nasiona marihuany

Dobry led do 400zł na powierzchnie 40x40

Wyszukiwarka Forumowa:

SensiTank

Member
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
10
Buchów
0
Elo polecacie jakiś dobry led wmiare dobry heh ;) do 400zł prosze o sugestie:). Box 40x40.
 
D

DarkMessiah

Guest
Zrób se sam będzie taniej. A jak nie wiesz jak to jest przepis na takiego gdzie tu na forumie.
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
Jeżeli szukasz gotowca, to ten panel za 229 zł byłby dla Ciebie idelny na tą powierzchnię, ale zastrzegam, że nie testowałem, patrzę na moc i cenę.

# - fazo,bez takich linkow prosze e/w do sklepow z polecanych na haszu

Na pewno nie jest to LED z wysokiej połki ale tani i w sam raz pasuje do Twojej powierzchni mocą.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
D

DarkMessiah

Guest
no to podziel tego leda na pol co ci grymasek dal i bedzie jak znalazl :)
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
A pójdą dwie diody na tym zasilaczu? Była by możliwość kręcenia tego? Bo akurat w takim samym przedziale cenowym jestem. NIe długo ogarnę ten temat chyba.
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
A pójdą dwie diody na tym zasilaczu? Była by możliwość kręcenia tego? Bo akurat w takim samym przedziale cenowym jestem. NIe długo ogarnę ten temat chyba.

weż zasilacz z A lu B nie bez literek ja taki mam i nie mogę regulować mocy. A tak to masz zakres chyba od 70watt do 150watt
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Dzięki, obcykam sprawę tylko za dużo teraz na głowie dlatego pytam, nie to że mi się nie chce czytać (widzicie że dużo postów po nocach zarzucam). Planuję drugi box większy coś między 0,25 a 0.36 co by śmiało 100g ściągnąć i w jednym te clu 046/048 a drugi myślę o Marsie 100w
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół