nasiona marihuany

Który system

Wyszukiwarka Forumowa:

Hqjwpbcq2

Well-known member
Rejestracja
Lut 2, 2018
Postów
53
Buchów
0
Witajcie chce zacząc zabawe z hydro i zastanawiam sie nad flood and drai , RDWC, DWC... która bedzie najlepsza pod względem plonu jak i łatwości
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Na start to system z jakims medium typu keramzyt np willma a potem NFT
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Skuś się na DWC na początek, tanio wychodzi tylko zaopatrz się w odpowiednie preparaty żebyś nie został z ręką w gównie jak ja. Teraz już myślę o RDWC co by było wygoniej trochę przy siatce, ale miejsca nie mam na drugi zbiornik. Ogólnie za***ista sprawa, ja osobiście polecam bo gleba dla mnie wydaję się trochę nudna. Ale i tak następne grow chyba w niej pójdzie bo - i tu uważaj - robi się ciepło i bez chillera może być trudno o niską temperaturę pożywki.
 

Hqjwpbcq2

Well-known member
Rejestracja
Lut 2, 2018
Postów
53
Buchów
0
Zalezy mi zeby nie bylo za glosno mam sasiadow za sciana krozy mnje nie lubia :) 5-9 donic bym chcial. A flood troche teraz czytam i ponoc s
Jest niemal bezglosny.
 

Garygreen

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2019
Postów
76
Buchów
0
Zalezy mi zeby nie bylo za glosno mam sasiadow za sciana krozy mnje nie lubia :) 5-9 donic bym chcial. A flood troche teraz czytam i ponoc s
Jest niemal bezglosny.
Wszystko to kwestia ustawienia i podlaczenia.wystarczy ze wezyk odprowadzajacy wode sie sie podwinie ch***wo i woda nie bedzie splywac po sciankach zbiornika tylko leciec i juz sie robi szmer wody. Pod zbiornik warto polozyc cos co zamortyzuje drgania pompek jak chodza.choc by koc .W gruncie rzeczy nawet napowietrzenie z czasem staje sie uciazliwe i tez warto je powiesic niz klasc na czyms . To sa szczegoliki. Ale ulatwiaja zycie hydroulikom jak ktos jest za sciana hehe
 

punus

Member
Rejestracja
Lut 20, 2018
Postów
21
Buchów
0
Siema. Ja od dłuższego czasu lecę iws flood and drain, o hałas bym się nie martwił jak kolega wyżej napisał kwestia ustawień pompek i węży. Ustawiasz pory podlewania w godzinach jak byś brał prysznic i po problemie. Jezeli będziesz pilnował parametrów pożywki nie powinno być żadnych problemów z uprawą. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć że dobrze jest wymieniać cała zupę raz w tygodniu na świeżą, zawsze wtedy płucze bańkę woda. Krzaki idą jak wściekłe. Teraz będę startował z rdwc więc będę miał lepsze porównanie. Rdwc wydaje mi się wygodniejsze pod tym względem że nie trzeba później się bawić z kokosem i pebbelsem.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół