nasiona marihuany

Przeszukanie a komputer

Wyszukiwarka Forumowa:

DrKonopia

Król Lasu
Rejestracja
Maj 25, 2017
Postów
28
Buchów
0
Elo,
mam pytanie odnośnie tego czy jak by na mieście zwineli mnie z trawą to podczas przeszukania w domu zabezpieczyli mi kompa?
Dla niektórych to pytanie pewnie jest oczywiste ale niestety na forum nic nie znalazłem na ten temat.
Z fartem i bez przypału!:bounce::bball:
 
E

EPC3008

Guest
VeraCrypt – otwartoźródłowe narzędzie używane do szyfrowania danych. Pozwala na szyfrowanie całych dysków, partycji, przenośnych dysków USB oraz tworzenie wirtualnych zaszyfrowanych dysków o określonej pojemności i mogą brać i tak nic nie zobaczą.
 

turtlepower

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2013
Postów
230
Buchów
3
oleja nie oleja - jak kolega wyzej napisal vera crypt kto nie szyfruje ten powinien zaczac, cos jak z kopiami zapasowymi ludzi dzieli sie na tych co robią kopie zapasowe i tych ktorzy beda je robic. <joint> ja sie dosc drogo nauczylem ze powinienem szyfrowac wiec polecam korzystac z moich doswiadczen. :sunny:
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
W Polsce mamy dosc lagodne prawo pod tym wzgledem. Nie pamietasz hasla i tyle.
W UK Czy stanach jest juz troche gorzej. W pierwszym wypadku grozi Ci za to bodajze do 3 lat, zaś w wiekszosci stanow zjednoczonych niepodanie klucza na polecenie Policji, jest rownoznaczne z przyznaniem sie do stawianych zarzutow.
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
WhisperCore
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół