nasiona marihuany

Nasze olejki / koncentraty

Wyszukiwarka Forumowa:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Nie masz czasami nadmiaru tego oleju :) ?

Do głowy chcesz dolać? Proszenie o maile, głupie pytania innego typu, spam - opanuj się albo pakuj.
 

WladekMJ

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2015
Postów
467
Buchów
0
Planuję teraz po uprawie z ilu g ci tyle wyszło?

---------- Post Zaktualizowany 16:22 ---------- Data pierwszego postu 16:20 ----------

Rick Simpson Oil :)


:)

Siema
Z ilu gram ci tyle wyszło? Jaka metoda robiłeś? Ja po uprawie też planuje zrobić dla moich jelit.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Planuję teraz po uprawie z ilu g ci tyle wyszło?

---------- Post Zaktualizowany 16:22 ---------- Data pierwszego postu 16:20 ----------



Siema
Z ilu gram ci tyle wyszło? Jaka metoda robiłeś? Ja po uprawie też planuje zrobić dla moich jelit.

Z 25g topów. Pytania o metodę nie rozumiem, RSO to RSO różnić się może tylko użytym rozpuszczalnikiem...
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
O to właśnie mi chodziło

Robiłem 2 razy, ten ze zdjęcia nie wiem czy był pierwszym czy drugim ale nie ma to znaczenia w sumie. Pierwszy raz alkohol isopropylowy, drugi raz spirytus 96%. Ten pierwszy daje czystszy olej, mniej zielony a bardziej bursztynowy, ale obawiałem się że pozostają po nim jakieś chemikalia w oleju. Spirytus daje nieco bardziej zielony olej(widać to do chwili póki jest dużo alko, potem i tak zmienia barwę na bursztynową) ale return czy moc czy cokolwiek innego w produkcie finalnym bez zmian.
 

MiczBuhanen

Well-known member
Rejestracja
Gru 7, 2020
Postów
1,063
Buchów
4,148
Odznaki
4
Około 9g bho z około 100g trymu Mimosa evo
IMG_20230315_125818.jpg
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół