nasiona marihuany

Pestki na pierwszy raz indorek

Wyszukiwarka Forumowa:

RysiuBeret

Active member
Rejestracja
Lis 7, 2015
Postów
44
Buchów
0
Hej, końcem kwietni, początkiem maja chciałbym odpalić lampy w boxie, narazie jestem na etapie kompletowania pierdółek i sprawdzania warunków w boxie.
Ogólnie to tak, Box 1.5x1.5, 1,2kw HPS (przy flo) przez Wega będzie wisiała jedna. Chociaż jeszcze zobaczę może zamienię jedna 600tke na 250/400wat.
Jeśli chodzi o nawozy myśle nad AN, albo metrop bo słyszałem dobre opinie. Ziemia pewnie light mix, pro będzie chyba za ostra na pierwsze grow i mogę jej nie ogarnąć. Reszta chyba mało istotna. Polecicie jakies odmiany? Mogą być femki albo reg, w automaty chyba nie chce się bawić. Trening napewno fim/topping plus jakies lst. Użyje donic 11l Wiec myśle, nad max 15 plantami, chociaż nie wiem czy nie wystartować z 15 plantami, 3 odmiany po 5 sztuk i z biegiem czasu 3 najbrzydsze wyrzucić na out, a resztę zostawić.
Wiec tak, jakie odmiany i jaki sklep polecacie i jakiego breedera.
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
panie,
to dla siebie czy w komerche.. tzn chodzi o ilosc czy jakosc :p a jesli dla siebie to napisalbys jakiej fazy czy smaku oczekujesz ;) wtedy moze ktos cos doradzi
 

RysiuBeret

Active member
Rejestracja
Lis 7, 2015
Postów
44
Buchów
0
Ano właściwie to głównie dla siebie, może paru znajomych. Chociaż nie obraziłbym się, gdyby wynik końcowy byłby >0.6g/w Strzelam w 3 odmiany żeby była jakaś różnorodność, jeśli chodzi o działanie to każde jest dla mnie satysfakcjonujące, Wiec nie bardzo zależy mi powiedzmy na czystej indyjce, czy sativie, tym bardziej ze uprawa jest chyba trochę inna, nawet czasowo, Wiec ciężko będzie mi to pogodzić w namiocie. Najlepsze będą chyba jakies hybrydy.
A jeśli chodzi o smak, to również mi nie zależy, ale możemy wybrać gatunki smaków i wybrać coś pod to, powiedzmy:
Owocowy
Nietypowy
I typowy dla zachowania równowagi
 

RysiuBeret

Active member
Rejestracja
Lis 7, 2015
Postów
44
Buchów
0
Słyszałem opinie o hermieniu się dp, możesz się do tego jakoś odnieść ?
A może coś od Grzecha? Dr.Sush zrobił świetna relke z HKxATW
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
L

Lord of Old School

Guest
TNR™;1692112 napisał:
Ta, po awatarze widać, że ten wąs niejedną piz*ą trząsł, to musi się znać jak mało kto :)

Oj tak, trząsł i to nie jedną.
 
C

Convictus

Guest
Jak trząsł niejedną, to powinien wiedzieć, że DP jest chu**we :p
A polecanie genów haze'owych komuś na pierwszy raz jest takim średnim pomysłem :p dlatego, że rosną jak po***ane i koleżka może mieć ciężko to ogarnąć.
Co do grzecha półauto to nie mam pewności czy reagują normalnie, tak samo jak sezony na fotoperiod czy może mają coś w sobie z automata :D jak mają coś z automata to mogą wyrosnąć potwory jak u Susza właśnie :D a wtedy może Ci braknąć miejsca.
 

DzikiDzikiDZIK

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2017
Postów
257
Buchów
0
Witam , na początek myślę że mógłbyś pomyśleć o odmianach takich jak :


-Northern Lights (RQS ,SENSI SEEDS)
-Power Plant. (White Label)
-Skunk #1 lub Super Skunk(Sensi).
-Lemon Skunk (DNA Genetics)
-Critical (RQS,DINAFEM) jeśli Dinafem to wersja bez 2.0 miałem ich sporo,zwykłe lepsze.
-lub za jakimiś fajnymi Kushami popatrz. Pineapple Kush np. (rqs)

od siebie dodam że GrzechGrowSeeds ma też za***iste strainy.
Zastanów się może nad nimi :)

pozdrawiam!
 

Krakens07

Active member
Rejestracja
Paź 24, 2017
Postów
27
Buchów
0
Ja polecam
critical kush
Royal dwarf
Northen light
Amnesia
Sweet skunk
Blueberry
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół