nasiona marihuany

[ HPS 150W ][ 60X60X120 ] początkujący

Wyszukiwarka Forumowa:

WladekMJ

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2015
Postów
467
Buchów
0
dla tej mniej przenawożonej polecam flusch. dla drugiej już chyba nie będzie ratunku ale tez można spróbować :) i do niej sama woda do scinki
 

warnoken

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2018
Postów
134
Buchów
0
dla tej mniej przenawożonej polecam flusch. dla drugiej już chyba nie będzie ratunku ale tez można spróbować :) i do niej sama woda do scinki

zrobiłem flusch na obu i wyciąłem wszysko popalone na tej biednej tak że same pałki praktycznie zostały zobaczymy czy coś z tego będzie
 

warnoken

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2018
Postów
134
Buchów
0
Siema siema !
czas na upgrade
niestety została tylko jedna roślinka, dostała troche po dupie ale żyje ta druga ściąłem topki do słoika może jakieś palenie z tego będzie na czarną godzinę suchego wyszło jakies 20 g hehe
obecnie mamy 48 dni na flo jakies 86 dni życia dostaje samą wodę ph ok 6,5
temp 30c 44% noc 25c 48%









pozdro ! <peace>
 

warnoken

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2018
Postów
134
Buchów
0
ta pierwsza uschła a ta druga jak widać na zdjęciach jeszcze się trzyma jeszcze z 2, 3 tyg i kosa. Trichomy mleczne
 

warnoken

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2018
Postów
134
Buchów
0
Siema zastanawiam się czy nie powycinac tych liści które są popalone co wy na to?
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,080
Buchów
5,505
Odznaki
3
To raczej nic nie zmieni, lej samą wode i czekaj. :D
 

warnoken

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2018
Postów
134
Buchów
0
Chce je wyciąć z powodów estetycznych więc, jeśli to nic nie zmieni czyli też nie zaszkodzi a martwa tkanka roślinna to przysmak dla patogenow to, lepiej wyciąć
 

PyraTHC

Active member
Rejestracja
Kwi 22, 2018
Postów
36
Buchów
0
Ja ich tam nie wycinam,czekam aż same odpadną po dotknięciu,widać które są już do usunięcia bez zbędnych cięć.Apropo flusha to żeby cokolwiek uratować w smaku podawałbym melase z wodą żeby zniwelować smak tego przenawożonego syfu.Sam chce zaraz zrobić testa z tym u mojej jednej pani.Mamy zbliżony okres FLO.Będe podglądał pozdrawiam
 
C

Convictus

Guest
Ktoś mi tu na forum pisał gdzieś kiedyś, na sb chyba, że flusz polega na tym, że musimy przelać ziemię dużą ilością wody (np 20l gleby przelewamy 10l wody), tak żeby z donic ta woda sobie do wanny spłynęła na przykład. Ma to służyć wypłukaniu soli z ziemi bo podobno samo zaprzestanie podawania nawozów nie zmienia wiele bo żarcie zjedzą, ale ziemia jest ciągle zasolona.
Ja się w temat nie zagłębiałem, napisałem co zasłyszane. Używam organiki, ale na out mimo podania polifoski końcem sierpnia, zioło koszone w październiku było straszne :p mówimy o opcji bez płukania wodą.
 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Flush polega na tym aby przelać donicę 3 razy większą ilością litrów wody niż objętość ziemi. Wygląda to tak, że na 10l donice lejemy 30l wody, przy czym ostatnie 10 litrów wody jest z wyregulowanym ph.
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
Zamiast się męczyć z taką ilością wody, można uzyć Flora Kleen od GHE. Tyle tylko, że nie musisz, bo masz uprawę na nawozach organicznych, zamiast przelewać, po prostu ostatnie 2 tygodnie lej samą wodę bez nawozów, i to wystarczy.
 

warnoken

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2018
Postów
134
Buchów
0
Ja zrobiłem to w prostszy sposób, krzaki pod prysznic i heja przelewalem aż do momentu kiedy woda z dziur przestała wylewac się brązowa (zabarwiona) później jeszcze przelałem kilkoma litrami wody już z wyregulowanym pH ok. 6.5 i tyle narazie jest dobrze cały czas puchnie i od tamtej pory tylko woda aż do ścinki
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół