nasiona marihuany

60x60 mars hydro reflector 48 problem

Wyszukiwarka Forumowa:

muzk

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2011
Postów
103
Buchów
0
Siemano,
Pierwszy raz leci led i mam problem. Wszystko szlo za***iscie, caly veg, poczatek flo. Teraz gdy topy dojrzewaja nie chca puchnac. Nawozy te same co przy hps czyli canna vega,flores,boost i pk. Nie widac zadnych nie doborow, planty zdrowe urosly spore az bylem zdziwiony. Nie mam bladego pojecia czemu nie chca napuchnac jakby sie zblokowaly. Czy to mozliwe ze przez to ze nie uzylem cal/mag?? Czy za malo swiatla na tego boksa? Uzywalem wczesniej 250 hps ale z***al sie lumatek i postanowilem wyprobowac led i sie rozczarowalem. Jakies sugestie ?
 

Ashaen

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2017
Postów
298
Buchów
0
Jakby to był problem z cal/mag napewno miałbyś jakieś rdzawe plamy na liściach i inne ślady tego niedoboru. O ile czegoś nie spartoliłeś w lampie powinno być wystarczająco światła jest pare fr na tej lampie i daje całkiem nieźle. Musisz wrzucić jakieś zdjęcia bo tego posta da sie skrócić do jednego zdania "Wszystko jest wspaniale ale nie działa". Może za dużo azotu? Podobno nadmiar spowalnia kwitnienie
 

muzk

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2011
Postów
103
Buchów
0
Odkad kwitnie stosuje tylko flores i boost, pare razy poszlo pk i tyle wiec nie wydaje mi sie zebto azot. Tak jakby sie zblokowaly
 

muzk

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2011
Postów
103
Buchów
0
Wysej nie dam rady bo to box 60x60x140
displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]
 
Ostatnia edycja:

muzk

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2011
Postów
103
Buchów
0
Ktos cos ????

---------- Post Zaktualizowany 11:45 ---------- Data pierwszego postu 08:11 ----------

Kompletnie nic ??
 

muzk

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2011
Postów
103
Buchów
0
Kupa straszna, potrzymalem jeszcze 2 tyg staly jak staly, nic nie ruszylo. Popie****ilem tego leda i wrocilem do hpsa i jest petarda jak zawsze, zmarnowalem tylko czas. Wyszlo siano straszne, puste topy ale klepie :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół