nasiona marihuany

Bogata mieszanka na 5l

Wyszukiwarka Forumowa:

MAKEaTRIP

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2018
Postów
84
Buchów
1
Siemano
Jakie proporcje składników (wolna ręka, byleby starczyło na weg i flo dla automatów) na doniczki 5l?
Najlepiej żeby można było kupić w fajnej cenie ale głównie chodzi by roślinki żyły spokojne bez braków.
Moje uprawy są organiczne.

Ps: Nie posadzę w glebie bo nie mam na to warunków i nie chodzi o warunki gleby.
Pozdroo

---------- Post Zaktualizowany 13:35 ---------- Data pierwszego postu 13:21 ----------

Oczywiście mowa o outdoor.
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,616
Odznaki
8
<joint> będziemy czytać.
Kup biohomus kolego. Tego nie przelejesz ani nic. Bo jest naturalny. I tym podlewaj. Albo kup jakiś nawóz na Flp i Weg renomowanych firm i podlewaj tyle co pisze producent.
 

Ashaen

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2017
Postów
298
Buchów
0
<joint> będziemy czytać.
Kup biohomus kolego. Tego nie przelejesz ani nic. Bo jest naturalny.
Tylko zwracaj uwage co kupujesz. Ja poszedłem do sklepu i kupiłem litrową butelke z napisem biohumus. Okazało sie że jest to nawóz mineralny z dodatkiem biohumusu :zjarany:
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,616
Odznaki
8
Tylko zwracaj uwage co kupujesz. Ja poszedłem do sklepu i kupiłem litrową butelke z napisem biohumus. Okazało sie że jest to nawóz mineralny z dodatkiem biohumusu :zjarany:

Masz rację. Są różne butelki tego prawdziwy biohomus. Jest z takim sadownikiem na. Butelce. I nazywa się biohomus uniwersalny jak się nie mylę.
 

MAKEaTRIP

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2018
Postów
84
Buchów
1
Ale Panowie czytajcie ze zrozumieniem :zjarany:
Nie interesuje mnie opcja chodzenia tam co 2 tygodnie z nawozami tylko mieszanka gleby która będzie samowystarczalna na 5l na flo i weg.
Miałem na myśli np. tyle i tyle obornika, perlitu, tyle i tyle skorupek z jajek, gówna batmana czy ch*j wie czego :jaraczz:
Napewno core tego będzie ziemia uniwersalna ze sklepu.
:pr:
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,616
Odznaki
8
Ale Panowie czytajcie ze zrozumieniem :zjarany:
Nie interesuje mnie opcja chodzenia tam co 2 tygodnie z nawozami tylko mieszanka gleby która będzie samowystarczalna na 5l na flo i weg.
Miałem na myśli np. tyle i tyle obornika, perlitu, tyle i tyle skorupek z jajek, gówna batmana czy ch*j wie czego :jaraczz:
Napewno core tego będzie ziemia uniwersalna ze sklepu.
:pr:
To powiem tak polecam Ci azofoska na fazę Weg. Co jakiś miesiąc starcza jedno podsypanie. A może, że na kwitnienie podlać raz kiedyś będziesz miał slodsze i. Lepsze owoce bardziej czyste naturalne.
 

MAKEaTRIP

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2018
Postów
84
Buchów
1
Twoja porada świetnie sprawdzi się w hodowli nieorganicznej. Jednak w tym roku obrałem sobie za cel hodowlę organiczną.
Dziękuje...
 
K

KaMoze

Guest
Popiół w czymś pomaga ? Jakie ma właściwości ? Co dodawać organicznego w fazie flo (?kwitnienie) ?
 

white_green

Active member
Rejestracja
Lut 8, 2018
Postów
38
Buchów
0
Jesli chcesz uprawiać organicznie poczytaj o oborniku lub odchodach kurzych chyba nie ma naturalniejszej i lepszej opcji.Była niedawno jakaś fotorelacja w ziemi w której były właśnie kurze odchody gość ścinał naprawde kozacki plon bez podlewania czymkolwiek
 

MAKEaTRIP

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2018
Postów
84
Buchów
1
Dobra Panowie, moja propozycja, możemy wspólnie ustanowić jakieś standardy.
Dzięki tej mieszance nie będziemy musieli spacerować na spota co dwa tygodnie z nawozami tylko jako czyści "przechodnie" z pieskiem.
Dodatkowo uprawa organiczna ma wiele zalet m.in prawdziwy smak odmiany. Jednym słowem ZGODA Z NATURĄ.

Potrzeba:
Duże ilości (makroelementy): weg: azot ;flo: potas, fosfor
Najważniejsze mikroelementy: magnez, wapń i siarka
Pozostałe w śladowych ilościach, często występują przy powyższych razem ale warto je dodać dla spokoju sumienia.

Medium: Donica 5l
Składniki robocze:

Ziemia uniwersalna (wypełniacz) +
0.10 l (20%) obornika granulowanego (weg) +
Szczepionka Mikoryzowa (ukorzenianie) + (opakowanie 20 zł styka na 50 krzaków)
30g węgla drzewnego +
1 łyżka popiołu drzewnego (dodac soku z cytryny bo zmienia ph) +
3 łyżki dobrze sproszkowanych skorupek jaj +
150g ryżu +
1l perlitu +
dolomit 4 łyżki+
Sproszkowana skórka bananowa +
bat guano (dawka na opakowaniu)
Dodatkowo używając melasy pomagamy się rozkładać powyższym składnikom.
Powiem szczerze dużo ***ania ale warto :)

Jakbyś podał link to byłbym wdzięczny :)
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

MAKEaTRIP

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2018
Postów
84
Buchów
1
Jeśli mi administracja uwolni posty poprowadzę fotorelele na takiej glebie. Ktoś chętnie by zobaczył?
 

medalik

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2015
Postów
142
Buchów
7
Jesli chcesz sie bawic w nielazenie na spota ( sam tak chce zrobic ), proponuje Ci posadzic w ziemi a nie w doniczkach. Pare dni upalow i suszy i planty w doniczkach leza! Wiem bo sam tak stracilem krzaki, padly po 4 dniach niepodlania przy temperaturze 30+
 

MAKEaTRIP

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2018
Postów
84
Buchów
1
Podlewać i tak trzeba będzie przy dłuższych suszach.
Z woda nie ma problemu, tyle to się poświęcę. Chodzi mi o to żebym nie bawił się już kompletnie z nawozami.
A na spota trzeba tak czy tak chodzić co jakis czas i ogarniać czy nie ma chorób lub jakis szkodników i innych dzikich węży.

„Ile włożysz tyle wyciągniesz”
:D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół