nasiona marihuany

[HPS 250][0,81 m2] 9 x Amnesia Platinum

Wyszukiwarka Forumowa:

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
Dzień dobry wieczór,

po zrobieniu sobie pewnej przerywy od forum powracam z fotorelacją.

W związku z tym, że teraz uprawa jest w mało ogrzewanym pomieszczeniu, to jest pod HPS, kolejna w okresie wiosenno-letnim będzie pod spectrolightem.


Pestki: 9 x Amnesia Platinum od Bulk Seed Bank

Donice: 5 Litrów

Fotoperiod: 12/1

Box: 0,81m2, Secret Jardin II 90x90x170

Wentylacja: wentylator EURO fi 125mm / 188m3 BKO, filtr węglowy o podobnej przepustowości.

Światło: Lampa HPS Phillips Green Power 400W zdimmowany do 250W na zasilaczu cyfrowym Gavita. Moc 250W będzie przez całą uprawę, nie zwiększam do 400 bo wentylator za słaby, dostosowany do 220W spectrolighta.

Podłoże: mieszanka róznych resztek, trochę kokosu (około 10%), trochę perlitu i keramzytu, ziemia bio compo, ziemia verve do kiełkowania, trochę nawozu w proszku Guanokalong GK Complete Organics i Plagron bio supermix.

Podlewanie: wodą RO, wzbogaconą o Metrop Calgreen 0,2ml / Litr dodany na końcu lub zamiast tego 50% RO i 50% wody mineralnej bogatej w wapń.

Nawozy: Biobizz bio grow, bio bloom, root juice, top max, plagron sugar royal, metrop calgreen

Wiatrak mieszający, nawilżacz powietrza na weg.

W dniu 19 zostały przełączone na 11/13, w dniu 23 zrobiony oprysk z siarczanu magnezu.

Generalnie roślinki rosły wolno, jakby podłoże miało zbyt duże PH, dlatego w drugim podlaniu obniżyłem PH roztworu do 5,5.

Przy uprawie bio raczej się tego nie robi, ale efekty był bardzo dobry, poszły bardzo do przodu. Wystarczyło tak zrobić raz, potem już podlewanie bez regulacji ph.

Nie robię żadnego treningu, było tylko przycięcie z dołu pierwszego piętra.

Fotki z dnia numer 1




Dzień 24







Pozdrawiam :)
 

Gumball

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2018
Postów
425
Buchów
46
Piękne Panie. Zasiadam w pierwszym rzędzie. Pzdr
 
D

DarkMessiah

Guest
Ja tez się zaczepnie bo słyszałem ze dobre krzaki Pan uprawia. Powodzenia.
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Witamy ponownie <peace> fajnie, ze wróciłeś dona forum. Pamietam, ze nie bylrs zadowolony z tego banku nasion a jedziesz jeszcze raz z nimi. Pozdrawiam.
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Czesc Fazogastor. Będę śledzł, pzdr

Nie uważasz że 5l będzie trochę mało jak na box tej wielkości?
 
Ostatnia edycja:

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
Cześć Wam.

Akurat z Bulk Seed Banku jestem najbardziej zadowolony, chyba zaszła jakaś pomyłka, albo może czegoś nie pamiętam i faktycznie kiedyś narzekałem :) Nasiona BSB są tanie - 120 zł za 10 szt., wszystko mi kiełkuje, rośnie generalnie równo jak na pestki i daje dobre plony. Najlepszy wynik osiągnałem właśnie na automatach od BSB - była taka moja fotorelacja "Los Automatos".
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
super projekcik,fajnie ze wrociles fazo
bede zagladal,powodzenia
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
Roślinki rosną i zaczęło się kwitnienie, indukcja zajeła 2 tyg. bo był problem z niedoborem magnezu.

Jakiś konkretny update ze zdjęciami jak dojde do siebie - narazie meczy mnie masakryczna goraczka.
 
K

K2

Guest
Siemasz fazor ! Dobrze widzieć Ciebie spowrotem. Dlaczego HPS ? ja nie mówię, że to źle bo wiesz, ja jestem zafascynowany hpsem - jak zawsze, ale miałeś leda wczesniej i super wyniki. Czy coś się zmieniło ?
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
Trochę zdjęć, dzień 38, szósty dzień kwitnienia, indukcja zajęła 15 dni.

Dałem specjalnie mniejsze donice, żeby mi te hejzy za duże nie wyrosły, ale boje się, że i tak będzie problem....

Zdjęcia takie sobie, bo z telefonu, następnym razem postaram sie z aparatu.









Konopny Mistrz - w pierwszym poście napisałem dlaczego do tej uprawy HPS :)
 
K

K2

Guest
a bo głupi jak but jestem, w pierwszej linijce napisane, już widzę

pozdro !
 
Ostatnia edycja:

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
Dzień 43, 11 dzień kwitnienia.

Myślałem, że w 5-litrowych donicach nie będą się tak wyciągać, ale gdzie tam... znowu będę musiał łamać :(

Te pestki od BSB są wręcz za dobre, zawsze rosną potwory aż do przesady.

Po świętach będą lepsze zdjęcia jak zakupie baterie do aparatu, narazie z telefonu chciałem tylko pokazać jak je wyciąga do góry...



 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Siema Fazo!

Co do wyciągania roślin mi się zdaję, że leży problem w hps-ie bo mam zawsze ten sam problem jak lecę na tej lampie a jak led-y odpalam to ni chu*a się nie wyciągają i jest o.k
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół