nasiona marihuany

[8m2][LED][3kW][30xTUTANKHAMON 2xBlueberry, 2xOAmnesia] AutoPot project!

Wyszukiwarka Forumowa:

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
Jakbyś taki ML odstawił na każdym moim plancie jak u siebie to zapraszam do współpracy :p generalnie takie duże powierzchnie są bardzo zajawkowe !
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Panie, pakuje nozyczki, cegi, 3.5km drutu ogrodniczego i jade;p Mow tylko gdzie i kiedy xD
Wpadnie mi teraz namiot od znajomego do przechowania 2m2. Az sie zaczynam mocno zastanawiac czy czegos z tym nie zrobic.. Z drugiej strony 2kW/h w zwyklym bloku to mozebyc podejrzane;p
 
C

Convictus

Guest
zrób sobie następny projekt w tym dużym namiocie np na 600w :D albo może 2x 400, nie wiem :D a w tym małym namiocie masz miejsce żeby sobie trymować i suszyć. Perpetum mobile prawie :D
 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
Panie, pakuje nozyczki, cegi, 3.5km drutu ogrodniczego i jade;p Mow tylko gdzie i kiedy xD
Wpadnie mi teraz namiot od znajomego do przechowania 2m2. Az sie zaczynam mocno zastanawiac czy czegos z tym nie zrobic.. Z drugiej strony 2kW/h w zwyklym bloku to mozebyc podejrzane;p

Dlaczego 2kwH jeśli namiot 2m2? Chcesz tam 2x 1000W HPS wpie****ić ? :D
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Dlaczego 2kwH jeśli namiot 2m2? Chcesz tam 2x 1000W HPS wpie****ić ? :D

No dobra przesadzilem z 2kW/h :p 2x600 zeby dobrze wszystko oswietlic, plus went, mieszaki, jednak to wciaz bedzie kolo 1.5-1.6;p
 

gulasz

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2010
Postów
171
Buchów
77
Yo ile dałeś tej sałacie weg liczyłeś ? bo nie mogę się doczytać btw. ładny projekcik, ciekawe ile jeszcze pójdą w górę
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
Ale nie masz problemu na zasadzie; nie wiem jakie pH ale planty dobrze rosną więc nie sprawdzam czy mierzyles i przy twardej wodzie i pH9 spada Ci do 5.8-6.5 i nie buforuje potem do wyższych ?

Bo mi się wydaje, że jak powiedzmy spada do 7.0 to można tak lecieć całe grow byleby ta wartość się nie zmieniała, to trochę tak jak w akwariach - ważne, żeby pH miało mniej więcej cały czas stałą wartość.

Pewnie,że sprawdzałem i to nie raz,kropelkami GHE
 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
Witajcie przyjaciele,

Minęły 3 tygodnie od przełączenia fotoperiodu :)
Generalnie czeka je jeszcze jeden fryzjer i to będzie już wszystko jeśli chodzi o cięcia itp. Wyszedł mi taki SOG na 8m2 co wygląda całkiem fajnie, poza tym, że wejście do środka jest mocno utrudnione - no i ciężko z różnicami wysokości niektórych plantów - tu z***ałem niestety. Po 200L pożywki daję potem niecałe 200L czystej wody, żeby tak w tygodniu się zamknąć z regułą raz nawozy raz woda i żeby wpasowało się to jakoś w plan nawożenia. Jeśli chodzi o krzaki od DP Mazar zbiera się z kwitnieniem mocno długo, a OAmnesie i Bluberry okazuję leciutkie oznaki przenawożenia - ch*j im w du*ę. Amnesia i tak jest największym krzunem z całej bandy. Reszta egipskich przyjaciół nie pokazuje oznak przenawożenia ani trochę, a wręcz przeciwnie - jakby chciały żreć cały czas.

Zrobiłem też małe przemeblowanie, OAmnesia ta największa poszła pod coba, a resztę tak wysokościowo ustawiłem. Ostatnio zalane wodą EC 1.9, pH 6.3

no to fotki <lol>









u niektórych łodygi mają tak 3.5cm średnicy











Jest trochę srogo, pozdrawiam :)

EDIT: Sorki za fotki nieobkręcone, coś się z***ało w galerii chyba bo na stopro przekręcałem a nie pykło.
 
Ostatnia edycja:

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
Dobry wieczór !

Minęły 4 tygodnie od przełączenia FP, zakładam tydzień tzw indukcji, czyli skończyliśmy trzeci, a zaczynamy czwarty tydzień kwitnienia.
Z nowości doszedł osuszacz, HR 50-55%. Dzisiaj wyczyściłem zbiornik, jezu ile to jest ***ania to nie mam pytań. Zalane po 50% Bloom A+B, 100% - Big Bud, Nirvana, Sensizym, Rhino skin, Bud Factor X, Bud Candy. EC 1.4, pH 6.4. Bardzo podoba mi się to, że z dnia na dzień są coraz bardziej zlane żywicą :p

A jest tak:






















Jest fajnie, puchniemy <lol>
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
petarda :rambo::farao:

edit: widzę, że te pod COBami lepiej idą, nie?
 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
petarda :rambo::farao:

edit: widzę, że te pod COBami lepiej idą, nie?

Na fotach może to tak wygląda , ale jestem zadowolony też z tych pod luckygrow na razie, dobrze się te topki budują, bardziej są jakby uładzone i wszystkie wyglądają podobnie. Zobaczymy jak będzie na końcu ;) Na spectro chyba jest większy przyrost masy kwiatów
 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
Dobry wieczór :)

Kończymy 4 tydzień, zaczynamy 5. Od piątku sama woda do tego piątku co będzie. Puchną sobie krzaczki, pachną słodko. Jestem mega zadowolony z tutankamonów - mały rozstrzał w feno, raczej wszystkie są do siebie podobne, produkują mega dużo żywicy i zaczęły gwałtownie w oczach przybierać na masie co bardzo mnie cieszy.












tu te nieszczęsne amnesie :D Jakoś nie wiem, nie puchnie to jakoś bardzo mocno chociaż jest postęp w odniesieniu do ostatniego tygodnia patrząc na zdjęciach. Może też zblokowały się przez przenawożenie?







to blueberry, ta super pachnie i fajnie się zalewa szronem.





a to już tutankhamony:







Generalnie jest milutko. Chyba będzie dobrze co, chłopaki? <lol>


EDIT: nie wiem o co chodzi z tymi fotami, obkręcam je normalnie w galerii, a one się nie zmienią potem jak wrzucam linki, a gdy kliknę żeby obkręcić znowu to w tym edytorze jest już normalnie
 

HarryZTybetu

Member
Rejestracja
Maj 20, 2018
Postów
19
Buchów
0
Bardzo ładne i zdrowe roślinki, zapowiada się duży plon:harvest: Będę tu zaglądać często Życzę powodzenia.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół