nasiona marihuany

Problemy z roślinami pod panelem COB led Cree 3500k 150w

Wyszukiwarka Forumowa:

Foka92

Active member
Rejestracja
Sie 10, 2010
Postów
35
Buchów
0
Witam , zmontowałem sobie panel taki jak tu na forum jest na warsztacie o mocy 150w na 3 modułach COB Cree 3500 k , każda po 50 w mocy , zasilacz Mean well z wbudowanym potenciometrem , skręciłem go na 100 w bo mam małego boxa, otóż to już 3 uprawa pod nim , i za każdym razem dzieje sie to samo z różnymi odmianami AF, na wegu rosną elegancko krzaczą się aż miło , nagle gdy tylko zaczynaja przechodzić na flo prawie stają w miejscu , i zaczynają sie niedobory , i pomimo że wychodzą białe włosy , nie ma ani grama żywicy , pąki wogole sie nie kleją , ledy zamawiane z Ebay od jakiegoś sprzedawcy z niemiec , możliwe że cos z nimi jest nie tak?
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
Witam , zmontowałem sobie panel taki jak tu na forum jest na warsztacie o mocy 150w na 3 modułach COB Cree 3500 k , każda po 50 w mocy , zasilacz Mean well z wbudowanym potenciometrem , skręciłem go na 100 w bo mam małego boxa, otóż to już 3 uprawa pod nim , i za każdym razem dzieje sie to samo z różnymi odmianami AF, na wegu rosną elegancko krzaczą się aż miło , nagle gdy tylko zaczynaja przechodzić na flo prawie stają w miejscu , i zaczynają sie niedobory , i pomimo że wychodzą białe włosy , nie ma ani grama żywicy , pąki wogole sie nie kleją , ledy zamawiane z Ebay od jakiegoś sprzedawcy z niemiec , możliwe że cos z nimi jest nie tak?

Foty jakieś , i więcej info o warunkach , odległości cobów od topów, jakie medium i nawozy itp. itd.
Z fusów to nawet Maciek nie wywróży
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
903
Buchów
714
Odznaki
6
Wapno z magnezem dawałeś Panie [MENTION=33341]Foka92[/MENTION] ?
 

Foka92

Active member
Rejestracja
Sie 10, 2010
Postów
35
Buchów
0
możecie polecic jakiś bezpieczny upload zdjęć to zaraz zapodam?
wcześniej miałem namiot 70x60x150h
teraz boxa 0,36m2 odległość od szczytów około 50 cm temperatura max 25-26 st
podlewane biohumusem teraz dołączylem planton K co 2 podlewanie ,
wcześniej na hps 150w nie miałem takich problemów nigdy żeby wszystkie krzaki stawały w miejscu przy przejsciu na flo, którymś rzutem wyniosłem te zdechlaki z tego namiotu na out i wkopałem do ziemi po tygodniu zaczeły rosnac normalnie pod chmurką.
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
możecie polecic jakiś bezpieczny upload zdjęć to zaraz zapodam?
wcześniej miałem namiot 70x60x150h
teraz boxa 0,36m2 odległość od szczytów około 50 cm temperatura max 25-26 st
podlewane biohumusem teraz dołączylem planton K co 2 podlewanie ,
wcześniej na hps 150w nie miałem takich problemów nigdy żeby wszystkie krzaki stawały w miejscu przy przejsciu na flo, którymś rzutem wyniosłem te zdechlaki z tego namiotu na out i wkopałem do ziemi po tygodniu zaczeły rosnac normalnie pod chmurką.

W internetach nic nie jest bezpieczne
 

Foka92

Active member
Rejestracja
Sie 10, 2010
Postów
35
Buchów
0
35.jpg

36.jpg

37.jpg

38.jpg

39.jpg

40.jpg

41.jpg


---------- Post Zaktualizowany 20:45 ---------- Data pierwszego postu 19:57 ----------

przelałem je 3 dni temu wodą o ustabilizowanym ph , mam ph metr wody taki tańszy , i dowalilem biohumusa z plantonem k, jeśli sytuacja nie zmieni sie do końca tyg , wy*bie tego leda i wstawie HPSa , zobaczymy czy pomoże..
 

Maniak

Go Hard or Go Home
Rejestracja
Paź 9, 2008
Postów
405
Buchów
141
tez sie borykam z tym problemem pod cobami nawozy biobizz
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,140
Buchów
7,887
Odznaki
5
Ledy sredy hehe. Nie ma to jak stary dobry HPS. Mam 2 namioty, w jednym HPSa za kilkaset złotych, drugi z LEDami za jakieś 2000zł. Pod pierwszym krzaki są lux, duże i zdrowe - zapie****ają aż miło. pod ledami chu*nia z grzybnią.
Jak z pod ledów(porządne mam, polskie nie żadne chińskie gówno) dobiję do 0.5g/W to będzie gitara(wega miałem dłuższego o kilka dni, a krzaki 3x mniejsze) gdzie przy HPSie dobić do 1g/W trudno nie będzie.

Na moje to masz konkret niedobory magnezu, ale coś im jeszcze dolega( strzelam że potas, ale można zgadywać w nieskończoność) Kup HPSa to nie będziesz miał problemów taka moja dobra rada.
 

Maniak

Go Hard or Go Home
Rejestracja
Paź 9, 2008
Postów
405
Buchów
141
Mimo tych żółtych końcówek wychodzę 1/w 250w coby cree 5x50w puszczone w 80x80, ale wiem że gdy wyeliminuje problem końcówek będzie znacznie lepiej, a sporo już próbowałem, jak ktoś rozwiąże ten problem podeślę pechy ;)

Teraz stosuje mniej napakowana ziemię i dodam opryski cal mag i zobaczymy
 
Rejestracja
Kwi 12, 2017
Postów
11
Buchów
0
Cos sie wyjasnilo w temacie bo chyba wiele osob ma podobny problem na led. Ktos zna przyczyne i zloty srodek?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół