nasiona marihuany

[12/12] [250W HPS][0.36m2] 2x WWxBB, 1x LSD, 1x NoName

Wyszukiwarka Forumowa:

apmal

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2018
Postów
82
Buchów
0
Pierwsza fotorelacja, mały ogródeczek
Setup: Box: 60x60x120 obity mylarem ;) Światło: HPS250 + CoolTube Wentylacja: Wyciąg 75-300m3/h z filtrem CAN 125mm + dwa mieszające 7w, wlot pasywny Medium: Canna Terra Professional 2x9l, 2x11l - takie doniczki miałem pod ręką Nawozy: Weg: GHE Flora Gro -małe dawki + 1 oprysk Asahi SL + płyn do zbijania pH Flo: Canna flores, boost, pk13/14. Temperatura w boxie ma duże wahania, między 15 a 30 stopni C :D
Wiem że zbyt duża amplituda, postaram się jak najszybciej ogarnąć żeby nie spadała poniżej 20. Wilgotność między 50 a 70%, na późnym flo zostanie zbita do max 40%. Od samego początku dostają 12 godzin światła na dobę, planuję do końca tak jechać ze względu na wysokość boxa. Być może będzie delikatne LST - w co wątpię prawdę mówiąc. Wolę jeden główny szczyt niż kilka mniejszych. Lampa wisi 30cm nad nimi i jest w CoolTubie, nie powinny urosnąć jakieś mega duże. Mój cel to uzyskanie litrowego słoika dobrej jakości topów na własny użytek, starczy mi to pewnie na rok albo i dłużej :) Nigdzie się mi nie spieszy więc przetrzymam je do mleczno-bursztynowych trichomów, potem przeprowadzę kilkumiesięczny curring. Chcę uzyskać najlepsze jakościowo palenie więc nawożenie nie będzie zbyt mocne, jeśli już to i tak flush i sama woda 2 tygodnie przed harvestem . Miały być nawozy bio ale te dostałem od kolegi z poprzednich sezonów.
Rośliny: 2x White Widow x Big Bud [FemaleSeeds] 1x LSD [Barneys Farm] 1x NoName - Może być to WW x BB, AutoMazar, LSD.​
W 14 dniu podane 50% dawki GHE Flora Gro - jest to jednorazowa dawka nawozu na wegu, teraz będzie sama woda aż do przejścia na flo. Obecnie największa roślina (LSD) ma 27 dni, NoName obok 23 dni a 2x WWxBB na dole są 7 dniowe . Starsze są takie małe ponieważ przez tydzień niestety miały w boxie bardzo zimno. - po czym dostały oprysk z Asahi SL. Zostały wsadzone od razu do donic docelowych więc to pewnie też miało wpływ na ich słaby wzrost. Mam nadzieję że wynagrodzą mi to później. Wentylatory mieszające odpalone cały czas, wyciąg na minimum. Od dziś na noc będę wyłączał jeden mieszający razem z lampą. Wrzucam zdjęcie poglądowe, za jakiś czas wrzucę kilka szczegółowych. 10.03.2018
123.png
 
Ostatnia edycja:

autostrada

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2012
Postów
406
Buchów
654
Odznaki
1
Lo Panie. =D
Słoik 1l to myślę, że lekkim ch*jem wyciągniesz. Ja w swoim 1 in na jednym krzaku wyciągnąłem 1,5 słoika.
Przy 4 roślinach pewnie będziesz miał tam busz. Będę zaglądał.

Edit. Nigdzie nie wyczytałem o filtrze węglowym. Mas coś?
 

apmal

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2018
Postów
82
Buchów
0
Lo Panie. =D Słoik 1l to myślę, że lekkim ch*jem wyciągniesz. Ja w swoim 1 in na jednym krzaku wyciągnąłem 1,5 słoika. Przy 4 roślinach pewnie będziesz miał tam busz. Będę zaglądał. Edit. Nigdzie nie wyczytałem o filtrze węglowym. Mas coś?
Oczywiście nie pogardziłbym większą ilością ale słoik jest w zupełności wystarczający na moje potrzeby :) Zobaczymy jak to będzie. Dzięki za bucha. Posiadam filtr węglowy CAN 125mm, będzie dołączany pod wyciąg jak zacznie już mocno pachnieć
 

Gumball

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2018
Postów
425
Buchów
46
12h od początku? Ryzykant :) powodzenia życzę:)
 

apmal

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2018
Postów
82
Buchów
0
12h od początku? Ryzykant :) powodzenia życzę:)
Ryzykant? Bardziej bym nim był jadąc 18/6 przez jakiś czas Popatrz na wysokość boxa, założę się że rozerwało by go gdybym im dał trochę wega. I tak urosną o wiele a 250w pozwoli im dobrze napuchnąć. Jestem więc ostrożny, dzięki :)
 
D

DarkMessiah

Guest
po wygladzie dziewczynek mysle ze sie myslisz i to grubo @apmal leprzy krotki veg niz zaden. Konopie zaczynaja kwitnac dopiero jak osiagna dojzalosc pluciowa czyli jakie 3-4 tygodnie im to zajmuje w 2 tygodnie nie urosna ci duze beda wygladac jak te twoje po 28dnich.
 

Gumball

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2018
Postów
425
Buchów
46
po wygladzie dziewczynek mysle ze sie myslisz i to grubo @apmal leprzy krotki veg niz zaden. Konopie zaczynaja kwitnac dopiero jak osiagna dojzalosc pluciowa czyli jakie 3-4 tygodnie im to zajmuje w 2 tygodnie nie urosna ci duze beda wygladac jak te twoje po 28dnich.

A jak :) dobrze prawi polać mu. 120 nie taka tragedia, dobre lst i się zmiescisz.
 

apmal

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2018
Postów
82
Buchów
0
Już teraz trudno, będę leciał na 12/12 i nic nie kombinuje bo jeszcze je za bardzo postresuję. Przy następnej uprawie zwrócę na to uwagę, teraz już ich nie będę wywalał bo szkoda prawie miesiąca ;) Zobaczymy co z tego wyjdzie. Dzięki za uwagi :) Myślę że z dnia na dzień coraz szybciej rosną, i to w niemożliwym tempie.
 

Gumball

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2018
Postów
425
Buchów
46
Kiedyś została mi jedną na flo w boxie ale byłem niecierpliwy i dałem młode do środka, lampą świeciła 12h. 3 odbiły po zmianie światła a z amnezji wyrósł jeden bobek miał może 0.5g
 

apmal

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2018
Postów
82
Buchów
0
12.03.2018 Jak widać rośliny zaczynają rosnąć coraz szybciej, podejrzewam że za 2 tygodnie nie będzie miejsca w boxie, jak nie szybciej :) Zostały dziś podlane z ostatnią dawką GHE Flora Gro, 50% zalecanej dawki, pH 5.5. Jest to ostatnia dawka nawozu na weg dwóch roślin u góry, teraz sama woda aż zaindukują (nie widać jeszcze preflowerów). Temperatura w dzień ok. 23c, w nocy spada do 10 :( Wilgotność ok. 60%. Dolne White Widow x Big Bud zostały podlane samą wodą ph 6, po ok. 0,5l na roślinkę . Ale jak widać budują w dalszym ciągu korzenie ;) Muszę zacząć dogrzewać pomieszczenie na noc. Ogółem wyglądają mi na zdrowe i myślę ze niczego im nie brakuje, być może podniosę jeszcze lampę o kilka cm , bo coś w górę nie chcą rosnąć :) Mam nadzieję że nie pozostaną karłami przez te 12/12 od początku. Zobaczymy co czas przyniesie, na tym polega ta "fotorelacja" :) Szczegółowych fotek nie daję bo nie ma co na razie pokazywać, jak zaczną pojawiać się włoski to pobawię się w fotografa.
 

apmal

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2018
Postów
82
Buchów
0
Kolejna porcja fotek, nadal nie pokazują się pre-flowery.

15.03.2018:

joppp3.jpg

joppp4.jpg

joppp1.jpg

joppp5.jpg

joppp6.jpg
 

Gumball

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2018
Postów
425
Buchów
46
[MENTION=87703]apmal[/MENTION] no ładnie to idzie. Gratki
 

apmal

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2018
Postów
82
Buchów
0
[MENTION=87703]apmal[/MENTION] no ładnie to idzie. Gratki

Obejrzałem je dzisiaj dokładnie i nie ma jak na razie ani jednego włoska a już tworzy się piąte piętro :D Jak na razie nie widać żeby im się zbierało na kwitnienie a rosną coraz szybciej, liście tworzą się chyba w każdym możliwym miejscu. Dziś nie mogłem uwierzyć co zobaczyłem w boxie :)
Musiałem trochę podnieść lampę, teraz jest 40cm od czubka najwyższej rośliny.
Zdjęcia będą 20.03 wtedy już wszystko będzie zapełnione ;)
Od ostatniego update 15.03 do dziś urosły jakieś 30% :)
Temperatura w dzień 20c , w nocy 13 (będzie coraz cieplej)

Jak wielkie urosły te Twoje karły [MENTION=87445]Gumball[/MENTION] które dały pół gieta?

Dlaczego te liście są takie olbrzymie? Większe niż dłoń :)
 
D

DarkMessiah

Guest
Bo roślina chce pobrać jaknajwiecej światła przez te 12h żeby mieć sile iść w górę.
 

Gumball

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2018
Postów
425
Buchów
46
Mój miał dwa listki i od małego budował topa, coś mu się chyba przestawilo bo twoje to zapie****aja :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół