nasiona marihuany

Zapach w około domu

Wyszukiwarka Forumowa:

alojz032

Active member
Rejestracja
Sty 23, 2018
Postów
27
Buchów
0
Mam podlaczony wylot powietrze (bez filtra węglowego)z boksa do kanalu wentylacyjnego ktory wylatuje dachem w domku dwupietrowym obok komina czy jak zacznie kwitnac bedzie czuc w okol domu i u sasiadow ?
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Bedzie czuc
 

xxolaxx

Well-known member
Rejestracja
Lut 19, 2018
Postów
68
Buchów
0
Nad tym samym się zastanawiam bo mam tą samą sytuację. Ale tu kolega Honza powiedział mi już wcześniej ze lepiej kupić filtr bo chmura może być nad moim domem :D i tak obstawiam że pod czas palenia czuć od nas na chodniku ( okna centralnie przy chodniku ).
Jaki masz wentylator? Na jaki metraż? Ile pomidorków?
Ja planuje kupić wentylator kanałowy przemysłowy 820m3/h myślę że będzie o.k nie wiem tylko jaki filtr.
Mój metraż to 1.5m ( w trakcie budowy ).
 

alojz032

Active member
Rejestracja
Sty 23, 2018
Postów
27
Buchów
0
1.44m mam ML HARMAN 350m3h uzywam go na 200 bo zasysa boksa i wyciaga całe ciepło z domu zamkne drzwi od pokoju to jest przeciąg :| leci na najnizszym biegu filtr dobierasz do przepustowości fitra ale 820 ? Po co taka duza przepustowość?
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,364
Odznaki
1
Heh, ja mialem grow 100 krzakow na flo podpiete bez filtra w komin w pietrowym domu i nic nie bylo czuc na zewnatrz.
 

DzikiDzikiDZIK

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2017
Postów
257
Buchów
0
Kolega dobrze prawi!
Ja miałem podobne doświadczenie pomagając przyjacielowi w jego projekcie.
Grow 120 krzaków,dom piętrowy i wylot bez filtra w komin.
Nic na dworze nie ***ało.Gdyby było inaczej to już dawno by go RSS Newsiak pokazał:sunny:
Dom był położony w chujowym miejscu bardzo blisko chujowych "somsiaduf" i gdyby poczuli chodź lekki zapach w tej samej chwily wjechało by AT.


pozdro!
 

xxolaxx

Well-known member
Rejestracja
Lut 19, 2018
Postów
68
Buchów
0
no ja mieszkam w ścisłym centrum, obok chodnika centralnie i jakby ktoś wyczuł to koniec.
To kupie mniejszy wentylator, myślałam że im większy tym lepszy ;)
No i hps planuje 400 albo 600 i tak już od miesiąca "remont" stoi w miejscu bo nie wiem na którą się zdecydować.

---------- Post Zaktualizowany 16:48 ---------- Data pierwszego postu 16:43 ----------

Mam podlaczony wylot powietrze (bez filtra węglowego)z boksa do kanalu wentylacyjnego ktory wylatuje dachem w domku dwupietrowym obok komina czy jak zacznie kwitnac bedzie czuc w okol domu i u sasiadow ?

masz już posadzone? Który dzień ? Ile pomidorków?
Ja licze że zakończę do konca tygdnia, wiec może wystartujemy w podobnym czasie ;)
Kolego i może mi powiesz jaką masz żarówę i jakiej wielkości odbłyśnik? :)
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
A ja jestem jednak zdania, ze jak cos moze pojsc nie tak to pojdzie. Uprawialem w bloku, zapach czulem dopiero po wejsciu do pokoju, w ktorym stal box. Maly box, 0.3m2 z trzema krzakami. Pewnego dnia odwiedzil mnie niepanacy ziomek i oznajmil, ze czuc smrod ziola przy wejsciu na klatke schodowa. Walilo ode mnie? Nie wiem ale walilo. Jeden telefon, jeden pies z psem i byloby pozamiatane. Ziolo dla wielu to silny narkotyk a nie niegrozna roslina i lepiej sie pilnowac. Zrobicie jak uwazacie. Uda sie jeden raz, uda sie drugi, a za trzecim zawieje w zlym kierunku i poczuje ten, kto nie powinien ;)
 

alojz032

Active member
Rejestracja
Sty 23, 2018
Postów
27
Buchów
0
Jade 50dzien wegetacji na ledach 4xclu058 lada dzień przełączam na flo

---------- Post Zaktualizowany 21:03 ---------- Data pierwszego postu 21:02 ----------

A ja jestem jednak zdania, ze jak cos moze pojsc nie tak to pojdzie. Uprawialem w bloku, zapach czulem dopiero po wejsciu do pokoju, w ktorym stal box. Maly box, 0.3m2 z trzema krzakami. Pewnego dnia odwiedzil mnie niepanacy ziomek i oznajmil, ze czuc smrod ziola przy wejsciu na klatke schodowa. Walilo ode mnie? Nie wiem ale walilo. Jeden telefon, jeden pies z psem i byloby pozamiatane. Ziolo dla wielu to silny narkotyk a nie niegrozna roslina i lepiej sie pilnowac. Zrobicie jak uwazacie. Uda sie jeden raz, uda sie drugi, a za trzecim zawieje w zlym kierunku i poczuje ten, kto nie powinien ;)

Zamowilem filtr nie bede ryzygowal przyjdzie inne cisnienie i opadnie do sąsiadów
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Jedna z najwiekszych upraw na forum została właśnie wykryta przez zapach jaki wydostawął sie na zewnątrz budynku przez kominy.
Tam były filtry tylko ze juz zajechane, trzeba dmuchac na zimne i dbac o bezpieczeństwo
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
Jedna z najwiekszych upraw na forum została właśnie wykryta przez zapach jaki wydostawął sie na zewnątrz budynku przez kominy.
Tam były filtry tylko ze juz zajechane, trzeba dmuchac na zimne i dbac o bezpieczeństwo

Mówisz o VOLVO ? On leciał bez filtrów...
 

alojz032

Active member
Rejestracja
Sty 23, 2018
Postów
27
Buchów
0
Koledzy nie mam juz pomysłu mam harmana ustawionego na 200m3h i wyciaga mi cieplo z calego pietra w domku :| kaloryfer nie daja rady a jak dam wylot bezpośrednio do pokoju to wilgoć atakuje ściany i grzyb wyskakuje
 
Ostatnia edycja:

xxolaxx

Well-known member
Rejestracja
Lut 19, 2018
Postów
68
Buchów
0
Ja myślę ( ale mnie nie słuchaj ;) ) że jak dasz filtr to też nie będzie takiego mocnego wyciągu bo go przyblokuje. Powietrze będzie miało jakiś tam opór.
Ale to jest tylko tak na mój babski rozum.
Nie dawaj bezpośrednio do pokoju skoro grzyb wyskakuje bo później sobie z nim nie poradzisz nawet jak nie będzie boxa.
Jaki filtr zamowiles?
 

Ashaen

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2017
Postów
298
Buchów
0
Też mi sie wydaje że filtr może postawić jakiś opór ale raczej to będzie nie wielka różnica. Jak dla mnie trzeba by sie zaopatrzyć w potencjometr i zmniejszyć mu troche obroty
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
200m3 to malo jak na 1.44m2, dziwne, ze kaloryfery nie wyrabiaja. Filtr troche przyblokuje wyciag, ale jakxmasz duza wilgotnosc to go zajedziesz. Tak jak kolega wyzej: regulator obrotow, ewentualnie przyslonienie wylotu (np zmniejszenie srednicy rury wylotowej jakimis szmatkami/tkaninami)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół