nasiona marihuany

[LED COB 250W fullspectrum][0.36 m2] 3xPineapple Chunk BF, Ak Auto BDS , SpeedyBoom Auto

Wyszukiwarka Forumowa:

Pig pepa

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2017
Postów
138
Buchów
1
Siema BigBox, ciekawy pomysł, i oczywiście będę zaglądał i podziwiał poczynania, ja przy 2 roślinach i identycznym podlewaniu i nawożeniu potrafiłem to unormować, powodzenia i owocnych zbiorów.:harvest:

Ps. miałem SpeedyBoom'a i super odmiana jest fotorelacja gdzieś w archiwach :bounce:
 

BigBox

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2013
Postów
189
Buchów
0
Up
Równo 20 dzień życia roślinek dużo obcinania głów i kilka prób FIM zobaczymy co wyjdzie ,
Powoli zaczyna brakować miejsca w boxie na nowe odrosty ,
Chyba zacznę flo na 30 a nie 35 dniu nie jest potrzebne mi trzymać je te kilka dni dłużej.
 

BigBox

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2013
Postów
189
Buchów
0
24/0/24
Dzisiaj mocno do ziemi wczoraj kilka nowych odrostów miało toping ogólnie robi się ciasno 6 dni i daje siatkę i lecimy z flo , dzisiaj też dostały nawóz na weg.
 

BigBox

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2013
Postów
189
Buchów
0
mam pytanko czy przed włączeniem flo obciąć największe liście czy poczekać aż ruszą z wyciąganiem się ? idopiero ucinać pod siatką ?
 
C

Convictus

Guest
Jak przełączysz na flo, jak się już skończy indukcja czyli jak zaczynasz liczyć dni kwitnienia to do końca trzeciego tygodnia flo najlepiej jest wyciąć to co Cię wk***ia i przeszkadza, jak i pozbyć się tych małych odrościków, z których wiele nie będzie. To co napisałem jest średnią wyciągniętą z czytania forum. Wszyscy użytkownicy twierdzą, że wycinają śmieci do końca trzeciego tygodnia. Ja to zrobiłem między drugim a trzecim. Potem obrywałem tylko zwiędłe liście.
Podsumowując- to co chcesz zrobić- zrób to do końca trzeciego tyg flo :p
 

BigBox

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2013
Postów
189
Buchów
0
Dzięki właśnie takiej odpowiedzi oczekiwałem, nie wiem jak pomieszczę rośliny jak już mi zapełniają 100% powieszchni ;p
 

BigBox

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2013
Postów
189
Buchów
0
Tak to wygląda 27 dzień weg praktycznie zero miejsca siatka założona niestety zamawiałem60x60 a wyszło ze 40x40 w realu-.-
Musiałem dorobić parę oczek.

 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,954
Buchów
19,653
Tak to wygląda 27 dzień weg praktycznie zero miejsca siatka założona niestety zamawiałem60x60 a wyszło ze 40x40 w realu-.-
Musiałem dorobić parę oczek.

A to nie jest przypadkiem siatka do podtrzymywania topów? xd do scroga powinna mieć równiejsze oczka. :D
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Tak to wygląda 27 dzień weg praktycznie zero miejsca siatka założona niestety zamawiałem60x60 a wyszło ze 40x40 w realu-.-
Musiałem dorobić parę oczek.

Tak to jest jak się zjarany zamawia coś przez neta.

A to nie jest przypadkiem siatka do podtrzymywania topów? xd do scroga powinna mieć równiejsze oczka. :D

Normalna do scrog, te biale sznurki to on dorobil...
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,954
Buchów
19,653
Rzeczywiście, nie widziałem w świetle leda. /:
 

BigBox

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2013
Postów
189
Buchów
0
Heh spoko może rzeczywiście słaby że mnie pająk ale dadzą radę , tak na marginesie wysiadły mi dwa ledy myślę,że to przez to iż były kilku krotnie przeklejane z radiatora na inny ale wraz z flo zmienię na lampę led 300W i będzie spoko a to już najpewniej w poniedziałek
 

BigBox

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2013
Postów
189
Buchów
0
30 Dzień WEG / Zmiana światła na 300w led i 12/12 zaczyna się zabawa ;]
 
Ostatnia edycja:

Ashaen

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2017
Postów
298
Buchów
0
Kupiłeś jakaś nowa lampę czy ten 300w LED też z chińskich cobow?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół