nasiona marihuany

Box z kartonu bez jednej ścianki ;)

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Goku

Guest
Siema mam taki pomysl na boxik bez 1 scianki no i za sufit boxa robil by panel led 300w box ogolnie mialbybyc z kartonu.No i jeszcze pytanko czy wystarczylby tylko jakis wiatrak nawiewający powietrzem do boxa ? Wydaje sie mi ze normalna wetylacja w takim wypadku bylaby bez sensu mam racje ;) box 50x50x100cm
 

WujekMarek

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2018
Postów
135
Buchów
0
Co to znaczy bez scianki? Jak niebedzie jednej sciany boxa to po co ci nawiew w ogóle ;]
 

Paplotka

Well-known member
Rejestracja
Cze 7, 2016
Postów
412
Buchów
0
Nie ma co się śmiać widziałem tu na forum fajne grow w kartonboxie, tyle że to jednorazówka

ale też sobie nie wyobrażam tego bez jednej ściany , może podaj więcej szczegółów
 

Dumper

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2018
Postów
52
Buchów
0
Uprawialem kiedyś w kartonie to nie jest niemożliwe...Ale też nie jest super. Napewno przegrasz walkę z zapachem, niech Cię ręka boska chroni żeby nic nie przelać bo karton się napije i spuchnie jak stara baba....Co tam jeszcze było? Czym to wylozysz? Jakie światło z Hps może być rzeczywiście ryzykownie. Każdy uprawia jak chce i najważniejsza jest dobra zabawa Ale z własnego doświadczenia wiem że zaczynałem w kartonie Ale przed końcem grow miałem boxa kupionego bo w kartonie same nerwy ;)
Z
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół