nasiona marihuany

OS: 20 krosów: C.mandaryna,chees,super skunk,big devil,sweet skunk,buba kush,mandarin,deimos,moby dick,ww,buble gum,TD,

Wyszukiwarka Forumowa:

choci

Well-known member
Rejestracja
Sie 9, 2008
Postów
253
Buchów
1
somango,Blue kush,diesel,Black Jack,magnum,og kush,Dark devil,nl,
Af fem

Witajcie

Jak co roku chciałem się podzielić z Wami pestkami mojej produkcji
Nie będę ustalal specjalnych warunków ani zasad,będzie tylko jedna zasada,wysyłam według uznania.
Napewno w decyzji pomogą zdjęcia tego co wyrosło z moich dzieci oraz chęć zrobienia fotorelacji.Zgłoszenia bez zdjęć będą rozpatrywane według innych kryteriów,jednym z nich będzie czy kogoś lubie
co do odmian decyzję pozostawiam sobie,mile widziane sugestie co do ilości









Proszę o bezpieczne adresy


pozdro i udanego sezonu bracja i siostry
 
Ostatnia edycja:

Lai

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2017
Postów
109
Buchów
0
Chętnie przeprowadziłbym fotorelacje z Twoich nasion. Tak 10-15 automatów byłoby cudownym dopełnieniem ogródka :D
 

rm26-600

Well-known member
Rejestracja
Gru 22, 2010
Postów
318
Buchów
0
Witam
Po długiej przerwie odświeżam hobby,chetnie przygarne jakis indoor,auto ok.10-15szt>Oczywiscie fotorelacja.pzdr
 
Ostatnia edycja:
E

EPC3008

Guest
buble gum-3
Blue kush-3
big devil-3
chees-3
moby dick-3
magnum-3
Oczywiscie fotorelacja w maju.

displayimage.php
[/url][/IMG]
 
Ostatnia edycja:

moskit

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 31, 2014
Postów
674
Buchów
1,014
Odznaki
2
Zgłaszam się po kuleczki zadowoli mnie 3-5 sztuk kilku odmian. Fr będzie, mam już zobowiazania u innych.
Pozdro
 

kampo3

Banned
Rejestracja
Cze 3, 2017
Postów
108
Buchów
0
Również sie zgłaszam :bounce:
Tak jak pisalem na pw. Automaty kazdej odmiany 3~5szt.
FR bedzie :)
 
Ostatnia edycja:

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Ahoooj,
Chetnie przygarne max 10 sztuk auto fem do wysiania na zewnatrz. Do tej pory nie dzialalem out i chcialbym cos wysiac. Fotorelacji nie zrobie, ale jak cos wyjdzie to dostaniesz foty ;). Jezeli nie wystartuje z outem (bo jest taka mozliwosc) to puszcze twoje pestki dalej w swiat, czyli traktuj moje zgloszenie jako "rezerwowe" ;)
 

mentos777

Well-known member
Rejestracja
Sty 14, 2014
Postów
262
Buchów
9
Przygarnę to co zostanie nie będę pazerny . Z tego co widziałem ładne rosliny rosną z Twoich nasion więc warto by je mieć w ogródku. Fotorelka będzie a tu zdjęcia że nasiona trafią w dobre ręce (sorry za jakość).

 

Paplotka

Well-known member
Rejestracja
Cze 7, 2016
Postów
412
Buchów
0
zgłaszam się, znajdzie się miejsce na 15 sztuk, fotorelacja będzie
a to moje ostatnie pałki

displayimage.php
[/url][/IMG]

Pozdrawiam
 
F

fan

Guest
Siemka.Ja bym chętnie przytulił trochę afów .,co łaska..po3szt?Interesowało by mnie:C.Mandarine,chees,moby dick,Black Jack,magnum,og kush,Dark devil,nl,Blue kush.Coś kolorowego do ogródka i zielonego w plener..Mam jakieś liche foty Twoich dzieci z outa ale wstyd mi troche wstawiać ..Objecuję poprawę;)



nieudana próba powielenia OG




 

-SillveR-

Berrger
Rejestracja
Mar 20, 2016
Postów
1,109
Buchów
1
Witaj witaj

Przyjął bym te crosiki na tegorocznego auta,
W tym roku przygotowałem się solidnie spoty mam dwa można znaleźć na # relka rusza z tego co mam narazie jak tylko wyjdą z ziemi i na spotka lecą 1 kwietnia :)

Pozdrowienia Murcjanskiego dołu :)
 

kurwamac1222

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2017
Postów
135
Buchów
0
Siemka! Zgłaszam się!

Potrzebuje ok 100 auto!

https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?129887-GGS-ok-50szt-by-k***amac!/page5

Pozdro!
 
Ostatnia edycja:

Rand0m

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2014
Postów
173
Buchów
0
Siemanko jak możesz to jestem w stanie wysadzic tak 40-50auto jesli wyslalbys mniej to i tak stratny nie będę :) Fotorele bede robil bo juz sie zadeklarowalem w jednym osie z polauto wiec twoje automaty byłyby pewnie dobrym dopelnieniem, sorry za brak znakow pisze z starego tel.
Pozdro

 

Myoghi

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2017
Postów
200
Buchów
1
Witaj chetnie przyjme chociaz 5 nasionek. Fotorelacje bedziesz mial na 100 procent. Pozdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół