nasiona marihuany

Amnesia Haze gubi swoją słodycz w zapachu

  • Autor wątku skyisnotthelimit
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
S

skyisnotthelimit

Guest
Siemanko!

Dla 90% odmian z którymi mam do czynienia suszenie przez mniej wiecej 10 dni w temperaturze 15-20 stopni oraz wilgotnosci powietrza mniej wiecej 50-60% przynosi optymalne rezultaty, tj. zapach suchych kwiatow przypomina bardzo zapach zywej rosliny.

Natomiast nie dotyczy to Amnesi - ona tak cudownie slodko pachnie gdy rosnie natomiast po wysuszeniu cala ta slodycz niestety ucieka... Chcialem teraz sadzic BubbleGuma ale jak mysle ze cala slodycz ma mi spie****ic to posadze jakiegos kusha co wychodzi zawsze wzorowo...

Zna ktos jakis patent na ta odmiane lub inne slodkie odmiany?

Prosze o wypowiedz doswiadczonych uzytkownikow slodkich odmian a nie co komu sie wydaje.

Z gory dziekuje za pomoc!

Z fartem! :)
 
S

skyisnotthelimit

Guest
Przypadkowo problem rozwiązany i uzyskalem tak pieknie i slodko pachnaca amnesie, ze w momencie otworzenia worka i poczucia zapachu kupcy deklarowali chec kupienia przed ujrzeniem kwiatow hehe. Zapach byl 10/10. Zeby uzyskac taki zapach suszylem w temperaturze wiecej niz 20 stopni, dosyc niska wilgotnosc powietrza i calkowicie byla wysuszona w jakies 5-6 dni. Do tego z przyczyn niezaleznych ode mnie musialem ją sciac jakies 1.5tyg przed czasem, a zapach i tak zniewalal. Czyli wychodzi, ze warunki suszenia jakich zwykle staralem sie uniknac w suszeniu innych odmian dla tej akurat byly tymi optymalnymi. Teraz dopiero rozumiem (po dwoch latach sadzenia samej amnesii) zdanie pewnych starych kotow, ze amnesia to bardzo prosta odmiana hehe. Ciekawi mnie czy te warunki suszenia tycza sie wszystkich slodko pachnacych odmian, zobacze z czasem.

Pozdro i z fartem!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół