nasiona marihuany

Zioło a SNY

Wyszukiwarka Forumowa:

DzikiDzikiDZIK

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2017
Postów
257
Buchów
0
:joker:Witam całe forum #!

Interesuje mnie jak to jest z tymi snami i MJ.

Od 9 lat palę codziennie około 1-2g suszu,od czasu do czasu zamieniam susz na hasz.Innych koncentratów nie używam bo nie lubię.

Przejdźmy do rzeczy.

Zauważyłem że tak na prawdę nie miewałem w ogóle snów.Przez bardzo długi okres czasu (około 4-5 lat).
Wcześniej jakieś tam bywały ale bardzo rzadko.Postanowiłem że robię detox.Od 2 dni nie jaram.Po tylu latach palenia przerwa wskazana:sunny::sunny::freak2:no i dzisiaj w nocy miałem jakiś po***any teatrzyk w głowie ale zapomniałem co mi się śniło.Nawet mnie to nie obchodzi bo to mało ważne,interesuje mnie natomiast fenomen pojawiania się snów po odstawieniu palenia. Ktoś ma/miał podobnie?

Zapraszam do dyskusji.
POZDRO!
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
tak to jest,przestajesz palic i glowa pelna snow,bardzo realnych i pokreconych..do tego mniej snu potrzeba(co mi odpowiada bardzo)

wybieram dymek,zycie i bez snow jest pokrecone
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
Ponoć oznaką zdrowia psychicznego jest brak snów. Wg. tego jeżeli miałeś sen, pamiętasz go, to znaczy że coś jest nie tak.

Ja np. nie widzę u siebie różnicy czy palę czy nie, snów teraz praktycznie nie mam, mimo że kiedyś miałem ich dużo.

Możliwe że odstawienie zioła powoduje, że wszystkie problemy wracają o których się zapomniało będąc znieczulonym, i stąd sen.
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Kurde to jednak jestem zdrowy, a już myślałem że coś ze mną nie tak :crazy:
Fazi zawsze jakąś fajną ciekawostką zarzuci hehe
 
D

DarkMessiah

Guest
Haha sny są zawsze ale możecie niepamietac mózg się nie wyłącza, ja czy pale czy nie zawsze mi się coś śni.
 

Ashaen

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2017
Postów
298
Buchów
0
Różnie to bywa ale gdzieś czytałem o tym że palenie marihuany uniemożliwia przejście przez wszystkie fazy snu. Ja nigdy nie pamiętałem swoich snów od dzieciaka, teraz jak zapale jakąś dobrą indyjke i zasne, raz na jakiś czas jakiś sen wpada.
 
Rejestracja
Lip 6, 2017
Postów
422
Buchów
2
Ja teraz mialem pierwszy raz od paru lat przerwe ponad miesiac. Podczas regularnego palenia sny pojawialy sie bardzo rzadko, po ok. 2 tygodniach przerwy zaczelalem codziennie miewac sny i to bardzo wyrazne, ktore zapamietuje.
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Od dawna wiadome jest że ziele dobrze dziala na sen :D. Pogrzebalem troche w internecie na temat mj i snów, dowiedziałem się sporo ciekawych rzeczy, przetlumaczylem dla Was kilka linijek.

Odrodzenie się snow jest powrzechne wśród byłych palaczy, ziolo tlumi twoj sen REM. Kiedy odstawiasz na bok swoje bletki, fifkę lub vaporyzer na jakiś czas, twój sen REM nagle dostaje wolną rękę.

Każdej nocy przechodzisz około czterech lub pięciu cykli snu, każdy cykl trwa około dziewięćdziesięciu minut, podczas których przechodzisz różne fazy. Jest powierzchowny sen, głęboki sen i wreszcie sen REM. W okresie REM masz większość swoich snów. Zazwyczaj nie pamiętasz swoich snów, jeśli nadal śpisz.
Ostatni okres REM tuż przed przebudzeniem trwa najdłużej - będziesz pamiętać tylko o snach, które miałeś w tym czasie, jeśli się obudzisz. Jeśli nie obudzisz się podczas okresu REM, nic nie zapamiętasz.
Sny pomagają Ci przeglądać tysiące wrażeń i obrazów, które napotykasz każdego dnia. Kiedy regularnie palisz zioło, funkcja ta jest również tłumiona. Paląc trawkę, tłumisz sen REM, a tym samym tłumisz także wiele ważnych funkcji tego snu REM. Jedną z tych funkcji jest przeżywanie rzeczy, których doświadczyłeś i pogodzenie się z nimi.
Przetwarzanie wszelkiego rodzaju wpływów psychologicznych jest czymś, co robisz w czasie snu REM, a także przewidujesz rzeczy, które będą miały miejsce następnego dnia lub kilka dni po tym. Podczas snu rozważasz je i podejmujesz decyzje w przód.

Im mniej czasu wasz mózg poswieci na posortowanie tego sietu podczas snu REM, tym bardziej oszołomiony i zdezorientowany jesteś w ciągu dnia.
To może wyjaśnić, dlaczego zaprawiony jaracz często odkłada zadania i decyzje do ostatniej chwili: nie udało ci się odpowiednio przewidzieć tych problemów, dlatego spóźniasz się z oplaceniem rachunkow lub nie pamiętasz, gdzie zostawiles klucze od domu/samochodu.

Alkohol, co zaskakujące, ma odwrotny skutek: jeśli pójdziesz spać podpity, faza REM trwa dłużej. Nie oznacza to, że wypicie dwóch butelek wódki przed snem pomoże Ci dobrze przespać noc.
Zbyt dużo alkoholu tłumi głęboki sen i daje więcej snu REM, ale sprawia, że czujesz się bardziej niespokojny i budzisz się częściej. Jeśli będziesz pił zbyt dużo, będziesz się kręcił całą noc i budził (haha to by wyjasniało czemu pijoki tak walczą przez sen)

W każdym razie, z powrotem do palenia trawki. Efekt trawki na nocny odpoczynek jest jasny. Ale dlaczego twoje sny są tak hiperrealistyczne i gorączkowe po rzuceniu palenia?

Jeśli zażywałeś narkotyk, który przez pewien czas hamuje pewne zjawisko, to zjawisko wróci do normy po zaprzestaniu stosowania tego leku. Nazywamy to" efektem odbicia ", co jest również zauważalne u osób, które zażywają dużo tabletek nasennych, a jeśli przestają je przyjmować, często mają bardzo dziwne i intensywne sny, To także często powód, dla którego ludzie biorą tabletki nasenne - polegaja na nich tzn. sa od nich uzaleznieni.

Innymi słowy: twoje ciało przechodzi w tryb sprint-dream i dlatego twoje sny są tak intensywne. Według dr Hamburgera organizm z czasem samoczynnie odzyskuje efekt odbicia. "Jest to tymczasowa próba nadrobienia zaległości w śnieniu, które przeoczyłeś, gdy palisz zioło, zwykle znika po dwóch, trzech tygodniach" - powiedział.
"Twoje ciało będzie wiedzieć, kiedy wszystko zostanie przyłapane i gotowe do powrotu do normalnego działania."
 

rm26-600

Well-known member
Rejestracja
Gru 22, 2010
Postów
318
Buchów
0
Witam
Miewam podobnie pale ok.8 lat raz w roku robie przerwę zazwyczaj to 2 tygodnie,detox przechodze tak ze pierwsze 3 noce za chója nie usne zas kolejne to seria po***anych snów,koszmarów:Dnormalne
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
Ponoć oznaką zdrowia psychicznego jest brak snów. Wg. tego jeżeli miałeś sen, pamiętasz go, to znaczy że coś jest nie tak.

ja z kolei słyszałem zupełnie odwrotną tezę.

zioło ziołem, ale aktualnie suplementuje się desmoksanem zeby zmniejszyc skutecznie szlugi do zera -
to co się w nocy dzieje to dopiero jazda, hehe

koszmarów


hmm tego terminu w ogole nie rozumiem, może zastępuję wersją - dobrze że to był sen?
 

s7yfly

Member
Rejestracja
Mar 22, 2018
Postów
14
Buchów
0
Wszscy miewamy sny, nawet po kilka dziennie ale 95% zapominamy zaraz po przbudzeniu. Ja tam cos tam zawsze pamietam, ale jak ide spac po mj to zawsze jedna wielka czarna dziura :D
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13

hmm tego terminu w ogole nie rozumiem, może zastępuję wersją - dobrze że to był sen?

Koszmary? hmm ja tez czasem miewam rozne :D

Koszmar pt:

.Topie sie

.Okradli mnie

.Spadam.

.Uciekam ale i tak nigdy nie bede biegl na tyle szybko zeby uciec.

.Wdalem sie w bujke, lecz za chu*a nie moge oddac ciosu, chociaz wiem ze oponent to piz*a i normalniem bym go poskladal(to jak zazwyczaj spie z przygnieciona prawa reka:D)

.Ide sobie polna drozka po zmroku i za kazdym razem na mnie wyleci z przyczajki pies czy inne dziwactwo

. i inne :)
 

zapp

Well-known member
Rejestracja
Cze 20, 2017
Postów
62
Buchów
0
[MENTION=32422]Afroman[/MENTION] musi cię wiele rzeczy trapić świadomie lub nie, że miałeś taki pełny wachlarz doświadcześ sennych. Jak np. "Uciekasz ale nie przemieszczasz się" to omijasz w realu jakieś problemy zamiast się z nimi zmierzyć.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Ponoć oznaką zdrowia psychicznego jest brak snów. Wg. tego jeżeli miałeś sen, pamiętasz go, to znaczy że coś jest nie tak.

Ja np. nie widzę u siebie różnicy czy palę czy nie, snów teraz praktycznie nie mam, mimo że kiedyś miałem ich dużo.

Możliwe że odstawienie zioła powoduje, że wszystkie problemy wracają o których się zapomniało będąc znieczulonym, i stąd sen.

coooo? podaj mi link do zrodla, artykułu etc, gdzie czarno no bialym jest ze sen jest oznaka problemow zdrowia psychicznego
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół