nasiona marihuany

Scrog na regularnych nasionach 100% sativy

Wyszukiwarka Forumowa:

LeśnyDrwal

New member
Rejestracja
Mar 24, 2018
Postów
3
Buchów
0
Temat może się komuś wydać idiotyczny, bo Scrog należy dobrze planować o czym doskonale wiem. Regularne nasiona temu nie sprzyjają. Jednak w zyciu czlowieka nie zawsze wszystko uklada sie tak aby bylo prosto, i czasem aby zrobic cos wyjatkowego nalezy podjac wyzwanie :spalony: Tak się wlasnie sklada, ze mam nasionka hardkorowego landresja 100% sativa. Niestety feminizowane nasiona byly niedostepne, wiec musze robic na tym co mam. Czy jest sens wrzucac siatke do boxa skoro nie wiem ile dokladnie zenskich krzakow mi wyjdzie? Jesli bedzie ich malo to sprobuje w pelni wykorzystac jej mozliwosci, jesli wiele no to prawdziwy scrog to nie bedzie, ale mysle, ze siatka moze zapewnic im chociaz solidne LST. Tak przynajmniej na to patrze, ale chcialem zapytac moze nieco bardziej doswiadczonych ogrodnikow. Dodam, ze z odmiana zamierzam wystartowac od razu od 12/12, a i tak plec powinna sie pokazac po okolo 40 dniach. Potem czeka mnie 16-18 tygodni kwitnienia, ktore przez wiekszosc tego czasu polaczone bedzie ze wzrostem. Uznalem, ze takiego wariata pod lampa okielznac moze tylko solidny Scrog. Z gory dziekuje za rady typu ogarnij sobie feminizowane nasiona, i inne odbijajace od natury problemu.
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
a co zrobisz jeśli się okaże że nasionko/nasionka pokaże jajka ?
zamiast scroga gnij i łam, LST i SuperCropping wydaje się trochę lepszym pomysłem wg mnie...
 

LeśnyDrwal

New member
Rejestracja
Mar 24, 2018
Postów
3
Buchów
0
a co zrobisz jeśli się okaże że nasionko/nasionka pokaże jajka ?
zamiast scroga gnij i łam, LST i SuperCropping wydaje się trochę lepszym pomysłem wg mnie...

Myslalem juz o tym. Co jesli zaczne od dosc intensywnego LST, i jesli krzaczkow bedzie malo to zamontuje nad nie jakas siatke? Z tego co wyczytalem ta ganja rosnie intensywnie przez pierwsze 90 dni kwitnienia, a calkowicie przestaje tak naprawde 2 tygodnie przed harvestem :D Wiec teoretycznie roslina mialaby czas na spokojnie dopasowac sie do siatki i podrosnac. Gdyby ją przypasowac odpowiednio w 2 osoby, moznaby jakos wsadzic te topy do siatki. Poprawcie mnie jesli sie myle bo sam nie wiem, taka mam teorie :freak:
 

LeśnyDrwal

New member
Rejestracja
Mar 24, 2018
Postów
3
Buchów
0
a co zrobisz jeśli się okaże że nasionko/nasionka pokaże jajka ?
zamiast scroga gnij i łam, LST i SuperCropping wydaje się trochę lepszym pomysłem wg mnie...

I jest tak nawet mimo, ze tą odmiane mozna spokojnie klonowac z kwitnacych roslin? Serio u niej od pokazania plci do pelnego rozrostu daleka droga... Dlatego zastanawialem sie nad siatka, ale tylko w przypadku gdy np beda maxymalnie 2 rosliny na 1,10m2 i hps600w... Musicie brac pod uwage, ze nie jest to typowa odmiana, a poldzika ganja rosnaca przy rowniku, ktora to u nas zasypana bylaby pierwszym sniegiem zanim jeszcze pokazalaby jakiekolwiek topy... mimo, ze pokazuje plec stosunkowo wczesnie to juz samą produkcje kwiatow odwleka ile sie da :D Oczywiscie ganja jest nieco wyselekcjonowana aby uzyskac stabilne pheno, ale nadal 'sativy' typu amnesia czy inne haze'y wydaja sie byc przy niej jakies takie malo sativowe. Zobaczcie sobie Tropical Seeds Company, tam maja takie ciekawe rzeczy.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół