nasiona marihuany

Jaka odmiana 60x60x120

Wyszukiwarka Forumowa:
P

prozgred

Guest
Witam jestem nowy, jednak dużo czytałem edukowalem się co i jak ale nadal nie jestem pewny box 60x60x120 oświetlenie to 2x 65w/325w czyli energooszczędne świetlówki do naświetlania fotografii w softboxach, wszystko złożone i przygotowany w 75% jednak nie wiem jakie odmiany i jakie donice do Boxa, chce wycisnac jak najwięcej krzaków wrzucac 3 czy 4 i jakie odmiany radzicie, szybko rosnące i niskie pierwszy indoor dlatego wole zapytać 20razy niż płakać ze się nie doinformowałem, będą stosowane nawozy booster jeszcze nie wybralem firmy, do tego dwa duże 120mm wiatraki turbinowe i filtr węglowy, Będzie wszystko dokładnie sprawdzane temperatura, wilgotność, Ph, i dostarczany tlen :3
23.jpg
 

zapp

Well-known member
Rejestracja
Cze 20, 2017
Postów
62
Buchów
0
Bubblegum Auto szybok i smacznie, cheez auto też da radę :)
 
P

prozgred

Guest
bubble gum a cheez auto ile krzaków zmieścić i myślisz o LST czy wymieszcze je tam
 

zapp

Well-known member
Rejestracja
Cze 20, 2017
Postów
62
Buchów
0
Dużo jest foto relek z 0,36m2 i tam często pakują 4. Lts śmiało bez dwóch zdań tylko możesz mieć w tedy ostry gąszcz. Jak zdecydujesz się na 4, to przy okresie gęstwiny uważaj na wilgotność w boxe, aby pleśń ich nie dopadła.
 
P

prozgred

Guest
Czyli jak będzie LST juz tak w 40dniu bede musiał dac duży wiatrak mieszajacy, prawda czy jeszcze cos radzicie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół