeds. Zamówiłem również Green Cack x G13 auto i pestka była wyraźnie większa lecz od początku problemowa, musiałem bidulce pomóc precrushingiem no poszła do ziemi i standardowo potraktowana (zawsze sięsprawdza) no ale niestety już nie wyszła, po 1,5tyg musiałem zrobic miejsce pod foliakiem więc wygrzebałem ją i okazało się, że nic sie nie ruszyła.Dzisiaj jeszcze poszła Amnesiaxgrapefruit i hindu kush Twój, ale dopiero na wacie są.

Aha, i chciałbym przeprosić bo są to purple maroc x Guerilla Gold.
 

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199
siema, mi pmxgg też zamulały na starcie - wyszły jako ostatnie, tak samo na wacikach najdłużej kieł wychodził. Ale 3/3 wykiełkowały i lecą elegancko, potrzebowały rozpędu <peace>
 
K

Komarov

Guest
siema, mi pmxgg też zamulały na starcie - wyszły jako ostatnie, tak samo na wacikach najdłużej kieł wychodził. Ale 3/3 wykiełkowały i lecą elegancko, potrzebowały rozpędu <peace>

masz jakiś konkretny rozpęd na myśli? :zjarany:
 

medalik

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2015
Postów
142
Buchów
7
Nasiona masz z oryginalnej paczki , sam je osobiscie rozpakowales ?

Witam.
Juz ktorys raz piszesz o braniu nasion w oryginalnych opakowaniach. Ja bralem Twoje nasiona na sztuki z Gnomesgarden. Myslisz ze moze byc jakis walek? Czy wg Ciebie mozna seedbankom ufac w tej kwestii?
 

grzes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2008
Postów
1,136
Buchów
3,466
Odznaki
1
Ja ufam ze to co otrzymujecie na sztuki ze sklepow Gnom , f2seeds , Pestkomania i innych z ktorymi wspolpracuje jest tym co zamawiacie i nie mam najmniejszych powodow by w to nie wierzyc, ale w sieci sa sklepy co posiadaja pelna moja oferte z nasionami ktorych juz dawno nie mam , z nasionami ktorych im nigdy nie wyslalem , nigdy nie wspolpracowalem , a nawet pisza ze maja paczki oryginalne z 1 szt gdy ja takich nigdy nie robilem , inna sprawa ze w sklepach sa zatrudnione osoby i przy pakowaniu te osoby moga zrobic co zechca , dac inne nasiona a zostawic sobie moje , ja nigdy do nikogo nie wysylam nasion luzem , chyba ze ida do prywatnej osoby bezposrednio odemnie z Uk , kazda partia nasion jest zgrzana , najczesciej sklep zamawia opakowanie 100 szt , rozpakowuje i sprzedaje na sztuki , rozumiem osoby co na sztuki kupuja 1 lub 2 nasiona , ale zamawianie wiekszej ilosci nie ma zadnego sensu poniewaz mozna zamowic w oryginalnym pakiecie i mamy pewnosc . Ja wolalbym zaplacic te kilka zlotych wiecej za opakowanie niz brac na sztuki i ufac ze pakujacy da to co zamowilismy . A na koniec powiem ze ja nie ufam nawet sobie :D
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Ja ufam ze to co otrzymujecie na sztuki ze sklepow Gnom , f2seeds , Pestkomania i innych z ktorymi wspolpracuje jest tym co zamawiacie i nie mam najmniejszych powodow by w to nie wierzyc, ale w sieci sa sklepy co posiadaja pelna moja oferte z nasionami ktorych juz dawno nie mam , z nasionami ktorych im nigdy nie wyslalem , nigdy nie wspolpracowalem , a nawet pisza ze maja paczki oryginalne z 1 szt gdy ja takich nigdy nie robilem , inna sprawa ze w sklepach sa zatrudnione osoby i przy pakowaniu te osoby moga zrobic co zechca , dac inne nasiona a zostawic sobie moje , ja nigdy do nikogo nie wysylam nasion luzem , chyba ze ida do prywatnej osoby bezposrednio odemnie z Uk , kazda partia nasion jest zgrzana , najczesciej sklep zamawia opakowanie 100 szt , rozpakowuje i sprzedaje na sztuki , rozumiem osoby co na sztuki kupuja 1 lub 2 nasiona , ale zamawianie wiekszej ilosci nie ma zadnego sensu poniewaz mozna zamowic w oryginalnym pakiecie i mamy pewnosc . Ja wolalbym zaplacic te kilka zlotych wiecej za opakowanie niz brac na sztuki i ufac ze pakujacy da to co zamowilismy . A na koniec powiem ze ja nie ufam nawet sobie :D

Było by Grzechu za***iście jak byś mógł dać nam pełną listę sklepów do których wysyłasz te swoje turbo pestki. Każdy miał by wtedy chociaż podstawową wiedzę w którym kierunku uderzać z zamówieniem.
 

medalik

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2015
Postów
142
Buchów
7
Dokladnie! Jak jakis seedbank ewidentnie wali w ch#ja oferujac pestki ktore im nie wysylales, jeszcze w opakowaniach po 1 sztuce, to jak najbardziej powinna tu pasc jego nazwa!!!
 
K

Komarov

Guest
Skoro zarabia na tym pieniądze to strzał w kolano podać taką liste. Biznes jest biznes :bongo4:

Już więcej nie zamówie pojedyńczych sztuk "na próbe" tylko paczuszki od producentów.
 

Hodek

New member
Rejestracja
Cze 19, 2018
Postów
1
Buchów
0
Dostałem prosto od Grzecha piękny fiolet ze wszystkich kazdemu przypadly najbardziej do gustu
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół