nasiona marihuany

[LED COB 250W fullspectrum][0.36 m2] 3xPineapple Chunk BF, Ak Auto BDS , SpeedyBoom Auto

Wyszukiwarka Forumowa:

BigBox

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2013
Postów
189
Buchów
0
Witam to znowu ja:cat:

BOX 60x60x140 [0.36 m2]

Temperatura w boxie przy roślinach 25*C bez włączonej głównej wentylacji z filtrem więc spoko
wilgotność ??, pewnie sporo po zalaniu tej doniczki.

Optymalnie: 18000 Lumenów
Chińczyki podająpod specyfikacją tych cobów które 5500kLuxFS licząc optymistycznie jest tam 27.5k światła w Full Spectrum.


Filtr węglowy 250"

Światełko obecnie 18/6
Światło led cob 5x50w full spectrum teraz na wysokości 30cm od gleby około 25cm od roślin (nie posiadam soczewek ale już na dniach powinny być)

jedna duża donica 40/60cm 60L / mieszanka gleb uniwersalnych i do kiełków

Odmiany 3xPineapple Chunk BF , Ak Auto BDS , SpeedyBoom Auto
ruszyły z ziemi 11.03

U jednej już poszedł FIM zobaczymy co to będzie.

Liczę na ew pomoc w diagnozie nie daj bóg jakichś chorób.
Zdjęcia tylko na fioletowo nie da rady tak ustawiony zegar nie będę kombinował.

9/0/9




 
Ostatnia edycja:

Ashaen

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2017
Postów
298
Buchów
0
Nie boisz sie że jak będziesz je miał w jednej donicy to będą Ci walczyć o przestrzeń i blokować wzajemnie? I to jest jakaś kupna donica czy robiona? Pokażesz te światła od chińczyka co tam masz? Lubie growy pod chińskimi cobami :D Nie zastanawiałeś sie nad cięciem Wuja Bena? Zrobisz tyle samo cięć co przy Fim a masz 4 odrosty.

mam problem nie widzę zdjęćna forum nawet tego co sam dodałem niżej OCB
masz ad blocka? Czasem on blokuje zdjęcia. Gdzieś był o tym wątek w dziale technicznym
 

BigBox

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2013
Postów
189
Buchów
0
Nawet 5500flux lm
Nie boję się mają po 12L na łepka, automaty odpadną szybciej a teraz leje wodę tak żeby szły do ścianek powinien być luz. Nie wiem ocb z tym cięciem wuja bena
 
Ostatnia edycja:
S

ShelbyGT

Guest
A jak rośliny na flo będą miały inne zapotrzebowania to co zrobisz? Jedna Ci pokaże niedobory a inna przenawożenie. Opryskami będziesz wszystko regulował na flo?
Uprawiałeś już w ten sposób?

Może jak organicznie polecisz to jakoś się uda rośliny w zdrowiu do końca poprowadzić ale wydaje mi się że może być ciężko.
Powodzenia.
 
D

DarkMessiah

Guest
To ja sobie popatrzę jak rośnie pod Chińczykami ;) powodzenia
 

BigBox

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2013
Postów
189
Buchów
0
A jak rośliny na flo będą miały inne zapotrzebowania to co zrobisz? Jedna Ci pokaże niedobory a inna przenawożenie. Opryskami będziesz wszystko regulował na flo?
Uprawiałeś już w ten sposób?

Może jak organicznie polecisz to jakoś się uda rośliny w zdrowiu do końca poprowadzić ale wydaje mi się że może być ciężko.
Powodzenia.

a jak wwalisz rośline na OUT to też się tak srasz czy może jeśli czegoś się nie spie****i to idzie gładko
obsrani po pachy .
Rozumiem , że sam prowadziłeś uprawę w donicy zbiorowej i coś poszło nie tak , to nie jest moja pierwsza uprawa w pojedyńczej donicy nigdy nic się złego nie działo tu też nie przewiduję problemów.

dzisiaj ak został pozbawiony głowy (FIM)

Pod trzema chińczykami wcześniej z 3 roślin wyszło mi 50g suchego więc się sprawdzają elegancko.
większośćlamp w tz. renomowanych sklepach jest z aliexpress lub alibaby jeśli zobaczymy specyfikacje itp. okaże się ,że kupiłeślampę za600pln w sklepie a taką samą masz za 190-250 pln u chińczyka.
 

BigBox

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2013
Postów
189
Buchów
0
Roślinki zdrowe czekam co wyrośnie po FIMie być może tylko główny top a może ze 4 ,
Reszta spoko dostają odżywki idzie spoko. Zostawiam jedno pineapple (numerek 1) bez stresu (tylko lst lekkie) niech rośnie sprawdzę jaka będzie różnica na koniec w masie.
13/0/13

 
Ostatnia edycja:

BigBox

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2013
Postów
189
Buchów
0
16/0/16
lampa na wysokości 70cm od roślin przy suficie 50*Cgrzeją równo
przy roślinach 22*C
FIM raczej do dupy :/ toping byłby lepszy za dwa dni obetnę parę szczytów u dwóch pineapple reszta bez zmian zdrowe rosną spoko

 
Ostatnia edycja:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,093
Buchów
7,809
Odznaki
5
Na tych fotkach przecież nic nie widać, nie szkoda Ci czasu wrzucać takie coś ? Wyłączył byś tego leda do zdjęć...
 

BigBox

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2013
Postów
189
Buchów
0
Wczoraj na wieczór zalane wszystko 5 L mieszanką odżywek ,
Zdjęcia w kolorze dla kolegi
17/0/17

Speedy wywaliła dzisiaj włosy

 
Ostatnia edycja:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,093
Buchów
7,809
Odznaki
5
No, teraz przynajmniej widać wszystko :D Zdrowe są, nic im nie brak :smokee:
 
M

mlodygru

Guest
Ty wszystkie masz je w 1 donicy??? Jeżeli tak to podobno jest to niewskazane. Jedne rośliny z lepiej rozwiniętymi korzeniami będą dominować drugie... Sam jestem ciekaw jak to u Ciebie będzie.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Ty wszystkie masz je w 1 donicy??? Jeżeli tak to podobno jest to niewskazane. Jedne rośliny z lepiej rozwiniętymi korzeniami będą dominować drugie... Sam jestem ciekaw jak to u Ciebie będzie.

Podobno sie da, ale ja bym nie zasadzil w jednej donicy z uwagi na jeszcze dwa male szczegoly:
1. Rozny wzrost roslin - male beda przysloniete przez wieksze i nie ma jak wyrownac.
2. Niedobory i rozne tempo pobierania skladnikow odzywczych. Jedna bedzie krzyczec jesc, druga bedzie przekarmiona.


... ale to takie gdybanie, zobaczymy jak pojdzie, tez jestem ciekaw i bede zagladal.
 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Dać się da. Wystarczy pooglądać relacje Ulunga, ale do tego potrzebne jest specjalne nawożenie i skill'e :-D
 

BigBox

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2013
Postów
189
Buchów
0
Dzisiaj poobcinałem dziewczynom trochę topów wyszło z 6 czy 8 ciąłem też tą której miałem nie ruszać nie będę marnował czasu na zabawy w porównywanie nie stresowanej ze stresowaną oczywistym jest ,że będę miał więcej z tej trenowanej , przez pomyłkę u***ałem jeden top kwitnącej już AK no nic bywa. Jeszcze 16 dni i jedziemy z 12/12.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół