nasiona marihuany

LED Vipar, 0,5m2, Royal Medic /// Kozacka produkcja marihuany ///

Wyszukiwarka Forumowa:

Ile da?

  • 50-70

    Głosów: 1 25.0%
  • 70-90

    Głosów: 2 50.0%
  • 90+

    Głosów: 1 25.0%

  • Łącznie głosujących
    4
  • Poll closed .
D

DarkMessiah

Guest
To ja tylko dodam ze te lampy maja słabe PAR wiec będziesz musiał trzymać bliżej niż highend cob :)
 

TetraHydroCanna

TechnoViking
Weteran
Rejestracja
Sty 31, 2015
Postów
541
Buchów
2
Mi to takie lampy przypominają zwykłe halogeny... Ni hu*a bym się nie odważył na tym posadzić, ale nie oznacza to, że tobie się nie uda. :)
 

-SillveR-

Berrger
Rejestracja
Mar 20, 2016
Postów
1,109
Buchów
1
No ruszyłeś w końcu :)

Będę zaglądał jak będzie się rozwijała sytuacja

Powodzenia
Pozdrawiam
 

white_green

Active member
Rejestracja
Lut 8, 2018
Postów
38
Buchów
0
ja bym chyba juz wolała na cfl ale takie cos tez ciekawe i spoko patent
 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Co do tego halogena to możesz spróbować, troche mało lumenów daje, ale zobaczymy co z tego będzie. Jeszcze na forum chyba nikt takiej nie testował. Powodzenia
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Sadziłem za pierwszym razem w hydro i ziemia z kokosem i szły szybciej w koko na początku bo po paru dniach poszły do ziomka na parapet

Jak to na parapet? Nie lepiej pod lampę ?

DarkExpress napisał:
To ja tylko dodam ze te lampy maja słabe PAR wiec będziesz musiał trzymać bliżej niż highend cob

Zobaczymy co będzie jak wynurzą ryjki a w razie czego podniose doniczki bo lampa jest na stałe :)

TetraHydroCanna napisał:
Mi to takie lampy przypominają zwykłe halogeny... Ni hu*a bym się nie odważył na tym posadzić, ale nie oznacza to, że tobie się nie uda.

Do odważnych świat należy :D coś na bank wyrośnie z tego.

-SillveR- napisał:
No ruszyłeś w końcu

Będę zaglądał jak będzie się rozwijała sytuacja

Zapraszam serdecznie, mam nadzieje ze pójdzie lepiej niż poprzednie :) pozdrawiam

white_green napisał:
ja bym chyba juz wolała na cfl ale takie cos tez ciekawe i spoko patent

Szczerze ci powiem ze cfl to ch*j, takie coś bardziej do mnie przemawia, moze uda się podłaćzyć firmowe coby pod zasilacz od tych, muszę rozkrecic lampe :)
 

Bałtyk

Kapitan
Rejestracja
Wrz 18, 2017
Postów
88
Buchów
0
ja pier.. ale tu tłok :D gwarno, huczno. Chyba całe forum bedzię zaglądać :D Leeeciszz. Oglądamy.
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
ja pier.. ale tu tłok :D gwarno, huczno. Chyba całe forum bedzię zaglądać :D Leeeciszz. Oglądamy.

Ruch jak w Paryżu.

Pozwoliłem sobie zrobić zdjęcie suplementów które będą używane przy uprawie. Mam całkiem dobry arsenał, tak myślę ;)



Bardzo gorąco pragnę pozdrowić [MENTION=57358]flora-fauna[/MENTION]
Zaopatrzyłem się u nich i jestem zadowolony z otwartości na klienta i jakości obsługi, pozdrawiam
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
"Jak to na parapet? Nie lepiej pod lampę"

Miejsca w boksie nie było dlatego poszła na parapet.

ciekawe czy w tym naświetlaczu nie siedzą takie coby co ja mam dwa o różnej barwie na dopał. Bo ogólnie to 80w tej szmiry naparza lepiej niż 6 x 18w ledów żarówkowych
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
No i pewnie nic dobrego z niej nie wyrosło..

Gołym okiem widać ze emitują taką samą barwę, może faktycznie uda się ją stuningować i założyć jakieś citizeny czy inne osramy pod zasilacz zamontowany do tej oto lampy
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Nie no wyrosło tylko miałem trzy w jednym koszyku. Jedna padła i zarażała wtórnie zgnilizną dwie pozostałe. Wcześniej wy***ało niedobory cal-mag, w hydro zanim się zorientowałem o co cho było trochę późno, bo mieszkam na zadupiu i żeby ogarnąć wapń musiałbym chyba ze ścian zdrapywać albo z zębów wydłubać, a akurat było po nowym roku i wszędzie remamenty. Zapodawałem wapń z syropów dla dzieci (bo musiał być w formie jonów) ale było za późno



także tratny za bardzo nie byłem, po takich cudach co tam odpierdzielałem to 20g i tak było dużo chyba

A to był miesiąc kwitnienia
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Trzeba kombinować jak się od razu wyskakuje na głębszą wodę, cuda tam odpierdzielałem, katowałem roślinę na masę ale doświadzenia wyciągłem tony normalnie z experymentu ( bo grow tego raczej nazwać nie można). Jak tam u Ciebie? leci już coś? Mierzyłeś jakąś aplikacją na tel. ile luxów tak orientacyjnie wyrzyguje twój lumenowy potwór?
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Trzeba kombinować jak się od razu wyskakuje na głębszą wodę, cuda tam odpierdzielałem, katowałem roślinę na masę ale doświadzenia wyciągłem tony normalnie z experymentu ( bo grow tego raczej nazwać nie można). Jak tam u Ciebie? leci już coś? Mierzyłeś jakąś aplikacją na tel. ile luxów tak orientacyjnie wyrzyguje twój lumenowy potwór?

Hejo! Z jakiej odległości sprawdzić te luxy bo jak jest za blisko to wychodzi poza skalę.


UPdate!



No to siema witam. Nie było mnie chwilę ale tak to juz wygląda. [MENTION=54620]Football Manager[/MENTION] niestety sweet thai nie wzszedł ponad ziemię i musiałem wykiełkować inne siewko ale luzik. Mam jeszcze automaciki od Ciebie więc na oucie dam się popisać Twoim pestkom.
Russian doll od [MENTION=33194]Zacier[/MENTION] idzie ładnie do przodu i ma w tym momencie 10 dni. A mniejsza- ayahuasca purple ma 5dni. Widzę że roślinki roślinki są blado zielone i za niedługo zaczne lać nawóz na veg. Jak narazie jako tako się to posuwa do przodu :)
Mam tez wrzuconą papryczkę bih jolokia od [MENTION=53166]autostrada[/MENTION]. Dzięki raz jeszcze :)

 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Dzieki za info. Tak juz bywa w zyciu, ze nie wszystko idzie tak jak chcemy. No i tak bede zagladac!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół