nasiona marihuany

Złe samopoczucie po zapaleniu

Wyszukiwarka Forumowa:

Szafirowy

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2013
Postów
365
Buchów
0
Witam od dłuższego czasu palenie mi niezbyt służy po zapaleniu występują u mnie takie objawy jak:

-brak siły/chęci do robienia czegokolwiek
-ciężki, płytki oddech
-ucisk w głowie
-przytkany nos
-coś ala zawiechy jak zombie patrzę w punkt i nawet głową sie nie chce ruszyć

Czy to świadczy o nerwicy?

Nie umiem się zreleksować czy skupić na czymś jak film, muzyka jakieś pozytywne banie tylko myślę o tym w kółko jak się czuję.
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
o detoxie słyszałeś ?
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Detox zrób ale od toksyn, olej z ostropestu plamistego da rade, lub same w sobie ziarna ostropestu plamistego. Odpowiednia dieta, odstaw śmieciowe żarcie, być może też masz brak witamin z grupy b..
 
L

Lord of Bhang

Guest
Zrób sobie z miesiąc detoxu a samopoczucie sie poprawi do tego proponuje suplementy:
magnez podstawa -dobry jest hela mag b6

Centrum kompletne od A do Z,

I do tego np zieloną herbate
Pzdr.
 

Szafirowy

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2013
Postów
365
Buchów
0
No właśnie z detoxem u mnie ciężko ale może faktycznie już układ nerwowy przeciążony.

Ogólnie to staram się brać suple bo wiem jaki tryb życia prowadzę ;)

Mam w domu kompleks witaminy B, Men Mag, wit D 2000 i Ashwagandhe 22,5 mg substancji aktywnej.
Ktoś może kumaty w suplach i czy mogę je brać wszystkie każdego dnia? I do tego Tabex/Desmoksan bo polecę na grubo i jeszcze faję będę próbował rzucić mam nadzieje, że organizm nie oszaleje.
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
z supli polecam salate,soczewice,cebule i szczypior,kalafior czy brokula

bo jak widac to gowno co bierzesz to cie rozwala


a..i jeszcze jakies zajecie sobie znajdz,prace czy biegac zacznij,pompki itp
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Na początek zacznij pić 3 L wody dziennie i zmień dietę więcej warzyw, jak odstawisz fajki możesz miec problemy z trawieniem i zalatwieniem sie, bynajmniej ja tak mialem, palenie przyspiesza metabolizm. Suple i plastry nie pomogą, musisz poprostu tego chciec, i weź sobie najlepiej wolny weekend żeby stresu jak najmniej bylo. Jeszcze jedno... jak zapalisz pierwszego kiepa rano to nie uda sie bo juz jest odruch, musisz od rana nie palic.
 
L

Lord of Bhang

Guest
Polecam jeszcze sok z kapusty kiszonej niezle oczyszcza organizm a do tego wspomaga wątrobe .
I do tego takze burak czerwony w h*j witamin ma itd
 

Szafirowy

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2013
Postów
365
Buchów
0
Według mnie osobiście przynajmniej na mnie tabletki działają bo rzuciłem już raz na desmoxanie prawie bez żadnych objawów odstawianych ale zacząłem palić od nowa przez blanty z tytoniem.

No nic tak jak piszecie wrzucę dużo warzyw, owoców do tego będę pił czystek. Na siłownię chodzę jakiś czas także ruch jest dorzucę raz w tygodniu saunę. Zobaczymy co to będzie tak planuje miesiąc wytrzymać ale różnie to bywa. Jak po przerwie licho będę się czuł po zapaleniu to najwidoczniej będzie trzeba z tym skończyć bo na tą chwilę za każdym razem tylko są złudne nadzieje, że będzie fajnie jak kiedyś ale lata palenia zrobiły swoje.
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Potrzebujesz czasu trochę, teraz organizm będzie się buntował i na nic ci tyle witamin bo i tak je za przeproszeniem wysrasz, organizm będzie przerzucał wszystko w poszukiwaniu tego czego mu brakuje . Tryptaminy muszą się wyregulować. Polecam zioło z dziurawca może trochę złagodzi objawy po paru dniach. Niestety będziesz musiał parę dni odcierpieć na "skręcie".I jak ktoś napisał znajdź sobie zajęcie, wiem że nie chce się ale musisz się zmuszać. Powodzenia


P.S Mamę oszukasz, tatę oszukasz ale organizmu nie oszukasz
 
L

Lord of Bhang

Guest
Potrzebujesz czasu trochę, teraz organizm będzie się buntował i na nic ci tyle witamin bo i tak je za przeproszeniem wysrasz, organizm będzie przerzucał wszystko w poszukiwaniu tego czego mu brakuje . Tryptaminy muszą się wyregulować. Polecam zioło z dziurawca może trochę złagodzi objawy po paru dniach. Niestety będziesz musiał parę dni odcierpieć na "skręcie".I jak ktoś napisał znajdź sobie zajęcie, wiem że nie chce się ale musisz się zmuszać. Powodzenia


Dokładnie.Ja 2 dzien detoxu dopiero od alko i mj i niezle wk***iony jestem ale zaczolem biegac i to pomaga tylko czasami derealizacja albo depresonalizacja sie zalączy ale o tym nie mysle i mija pzsr 5!
Ps. Mam lek na uspokojenie premazinum 50 mg ale tylko w wyjątkowych sytuacjach jak jakas konkretna schiza bierze a tak to noe biore nie chce sie truc psychotropami bo to świństwo.
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Odstaw tą permazynę bo będzie wychodzić z Ciebie długo i będziesz jeszcze z miesiąc spokojniutki jak misjaczek (pewnie dostałeś ją w jakimś ośrodku leczenia uzależnień), lepiej zapodaj relanium 2mg ale uważaj bo też uzależnia.
 
L

Lord of Bhang

Guest
Odstaw tą permazynę bo będzie wychodzić z Ciebie długo i będziesz jeszcze z miesiąc spokojniutki jak misjaczek (pewnie dostałeś ją w jakimś ośrodku leczenia uzależnień), lepiej zapodaj relanium 2mg ale uważaj bo też uzależnia.

ku**a z tym osrodkiem zgadles bez kitu hahaha xD a co do tej permezyny to raz na 3 tygle 2 tabsy wezme jak ostra schiza sie zalączy a tak to ogólnie to pie***le psychotropy bo odstawienie tego to jest dopiero prze***ane a relanium to juz wgl nie polecam fajnie uspokaja ale mega uzależnia
 
M

Maniaczek

Guest
ku**a z tym osrodkiem zgadles bez kitu hahaha xD a co do tej permezyny to raz na 3 tygle 2 tabsy wezme jak ostra schiza sie zalączy a tak to ogólnie to pie***le psychotropy bo odstawienie tego to jest dopiero prze***ane a relanium to juz wgl nie polecam fajnie uspokaja ale mega uzależnia

Miałeś może po tej peramzynie tak że nie mogłeś sie wysikać?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół