nasiona marihuany

Wysadzanie w workach jutowych

Wyszukiwarka Forumowa:
P

pitar

Guest
Czy ktoś z was wysadzał może w takich workach jutowych?

28.jpg


Plusem jest to, że mamy kontrolę nad ziemią oraz tym, że woda nie zaleje, bo jednak to jest jakieś kilkanaście cm nad poziomem gleby. Pytanie jakie mogą być wady takiego rozwiązania?
Standardowy rozmiar takiego worka to Rozmiar - 50x80cm
 

YourNightmare

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2017
Postów
85
Buchów
0
Worek jutowy przepuszcza wodę, to naturalna tkanina. Styczność worka przez kilka miesięcy z wilgotną glebą mogłaby poskutkować jego zgniciem.
 
E

Elprofesor

Guest
Kurde miałem zamiar trzymać w takich workach od marca do września na bagnach :( tylko co do gnicia moge postawić worki na podkładkach lub paletach żeby nie miały stycznośći z wodą ale tak czy siak ziemia w workach będzie wilgotna + hydrożel ... Help co myślicie .
 

Królik Baks

outdoor fan
Rejestracja
Kwi 1, 2018
Postów
212
Buchów
0
Kurde miałem zamiar trzymać w takich workach od marca do września na bagnach :( tylko co do gnicia moge postawić worki na podkładkach lub paletach żeby nie miały stycznośći z wodą ale tak czy siak ziemia w workach będzie wilgotna + hydrożel ... Help co myślicie .

Spamujesz cały czas o tych workach... Zapomniałeś, że można zrobić kopce?
Po co męczyć się z tymi workami albo donicami. Chyba, że chce ci się zapierdzielać na spota z toną ziemi i dość często go odwiedzać to twoja sprawa. Chociaż mi sie wydaję, że jak jest mega mokro to i taki worek nic nie pomoże.
Mam też spot na bagnie i aż chyba walne jeden worek 50l i zobaczymy jak się sprawdzi w porównaniu do kopców.
 
E

Elprofesor

Guest
co do Transportu ziemi mam fajny Patent i na koniec moge się podzielić ziemi bd 25 T. czyli sporo doniczek a nie mam pomysłu żeby było taniej i w miare sensownie .... Po prostu tne koszta bo kosztów jest w ch*j :pl: . chciałem robić doniczki airport jakoś tak znalazłem na necie ale podkładki też są drogie plus strace dużo czasu myśle nad spodem do nich . Jakiś pomysł ? line przyczepiasz stalową w moim przypadku 100 m od drzewa do drzewa spawasz koszyk robisz 4 linki na kazdym rogu skrzyni a na górze liny umieszczasz 2 koła . I bum! Leci nad wodą paczuszka :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół