nasiona marihuany

Złe samopoczucie po zapaleniu

Wyszukiwarka Forumowa:

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
ku**a z tym osrodkiem zgadles bez kitu hahaha xD a co do tej permezyny to raz na 3 tygle 2 tabsy wezme jak ostra schiza sie zalączy a tak to ogólnie to pie***le psychotropy bo odstawienie tego to jest dopiero prze***ane a relanium to juz wgl nie polecam fajnie uspokaja ale mega uzależnia

Nie to że zgadłem tylko farmaceuta za miesiąc będę, a także prawie jestem pedagogiem resocjalizacyjnym i wiem czym pasą ludzi, tylko krzywdę człowiekowi robią. A i alkoholikem jeszcze jestem :)
 
L

Lord of Bhang

Guest
Nie to że zgadłem tylko farmaceuta za miesiąc będę, a także prawie jestem pedagogiem resocjalizacyjnym i wiem czym pasą ludzi, tylko krzywdę człowiekowi robią. A i alkoholikem jeszcze jestem :)

A jak łączysz ze sobą te 2 zawody no i ten trzeci?:D
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Teraz tylko farmacja, bo czekam aż będzie RSO w aptekach. A studiując pedagogike res. wpadłem w ten trzeci. Chciałem zbadać to dogłębnie bo jak coś robię to staram się do końca i na "masę" wszystko poznać. Niedługo jak będzie czas to zajmę się grow na porządnie i jeszcze zobaczycie że wychoduję SUPERROŚLINĘ i was wszystkich zjara
 
L

Lord of Old School

Guest
A ja polecam jesc duzo warzyw i owoców i pic duzo wody mineralnej
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Jeśli doradzacie koledze warzywa i owoce to dopiszcie że organiczne ze sprawdzonych upraw, bo jałowe z lidla tesco czy z któregokolwiek kraju z dzikiego zachodu to lepiej nie jeść :sunny:
Trzeba też wziąć na uwagę że te owoce warzywa są pryskane pestycydami i więcej szkody dla organizmu niż pożytku.
Suple kolego mogę Ci doradzić które są dobre i prawdziwie, a nie jedynie placebo.
https://www.iherb.com/pr/Optimum-Nutrition-Opti-Men-150-Tablets/57069
lub
https://www.iherb.com/pr/Doctor-s-Best-Multi-Vitamin-90-Veggie-Caps/50548
Obydwa te suplementy mają odpowiedni zwiększoną zawartość witamin z grupy b, dzięki czemu momentalnie powinieneś poczuć się lepiej.
Witamina d
https://www.iherb.com/pr/Doctor-s-Best-Vitamin-D3-5-000-IU-360-Softgels/36580
lub
https://www.iherb.com/pr/Now-Foods-Vitamin-D-3-5-000-IU-240-Softgels/22335
Do witaminy d trzeba dorzucić 100-200 mcg witaminy k2mk7, ponieważ te dwie witaminy muszą być konsumowane razem.
Pisałem wcześniej o ostropeście, warto jeszcze pić czystek zamiast herbaty.
 

dorodnypomidor1234

Well-known member
Rejestracja
Wrz 20, 2017
Postów
209
Buchów
0
zrobił się kącik dobra rada więc tak

przez tydzień same ziemniaki na obiad - odtoksycznisz się
diatomit polecam do picia rano, usuwa metale z organismu, czystek herbata też dobra

pzdr
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Te ziemniaki to slaby pomysl, idiotyczny wrecz. Co znaczy odtoksycznisz? Od detoksu sa nerki i watroba, o ktore trzeba zadbac a nie kilogramy skrobii.
 

Szafirowy

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2013
Postów
365
Buchów
0
Ogólnie jeśli chodzi wam o pozbywanie się thc z organizmu to nie ma żadnej substancji która pomoże. Czasami czytałem jakieś głupoty o cytrynie, kwasku cytrynowym itd ale to nic nie daje. Są dwie istotne kwestie: Ilość wypalanej trawy (ciężko to określić każdy kto napisze, że pali rok dzień w dzień tak na prawdę wypali pewnie na gramy diametralne różnice), druga to ilość tłuszczu w naszym organizmie który działa jak magazyn. Niestety taka osoba co ma nadwagę i wysoki poziom tłuszczu w organizmie będzie potrzebowała zdecydowanie więcej czasu na pozbycie się, niż osoba chuda bez względu na ilość wypalonego tematu.

Jedyna skuteczna i prawdziwa metoda która nas oczyści to sport.

A co do detoxu nie wiem już co robić chyba słabą psychikę mam zawsze się dam namówić albo sam załatwię.

Ale trzeba próbować jak uda mi się wytrzymać chociaż 7 dni to napiszę tutaj jak zmiany.

Od poniedziałku do piątku jakoś da się jeszcze człowiek pracą się zajmie i przeleci ale przychodzi 3 dni wolnego to nałóg już usilnie wpier*** w głowę, że ci się należy bo TYLE już się nie paliło, AŻ 5 DNI! więc czas na relax. I jak już zacznę się relaxować to skończyć nie mogę.

Powiem szczerze nie wiem jakie czynniki do tego doprowadziły, że się w takiej sytuacji znalazłem pewnie ta monotonia, nie zadowolenie z pracy, kompleksy. Teraz tak ciężko się zebrać, że brak słów. Człowiek wie, że musi się ogarnąć bo to czas ale najchętniej by się za***ał i uciekł od problemów. A to błędne koło palenie=brak motywaci i chęci do zmiany.
Żeby było mało jeszcze ostatnio piwo chleje jak po***any.

Był ktoś na odwyku od zioła w ośrodku jak takie coś wygląda?
 
Ostatnia edycja:

Ashaen

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2017
Postów
298
Buchów
0
Czasami czytałem jakieś głupoty o cytrynie, kwasku cytrynowym itd ale to nic nie daje.
Kwasek cytrynowy to nie do detoksu tylko do testów z moczu na marihuane. Faktycznie nie pomaga sie pozbyć z organizmu ale fałszuje wyniki takiego testu.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół