nasiona marihuany

Porada / pomoc

Wyszukiwarka Forumowa:

thc111

Member
Rejestracja
Sty 6, 2016
Postów
22
Buchów
0
Witam chciał bym poradzić się was co myślicie o spocie w polu kukurydzy, mam miejsce na spokojnej wiosce dużo ludzi uprawia tam kukurydzę chciał bym dowiedzieć się jak przygotować tam miejscówkę jakie auto wybrać, mam dostęp do kurzego i chlewnego obornika.
Pozdrawiam ?
 

snaktheripper

Well-known member
Rejestracja
Sie 14, 2013
Postów
173
Buchów
0
W kukurydzy zawsze mi sie udawało , przedewszystkim nie rozwalaj duzego kwadratu, obedrzyj liscie zostaw tyczki, mysle tez , ze do kukurydzy to max 6-8 automatow nie wiecej , jesli bedziesz chcial sadzic bezposrednio w ziemi to pamietaj , ze kukurydza spije i zabierze wszystko Twojej roslinie, dlatego najlepiej byloby sadzic w workach , lub donice wkopac w ziemie
 

thc111

Member
Rejestracja
Sty 6, 2016
Postów
22
Buchów
0
Ok. Dzięki a co myślisz o Auto mazar dojdą tam krzaki? Ile czasu potrzebują automaty w takim miejscu? Wgl co polecasz do takich miejscówek
 

snaktheripper

Well-known member
Rejestracja
Sie 14, 2013
Postów
173
Buchów
0
Sory , ze tak pozno odpisuje , polecam automazar, bo nawet znajomy je mial wlasnie w kukurydzy , polecam zebys nie rozwalał duzego kwadratu, chodzil pozna pora , zeby nikt nie zobacyzl jak wchodzisz w pole, musisz sie tez dowiedziec czy w Twoim rejonie rolnicy sadza kukurdzye na kiszonke czy tą drugą , najlepiej sobie ustalic tak, ze 3 miesiace to dla autoamat idealny moment na kose i jeśli to kukurydza długoterminowa to zrob tak zebys je kosił najpozniej do 20-25 wrzesnia , u mnie kukurydze kosza zazwyczaj 1-10 pazdziernika
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,617
Odznaki
8
Sorki jeszcze ja się wtrace pamiętajcie o opryskach które robią na tą kukurydzę.
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Ktoś mi mowił i to chyba był Fanatyczny, że najlepiej sadzić dopiero pod koniec czerwca. Bo kukurydza jest dość wysoka aby uniemożliwić oprysk. Tez tak zrobiłem w tamtym roku i nie było lipy. Druga sprawa to donice mozesz sobie tez darować :]
A no i półautomaty tez zdążą dojść wiec aż takiej lipy nie ma.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół