nasiona marihuany

(HPS 250W)(0.49m2)(3xTRANSFORMED FACE 2xSUPER SKUNK 1xWILD PURPLE MAROC OUT)

Wyszukiwarka Forumowa:

Paplotka

Well-known member
Rejestracja
Cze 7, 2016
Postów
412
Buchów
0
Witam wszystkich w kolejnej odsłonie mojego domowego ogródka. Trochę się ociągały z wypuszczeniem kiełków ale z odrobiną farta wszystkie wyszły na powierzchnię w przeciągu dwóch dni, co mnie bardzo cieszy. Przez dobę leżały w wodzie , po czym na watę i tu tydzień się zeszło , przez kolejne dwa dni wszystkie wyszły z ziemi. Teraz rosną w doniczkach ok. 0.8l, później w docelowe 11l.

5 nasion z OS'a od [MENTION=33194]Zacier[/MENTION] a

3x TRANSFORMED FACE (HEMP BROTHERS)

2x SUPER SKUNK (HOLENDERSKI SKUN)

Jako dodatek do sionek z OS'a dorzuciłem odmianę którą wziąłem na out.

1x WILD PURPLE MAROC OUTDOOR (TRITON)

Setup

Wymiary szafy- 58x86x150

Światło- HPS 250W

Wentylacja- Wlot pasywny
Wylot Went kanałowy 190m3/h

Gleba- Canna terra profesional

Doniczki- 0.8l/11l airpot DIY

Fotoperiod- 16/8-12/12

Nawozy:

Ukorzeniacz Biopon

Biohummus

Canna terra flores

PK13/14 Bionova

Hesi boost

CalMag

Asahi SL Agrekol

Zapraszam do komentowania i udzielania cennych rad

18.03

Trzy pierwsze to Transformed Face

displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]

Super skunk
displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]

W boxie
displayimage.php
[/URL][/IMG]


Wild purple maroc



displayimage.php
[/URL][/IMG]

Dziś leci trzeci dzień

TF

displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]

SS

displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]

WPM

displayimage.php
[/URL][/IMG]

W szafie

displayimage.php
[/URL][/IMG]

co tydzień będę odswierzał

Pozdrawiam
 

-SillveR-

Berrger
Rejestracja
Mar 20, 2016
Postów
1,109
Buchów
1
Zasiadam jako pierwszy :)

Ciekawe odmianki..
Powodzenia
Pozdrawiam
 
Rejestracja
Sty 17, 2018
Postów
24
Buchów
0
Jestem bardzo ciekaw efektu pod 250w hpsem przy tych wymiarach boxa.
Wszystko wyglada bardzo ladnie, od kiedy planujesz uzywac nawozu do korzeni?
 

Paplotka

Well-known member
Rejestracja
Cze 7, 2016
Postów
412
Buchów
0
przez parę dni się dziwiłem dlaczego jak idę spać to światło w szafie się pali ale myślałem że jest zła godzina na włączniku czasowym ustawiona ale okazało się że wyłącznik był ustawiony na prace ciągłą i światło zgaśnie roślinkom dopiero dzisiaj:lol3:
 

Paplotka

Well-known member
Rejestracja
Cze 7, 2016
Postów
412
Buchów
0
[MENTION=87334]Encephalopathy[/MENTION]Ostatni zbiór w tym setupie był zadowalający zebrałem g/w w tej uprawie postaram się wydusić średnio 50g z rośliny. Nie używałem nigdy umorzenia życia ale zaplanowałem podlać nim po przesadzeniu do docelowych. Może macie jakiś sugestie kiedy go podać to proszę piszcie
 
O

OdcieńZieleni

Guest
siema! widze mały regres z 0.5m2 na 0.49m2 hehe bede obserwował, oby wszystko poszło zgodnie z planem!
 

Paplotka

Well-known member
Rejestracja
Cze 7, 2016
Postów
412
Buchów
0
siema! widze mały regres z 0.5m2 na 0.49m2 hehe bede obserwował, oby wszystko poszło zgodnie z planem!

No dobra to oficjalnie zaokrąglam do 0.5m2 :lol3:
Też wierzę w to że nic nie stanie na drodze do zawieszonej poprzeczki
 

Paplotka

Well-known member
Rejestracja
Cze 7, 2016
Postów
412
Buchów
0
12 dzień

Witam , roślinki dość małe jak na 12 dni a do tego ostatnio delikatnie pożółkły dlatego wczoraj konkretnie je spryskałem ASAHI SL po zgaszeniu światła , ale albo przesadziłem z dawką 1ml/300ml wody, albo oprysk nie odparował i lampa przypaliła krople na liściach bo pojawiły się plamy po oprysku ale bardziej wygląda mi to na pierwszą opcje .Oprucz ASAHI nie podawałem żadnych nawozów więc nie wiem od czego żółkną dodam że w poprzedniej uprawie miałem podobnie i samo przeszło, teraz też na to liczę .ASAHI planuję użyć jeszcze dwa razy:
przesadzanie do donic docelowych
po FIMie
Miałem zamiar podlać z biohummusem przy najbliższej okazji ale się wstrzymam ,bo nie wiem czy one nie żółkną przez ziemię która ma składniki odrzywcze na start (może za duże stężenie), ale z drugiej strony ... już sam nie wiem ale wole poczekać parę dni .

dobra nie zanudzam miłego oglądania

3x TF

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

2x SS

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

WPM

displayimage.php
[/url][/IMG]

RAZEM

displayimage.php
[/url][/IMG]

A TU PLAMY , WYSTĄPIŁY TYLKO NA NAJSTARSZYCH LIŚCIACH U DWÓCH ROŚLIN

displayimage.php
[/url][/IMG]

POZDRAWIAM:jocolor:
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Siema! te plamy to pewnie po oprysku, przy tej ziemi w takim stadium to niemozliwe aby wystąpiły niedobory, nie ma co sie orać, jak dobrze idzie, 12 dzień i wyglądają normalnie, może nie są gigantami ale w kazdym momencie mogą wystrzelić, pozdro!
 

Paplotka

Well-known member
Rejestracja
Cze 7, 2016
Postów
412
Buchów
0
Też myślę że to nie są niedobory, a biohummus chciałem podać bo w poprzednich uprawach zauważyłem że mimo zapasu nawozów w glebie to po podlaniu biohummusem siewki widocznie zwiększają mase
 

Paplotka

Well-known member
Rejestracja
Cze 7, 2016
Postów
412
Buchów
0
18 dzień potrzebna pomoc

Witam , nie mam dobrych wieści , planty karłowacieją niby piętra powoli idą w górę ale ogólnie to mikrusy ,może opisze co i jak
Podlewane samą wodą o ph ok.6 co 3/4 dni jak ziemia jest bardzo sucha to podlewam albo namaczam doniczki żeby sobie dołem wodę piły, jak tylko zauważyłem że żółkną to dałem oprysk z ASAHI ale sytuacja zamiast się poprawić to się pogorszyła ,więc pomyślałem że może pogorszyło się przez duże stężenie oprysku i pryskałem je samą wodą ze cztery razy.
Sprawdzałem dziś ph ziemi która mi została w worku bo pomyślałem że jeżeli wszystkie chorują to może ziemia canny dała dupy bo też gdzieś kiedyś czytałem ale wyszło ok 6.1 ph, mierzyłem też ziemię z jednej doniczki gdy wyjąłem roślinę żeby obadać korzenie , i o dziwo ph wynosi 6.2 a korzenie białe i n ie wyglądały jak by chciały doniczkę rozsadzić raczej to nie brak miejsca w doniczce powodował takich powikłań .
Sam już nie wiem co jest nie tak , nie wiem czy da rade jeszcze z nich wycisnąć dobry wynik .
Aby się dowiedzieć albo chociasz przybliżyć powód tego co się dzieje zrobiłem następujące czynności :

TF1- flush 3l odstanej kranówki,litr wody+100% dawki biohummusa ph 5.6

TF2- flush ---------------#------,litr wody+100% dawki ukorzeniacza biopon ph 5.0

TF2- flush-------------#---------,litr wody ph 5.6

SS1- litr wody+biohummus 100% dawki ph 5.6

SS2-flush----------#------------,litr wody ph 5.6

WPM-flush----------#-----------,litr wody ph 5.6 przesadzona do większej donicy 4l(ale ziemia ta sama CTP)

Co o tym myślicie ,porady są dla mnie bardzo ważne a szczególnie te z własnego doświadczenia

A teraz fotki mikrusów

TF1
displayimage.php
[/url][/IMG]

TF2
displayimage.php
[/url][/IMG]

TF3
displayimage.php
[/url][/IMG]

SS1
displayimage.php
[/url][/IMG]

SS2
displayimage.php
[/url][/IMG]

WPM
displayimage.php
[/url][/IMG]

KORZENIE
displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

SUCHY LIŚĆ

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

WSZELKA POMOC MILE WIDZIANA

JAK POTRZEBA WIĘCEJ ZDJĘĆ TO PISZCIE

DZIĘKI POZDRAWIAM
 
Ostatnia edycja:
M

mlodygru

Guest
Kurde... Ciężko stwierdzić... Ja u siebie w poprzednim grow też miałem z początku problemy podobne do Twoich. Przesadziłem do większej doniczki i się polepszyło....a może coś ze światłem nie tak.. już sam nie wiem. Oby Ci się udało rozwiązać problem...
 

Paplotka

Well-known member
Rejestracja
Cze 7, 2016
Postów
412
Buchów
0
Kurde... Ciężko stwierdzić... Ja u siebie w poprzednim grow też miałem z początku problemy podobne do Twoich. Przesadziłem do większej doniczki i się polepszyło....a może coś ze światłem nie tak.. już sam nie wiem. Oby Ci się udało rozwiązać problem...

Jak miałem ostatnio automaty od grzesia w kubeczkach 250ml to też zaczynały żółknąć ale właśnie po przesadzeniu to ustało ,nie wiem dokładnie kiedy powinno się przesadzać bo robię tak dopiero drugi raz ,jak sadziłem w docelowych od razu to nigdy nie miałem żadnych problemów na starcie tylko dopiero w późnym flo . Lampa wisi teraz ok 50cm nad roślinami temperatura nie przekracza 29stC tylko wilgotność mała 35%
jedną roślinę przesadziłem do większej donicy mam nadzieję że ten mój test da odpowiedz na te objawy
ale nie wiem czy będę je ciągnął do końca chcę się przynajmniej dowiedzieć co jest przyczyną
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Po stanie roslin obstawialbym przelanie i chu**wa ziemie, ame korzenie biale... moze jednak za dlugo moczyles i ubiles ziemie za mocno? Ja bym przesadzil i uwazal z podlewaniem,
 

Paplotka

Well-known member
Rejestracja
Cze 7, 2016
Postów
412
Buchów
0
Po stanie roslin obstawialbym przelanie i chu**wa ziemie, ame korzenie biale... moze jednak za dlugo moczyles i ubiles ziemie za mocno? Ja bym przesadzil i uwazal z podlewaniem,

liście są sprężyste więc to raczej nie przelanie ,nauczyłem się już kiedy podlewać nigdy nie miałem z tym problemu ,rośliny jak są przesuszone albo przelane to to robią się kapcie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół