nasiona marihuany

Nasze olejki / koncentraty

Wyszukiwarka Forumowa:

jester

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2008
Postów
538
Buchów
11
No skoro już zrobiłem, a na dodatek jest taki temat... :D


b1.JPG


b3.JPG


b4.JPG


b5.JPG


b6.JPG


b7.JPG


b8.JPG


b9.JPG
 

szakalaka

Well-known member
Rejestracja
Lut 7, 2013
Postów
111
Buchów
1
QWISO z przytopowych i topow mix odmian nie pamietam jakich ;)
1.4g



 

Eskyyla

Well-known member
Rejestracja
Paź 17, 2013
Postów
311
Buchów
0
1%7E1.JPG


haszem tego nie mozna nazwac ale widze ze ludzie dodaja zdj z robienia tego metoda BHO to tez dodam fotke :p
 

ganja generator

Advanced Grower : )
Rejestracja
Gru 20, 2010
Postów
430
Buchów
1
siema wczoraj na spontanie chcialem sprawdzic co z samych lodyg wyjdzie jeden gaz Clipper 300ml.sam jestem w szoku moc za***ista i smak jak najbardziej ok.
 

lordrevan

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2011
Postów
391
Buchów
1
rosin na wieczór



wolę robić z zioła niż z haszu nie wiem dlaczego w sumie hehe zostaje jednak trochę materiału roślinnego jak widać. Przez screena było by lepiej ale człowiek leniwy :)



prasuje po 2 razy zawszę



zamiast lolków wole szybki dab i lecę dalej.
 

Nakurwiamkopce

Well-known member
Rejestracja
Kwi 18, 2017
Postów
178
Buchów
1
Upchałem ponad kilogram odpadów z outa do butelki 1.5l i przepuscilem przez to 5x300ml butanu, wyszło coś koło 9g






 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
Upchałem ponad kilogram odpadów z outa do butelki 1.5l i przepuscilem przez to 5x300ml butanu, wyszło coś koło 9g

toz to trutka, butelka plastikowa, gazu w tym w h*j, przynajmiej bys hot water bath zrobił
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Nakurwiamkopce

Well-known member
Rejestracja
Kwi 18, 2017
Postów
178
Buchów
1
Czemu zakładasz że nie robiłem? robiłem około 2h a potem stało to sobie w pokojowej z 2 dni
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
Czemu zakładasz że nie robiłem? robiłem około 2h a potem stało to sobie w pokojowej z 2 dni

widze jak to wygląda , zupa, czyli uwazasz ze od stania to tam gaz wyparował tak ?i po 2 godzinach xd , twoje zycie twoja sprawa
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Nakurwiamkopce

Well-known member
Rejestracja
Kwi 18, 2017
Postów
178
Buchów
1
widze jak to wygląda , zupa, czyli uwazasz ze od stania to tam gaz wyparował tak ?i po 2 godzinach xd , twoje zycie twoja sprawa


Robiłem "hot water bath" 2h po czym stało kilkadziesiąt godzin w pokojowej.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Pikaczu

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2013
Postów
131
Buchów
1
Apropo olejku, przerabiałem w większych ilościach, experymentowałem, bawiłem się, gotowałem kilka razy raz wydawało mi się że z***ałem bo był słabszy a zmieniłem metodę parowania i ostatni proces przysmażania też trochę inaczej się odbywał, ale kopał i tak jak po***any będąc jedzonym, jarałem go też i kilka innych osób, faza całkiem inna niż po zjedzeniu, ale nie miałem nigdy takiego koloru, mroziłem go z czekoladą, trzymałem osobono w strzykawkach -które później podgrzewałem kilka razy pod bierzącą gorącą wodą, nigdy nie podgrzewałem w inny sposób, ale też nigdy nie zmieniał kolorów mam dobrą recepturę na haszyk z tego olejku :D sprawdzoną ale tylko na priv xD wiem że można napisać wszystko i nikt w to wierzyć nie musi xD ale ch*j nic nie tracąć chciałem się pochwalić że dudek p56 jarał ten haszyk i mówił że jest za***isty a trafił do niego przez dj-a z którym grał, który to dostał od mojego koleszki :D a własnoręcznie robiłem to ja z przyjacielem więc jestem dumny no i też atest jest, kłamcą nie jestem ale papieru na to nie mam xD siema :D
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,093
Buchów
7,809
Odznaki
5
Trochę trymu z Trainwrecka od HSO, szklana tuba i puszka dexso
.
P1010207.JPG

.
No i zaczynamy :)
.
P1010208.JPG

.
Tu jeszcze podczas odparowywania gazu nad gorącą wodą, niestety zdjęć produktu końcowego nie mam. Następnym razem ;) Ps, sorrki za jakość zdjęcia, mam ch***wy aparat :/

P1010212.JPG
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół