nasiona marihuany

Kulki z OS,Delavega,TNR,Bebook, Femki słoneczny autdoor 2018r

Wyszukiwarka Forumowa:

-SillveR-

Berrger
Rejestracja
Mar 20, 2016
Postów
1,109
Buchów
1
Witam

Długo mnie nie było czasu brak na wszystko jak i na życie prywatne...

Na spocie na 100% wszystko uschło bo prawie miech mnie nie bylo tam jutro jadę zabrać łopatke,szpadel i kilka rzeczy i zobaczę co zastane...

Szkoda mi tej pracy i zapału ale może nie uwieżycie w tym roku w pracy poezja na 8 rano do 13 i na 15 do pracy i do nocy czasem do 1 w nocy czasem dłużej o 1h lub 0.5h a gdzie czas dla rodziny rano wychodzę maluch spi wracam w nocy spi i na obiad tylko ją widzę 1h strasznie...

Zobaczę jutro co się tam dzieje ale nie zamykam relki bo na balkonie GGS stoi obok papryki i coś tam zaczął kwitnąć he

Jutro znajdę chwilę czasu to zapodam kilka fotek co i jak .

Lecę
Pozdrawiam
 

zlapmniejeslipot

Nigdy nie mam czasu !
Rejestracja
Sie 21, 2017
Postów
198
Buchów
1
Żuć pracę zainwestuj w spota i żyj normalnie, albo znajdz normalną pracę :), jeśli jest ziemia dobra pod tym gruzowiskiem i nie zbyt głęboko to może jeszcze żyją .
 

-SillveR-

Berrger
Rejestracja
Mar 20, 2016
Postów
1,109
Buchów
1
Żuć pracę zainwestuj w spota i żyj normalnie, albo znajdz normalną pracę :), jeśli jest ziemia dobra pod tym gruzowiskiem i nie zbyt głęboko to może jeszcze żyją .


Rzucę pracę, nie znajdę lepszej ale odezwę się do cb żebyś kupił jedzenie dla mojej córeczki itd

A i tak pozatym nie wiem czy czytałes relke od początku ale ziemia jest że sklepu mniej więcej zależy czy femki czy regi po 100 lub 150l dołki było wszystko ok ale później tyd, miesiąc bez wody i padły wszystkie ....
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół