nasiona marihuany

Mieszanka pod AUTO ile hydrożelu ?

Wyszukiwarka Forumowa:

scoorpo

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2015
Postów
118
Buchów
0
Automaty w 20 l wiadrach / byc moze po dwa na wiadro

Do opinii mieszanka // czy dobre proporcje ??
i ile hydrozelu

Gleba kupna
perlit 3 l
garsc azofaski
keramzyt na dno i na góre
kilka garsci dolomitu
trzciny
popiół
I HYDROZEL TYLKO ILE?

cos dodac jeszcze?
zmienic ?
rady mile widziane
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Rożne widze są proporcje. Ja dawałem 1 gram średnio na litr i było dobrze cały sezon. Na opakowaniu mam napisane od 0,5 do 1,5g na litr. Przy tym informacja aby nie przesadzać bo wywali korzenie. Osobiście uważam ze 2 g/litr to max przy dobrej kupnej ziemi. Szukaj moze żelu który bardziej absorbuje wodę to nie będziesz musiał tego kilogramami zawijać.
 
A

A$AP

Guest
Są różne hydrożele ;/ Na moim było napisane od 1 do 10g na litr ziemii. Dawałem 5g i było ok, ale możliwe że przy mniejszej ilości efekty bądą lepsze.
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Moze inny miałeś. Z woda tez nie mozna przesadzić ale skoro piszą ze tyle mozna to znaczy ze mozna. Powodzenia. Kiedyś dałem 1 g do szklanki i zalałem to woda i wypełniła sie cała mokrym żelem. Ja daje 15g na dołek automata i ok30-40g na sezonowke czyli max do 1g na litr czasem nawet mniej. W tym roku jednak stawiam na duże dołki ok 60-80litrow wiec ilośc sie zwiększy hehe

---------- Post Zaktualizowany 09:25 ---------- Data pierwszego postu 09:16 ----------

garść azofaski
Z ta garścią azofoski nie przesadź aby. Niech nie będzie za duża na 20 litrów :)
 

brat Marian

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2012
Postów
889
Buchów
64
bo są 2 rodzaje hydrożelu- jeden to taki biały granulat, drugi bardziej godny polecenia to kryształki, po namoczeniu tworzy przezroczyste żelki. Nie pamiętam nazw substancji, polecam ten drugi- ma większą pojemność wodną, jest trwalszy i bardziej neutralny.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół