nasiona marihuany

20l ziemi za 3zł

Wyszukiwarka Forumowa:

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
dolomit ma to do siebie, ze wszystko z nim trzeba mieszac myslac o oucie heh tak w najwiekszym skrocie - bo to 2 pozycja za szpadlem w rekwizytach. reszte doczytaj - kiedy co sie daje zeby sie z dolo nie gryzlo hehe

ziemia jak ziemia, jak ci sie akurat ta kalkuluje to bierz, ale w budowlanych jakbys poszukal - jakies kastoramy cos, to pewnie bys znalazl przy promocji wiecej chociaz chyba ostatnio podrozyli. szybkim okiem 60l za 9 albo tak 9zl za 60l mozna zaplacic jak nie ma innej opcji tanszej.
no i bierz dolomit i tak, dla pewnosci
 
C

Convictus

Guest
Nie trzeba tej ziemi mieszać z dolomitem w ogóle. Dolomit możesz sypnąć pod krzaka jak będzie postępował niedobór na krzaku pomimo, że podajesz mu nawozy. Te ziemie z marketów nie są takie złe ale wiadomo, że na spocie możesz mieć lepszą i może nawet nie zdawać sobie z tego sprawy. Automaty normalnie cały cykl w takiej ziemi robiłem i nie dodawałem dolomitu aż do ścinki a tylko same nawozy. Ziemie z marketu, nawet przy tej z linka jest napisane, mają po większości ph 6-6.5 bo są przgotowane do większości kwiatów w ogródku. Inna sprawa, że ta gleba jest dość jałowa. Automaty podlewałem w niej od drugiego tygodnia od wyjścia na powierzchnie. Na wega polecam biohumus ale ten zwykły, organiczny. Na flo to jak tam wolisz. Możesz podlewać, ja na outdoorze lubię stosować granulki bo ***nę garść pod krzaka i do ścinki mam sprawę załatwioną.
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
http://www.biedronka.pl/pl/product,id,39528,name,ziemia-uniwersalna-20-l

Ktoś używał tej ziemi i może cos o niej powiedzieć?
Z czym ją mieszaliscie?
Ktoś wie jakie ta ziemia ma ph? Wyczytałem, że obowiązkowo z dolomitem trzeba zmieszać.
Czekam na wasze komy

Właśnie nie widzę foty z linka ale tu ostatnio pisałem o tym:
Najlepsza ziemia to z Biedry jest za 3,39 czy 3,49 pln 20litrow<lol> Nie trzeba drogiej tylko trzeba wiedziec jaka. Wiele gowna jest tak samo w ogrodniczych. Kupiłem chyba ze dwa razy z ogrodniczego to raz prawie same patyki a drugim razem prawie sam piasek. Co prawda tanie ale chu**we. Ziemia do Biedry leci co roku i od 3 lat nic innego nie biorę. Ta jest bardzo pulchna czarna i pachnąca. Niebawem lecę ogarniać czy juz przywieźli<joint>

Więc bierz i się nie martw. Nie oszczędzaj na dolomicie bo jakiej byś nie dał w końcu deszcze zakwaszą. Bez dolomitu nie widzę outdoora zupełnie. Pozdro.
 
L

Lord of Old School

Guest
Urzywalem tej ziemi spoko daje rade ale dolomit przy oucie jak green pisze to podstawa .pozdrawiam
 

kampo3

Banned
Rejestracja
Cze 3, 2017
Postów
108
Buchów
0
Dzieki, w takim razie kupie pare worków I wymieszam z dolomitem.
 

Marcelinho

Well-known member
Rejestracja
Mar 21, 2014
Postów
171
Buchów
85
Odznaki
2
Ostatnio stałem z ziomkiem w biedronce i te worki z ziemią stały na palecie to się zastanawiałem czy jakbym kupił całą paletę to czy by mi dali w gratisie palete to by się 11 worków zwróciło :lol3:
Co do ziemi to nie używałem ale też o niej myślałem :D
 

maupkaci

Well-known member
Rejestracja
Kwi 11, 2018
Postów
73
Buchów
0
Nie kupuj, mają tam starą ziemie chujową do dupy nie podobną , mi krzaki zahamowały się w rozwoju i chyba tam się przejadę do tej biedry z chłopakami
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół