nasiona marihuany

LED Vipar, 0,5m2, Royal Medic /// Kozacka produkcja marihuany ///

Wyszukiwarka Forumowa:

Ile da?

  • 50-70

    Głosów: 1 25.0%
  • 70-90

    Głosów: 2 50.0%
  • 90+

    Głosów: 1 25.0%

  • Łącznie głosujących
    4
  • Poll closed .
O

OdcieńZieleni

Guest
Właśnie wodzu, słuchaj czy wycinałeś w ogóle przez całą uprawę liście ? Wiesz pytam bo elegancko to idzie u Ciebie, ja zawsze wycinam i to jest chyba błąd.

liście wycina się minimum 2tygle po indukcji, nigdy na wegetacji :)
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Spoko Kozak, ja kierowałem to do błekitnazieleń, i oczywiście nie chodziło mi tu o zdrowe liście, wycinamy tylko te chu**we :D
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Spoko Kozak, ja kierowałem to do błekitnazieleń, i oczywiście nie chodziło mi tu o zdrowe liście, wycinamy tylko te chu**we :D

Myślę że roślina sama wie najlepiej kiedy odrzucić liście tak samo jak wąż czy pająk wiedzą najlepiej :D
 
O

OdcieńZieleni

Guest
na out to nie problem, bo miejsca i słońca jest mnóstwo, gorzej przy inie, gdy mamy scisk możemy pozbyć się paru najgorszych liści odsłaniając topy, doświetlając je bardziej, no i doły standardowo wygolić w czasie kwitnienia :)
 

błękitnazieleń

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2017
Postów
169
Buchów
0
Spoko Kozak, ja kierowałem to do błekitnazieleń, i oczywiście nie chodziło mi tu o zdrowe liście, wycinamy tylko te chu**we :D

Jak tylko chu**we? Ja zawsze wycinam DUŻO liści w 1-2 tygodniu kwitnienia po indukcji nawet tych zdrowych co by się przeżedziło bardziej w boksie. Wyprowadź mnie z błędu jeżeli trzeba wycinać tylko te źółknięte i paskudne. Ja zawsze ciacham 50% liści z całęj rośliny
 
O

OdcieńZieleni

Guest
no to źle, zdrowe liście usuwamy gdy naprawdę jest ich dużo, zasłaniają budujące się topy, dół można wygolić bo i tak nie dojrzeje jak trzeba i strata czasu na budowanie kwiatu w dolnych partiach rośliny, gdzie światło słabo dochodzi, liście to akumulatory rośliny, wytniesz za dużo to nie będzie prądu :)
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
UPDATE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Witam. Plancik aktualnie spędza czas na dachu, gdzie otrzymuje kur***ko dużą ilość fotonów. Codziennie jest nawadniany a co drugie podlanie jest raczony suplementami na puchnięcie kwiatów. Jeszcze jakieś 2 tygodznie i pójdzie pod nóż. Pozdro i do następnego!! :flower:



 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Nooo ładny jest, pierwsza fotka tego nie oddaje! Siedzisz przy nim w przykucu jak w avatarze? :p

Ps. zadbane paznokcie :sunny:
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Nooo ładny jest, pierwsza fotka tego nie oddaje! Siedzisz przy nim w przykucu jak w avatarze? :p

Ps. zadbane paznokcie :sunny:
Jak ją ściągnę z dachu to strzele ładniejsze fotki, jest zdrowa i bardzo ładnie buduje kwiaty.
Siedzę tak by nie wpaść razem z eternitem do garażu, a na słowiańskim się ładnie rozkłada nacisk jednostkowy :bongo4:
Stosuję kosmetyki na bazie konopii :p
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Tylko żeby tego azbestu nie przyswoiły zbyt dużo <peace>
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Mam foteczki z nocy to i wrzucę, co by nasycić oczęta wasze. Jeszcze mu brakuje do pełnej dojrzałości. Plant zostanie dziś schowany do boxa bo "idzie na burzę, idzie na deszcz" :jaraczz:





 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
UPDATE!


Moi drodzy parafianie!

Jest to finalny tydzień życia Royal Medic. Liście żółkną a trichomy robią się mleczne. Podlewana samą wodą. Topy są bardzo ładnie zbite a zapach i kleistość topów robią wrażenie.Nie będzie zbyt wiele trymowania :D Za tydzień ciachamy suczkę :rambo:



 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół