nasiona marihuany

Wielka Dziura

Wyszukiwarka Forumowa:

Marcelinho

Well-known member
Rejestracja
Mar 21, 2014
Postów
171
Buchów
85
Odznaki
2
Cześć chopy, ponieważ sezon zbliża się małymi krokami szukam sobie spotów fajnych do podziałania w tym roku. Łażąc po lesie natrafiłem na młodnik (nie aż taki mały ale strasznie gęsty) w którym natrafiłem na wielką dziurę (myślę że przechowywane tu były sadzonki kilkanaście lat temu leśniczego, leśniczy często wykopuje dziury w których kitra sadzonki by nie odmarzły) lecz ta dziura jest ***itnie duża, ma za***isty dostęp do światła tak naprawdę będą miały światło przez cały dzień tylko jedna rzecz mnie martwi a mianowicie to że na zdjęciach satelitarnych dziura jest bardzo widoczna tak jak na zdjęciach poniżej.

Zobaczcie co sądzicie o tej miejscówce i dajcie znać, bless :bounce:



 
Ostatnia edycja:
A

A$AP

Guest
To zdjęcie z satelity mogłeś sobie w sumie darować :p
A masz pewność że leśniczy nie odwiedza tego młodnika?
 

Marcelinho

Well-known member
Rejestracja
Mar 21, 2014
Postów
171
Buchów
85
Odznaki
2
Tak, młodnik nie jest już uczęszczany (płot został zdjęty kilka lat temu). Jedyne czego się boję to że będzie coś przelatywać nad lasem i zauważy wielką dziurę <rotfl>
 

Nakurwiamkopce

Well-known member
Rejestracja
Kwi 18, 2017
Postów
178
Buchów
1
ku**a jak ktoś tu na forum ma wywróżyć czy będzie ok... Nikt lepiej niż ty sam tego nie oceni, bo nikt oprócz ciebie tam nie był (chyba).
Od siebie dodam że nie pchałbym się w młodniki, kiedyś się przejechałem mimo że był w ch*j oddalony od ludzi, łażą i szukają ch*j wie czego.
Jeżeli jednak się zdecydujesz, to ziemia pewnie będzie za kwaśna przez iglaki, także dużo dolo kup
 
Ostatnia edycja:

-SillveR-

Berrger
Rejestracja
Mar 20, 2016
Postów
1,109
Buchów
1
Powiem tobie tak kolego..

Nie ma mnie w pl już parę ładnych lat czasem wpadam odwiedzić rodzinkę itd
Nie sadz tam chodzą tam ludzie zbierać maślaki trafiłem na to miejsce kiedyś jesteś z mojego regionu, jeżeli to to miejsce a może być takich parę..

Zrobisz co uważasz ale na twoim miejscu bym odpuścił..

Pozdrawiam
 
Rejestracja
Lip 6, 2017
Postów
422
Buchów
2
Ja pare lat temu na crossie smigalem po mlodnikach ze znajomymi, dosc czesto uczeszczane sa takie miejsca...
 

Marcelinho

Well-known member
Rejestracja
Mar 21, 2014
Postów
171
Buchów
85
Odznaki
2
Ten młodnik jest tak gęsty że crossem byś w życiu tam nie wjechał. Ale chyba macie racje, odpuszczę sobie bo miejscówka może być przypałowa.
 

Rand0m

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2014
Postów
173
Buchów
0
Wszędzie ryzykujesz :)
Jak na moje to przecież tam sa posadzone male ale jesli sie myle i znasz teren to syp tam ziarnem w opor ;d
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół