nasiona marihuany

Palenie po wyrwaniu zęba

Wyszukiwarka Forumowa:

Bonixx89

New member
Rejestracja
Mar 7, 2018
Postów
1
Buchów
0
Siema mam takie pytanie.... Miałem wyrwanego zęba, od tego czasu minęło dokladnie 26 h i czy mogę sobie zapalić Bolka czy raczej nie, wiem że z papierosami muszę uważać bo tego się dowiedziałem od dentysty ogólnie papierosów powinno się nie palić przez ok 70 godzin ale ze jestem uzależniony to po prostu ograniczylem się trochę.
Czy ktoś może był w podobnej sytuacji i mógłby mi na moje pytanie odpowiedzieć ? :zombi:
 

WujekMarek

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2018
Postów
135
Buchów
0
Nieważne czy papierosy czy MJ. Niewolno palić dłatego żeby zasysając dymka niewyrwać skrzepu po wyrwanym zębie. Bo wtedy będziesz miał lipe.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

GreenMind

Well-known member
Rejestracja
Lut 12, 2018
Postów
128
Buchów
0
Ja paliłem fajki i mj ale ja to ja a ty to ty, to że mi nic nie było nie oznacza że tobie nic nie będzie.
Z fartem mordo.
 
Rejestracja
Lip 6, 2017
Postów
422
Buchów
2
Jak bedziesz chcial to i tak zapalisz, najwyzej sie zesra** z bolu. Ja osobiscie nie palił po wyrwaniu bo jeden bolek ci roznicy nie zrobi, a zepsuta jama ustna moze sie ciagnac latami.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

DzikiDzikiDZIK

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2017
Postów
257
Buchów
0
ja po 2h od wyrwania jarałem normalnie i szlugi i mj.pal i już :sunny:
co se będziesz żałował lekarstwa :sunny:w dzisiejszych czasach to z wszystkiego robią problem.kiedyś się bimbrem szluga zapijało po wyrwaniu szczęki a dzisiaj profesory w dupie rozumu szukajo:sunny::sunny::sunny::sunny:
mi stomatolog powiedział że po 4h mogę jarać ja już po 2 byłem po paru bongach.co lekarzyna to inna wersja.z resztą sam musisz wiedzieć :bounce::bounce:pozdro
 
M

Maniaczek

Guest
Nieważne czy papierosy czy MJ. Niewolno palić dłatego żeby zasysając dymka niewyrwać skrzepu. Bo wtedy będziesz miał prze***ane.

O czym ty mówisz człowieku, ganja to lekarstwo. i przecież nie musisz zasysać jak odkurzacz, tylko lekko. Jak oddychasz to też zasysasz powietrze na hama?..
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,764
Palimy przed jako forma znieczulenia, po jedynie w formie jedzonej. Dym obkurcza błonę śluzową. Słuchaj Wujka Marka.
Przez takich ludzi jak Maniaczek nie przyznaję się do tego, że palę. Chodzący przykład mongolizmu. /:
 

Spalona Zarowka

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 12, 2017
Postów
1,072
Buchów
1,608
Wczoraj wyrywałem górną lewą czwórkę, która miała korzeń skrzywiony prawie na 95 stopni... Dentystka przy usuwaniu go roz***ała mi całe dziąsło i zakazała palenia papierosów przez co najmniej 8 godzin. Po niecałej godzinie jarałem blanta :)
Tak samo było jak pozbywałem się 8 :( godzinkę po jarałem blanta, nie mówiąc o tym, że paliłem też jakąś godzinę przed wizytą :)
Jednakże, ja zawsze zanim zapaliłem wkładałem sobie wacik na rane, i pale sobie delikatnymi buszkami, co nie jest takie proste jak się wydaję. Zzawsze się pięknie, szybko goi.

Fajnie się wszystko czuje co oni robią, oczywiście znieczulenie musi być ( swoją drogą to też spoko sprawa jak zaczyna Ci działać znieczulenie po MJ, radocha nie do opisania)
I najlepsze podsumowanie dentystów, że zazwyczaj jak coś robią komuś to wkładają rurkę do wciągania głównie śliny z jamy ustnej, a mi musi co chwile pryskać lub karze nawodnić ją ^^ )

... nie żebym lubił tam chodzić :(
 
M

Maniaczek

Guest
Lekarstwa to ty potrzebujesz. Nie wiesz o czym mówisz to się niewymądrzaj. Zreszta nie moja sprawa. Jak mu się zrobi suchodół po radach kolegów z forum to wam będzie dziękował.

Palimy przed jako forma znieczulenia, po jedynie w formie jedzonej. Dym obkurcza błonę śluzową. Słuchaj Wujka Marka.
Przez takich ludzi jak Maniaczek nie przyznaję się do tego, że palę. Chodzący przykład mongolizmu. /:
hu*a sie znacie a sie wypowiadacie, . Człowiek was jeszcze posłucha i przez was będzie cierpiał. Ja nie ważne czy to ból zęba czy to ból dupy, zawsze gdy mnie coś boli to po zapaleniu przechodzi nawet sie nie zorientuje że mnie przestało boleć. Od tysięcy lat ludzie sie znieczulają ganją i nic nikomu nie jest, a wy macie odwrotnie, musi was boleć i to na maksa.
Przeczytajcie co ten człowiek napisał i zamknijcie japy! Tylko jak będziecie czytać to używajcie mózgu przy tym.
:
Wczoraj wyrywałem górną lewą czwórkę, która miała korzeń skrzywiony prawie na 95 stopni... Dentystka przy usuwaniu go roz***ała mi całe dziąsło i zakazała palenia papierosów przez co najmniej 8 godzin. Po niecałej godzinie jarałem blanta :)
Tak samo było jak pozbywałem się 8 :( godzinkę po jarałem blanta, nie mówiąc o tym, że paliłem też jakąś godzinę przed wizytą :)
Jednakże, ja zawsze zanim zapaliłem wkładałem sobie wacik na rane, i pale sobie delikatnymi buszkami, co nie jest takie proste jak się wydaję. Zzawsze się pięknie, szybko goi.

Fajnie się wszystko czuje co oni robią, oczywiście znieczulenie musi być ( swoją drogą to też spoko sprawa jak zaczyna Ci działać znieczulenie po MJ, radocha nie do opisania)
I najlepsze podsumowanie dentystów, że zazwyczaj jak coś robią komuś to wkładają rurkę do wciągania głównie śliny z jamy ustnej, a mi musi co chwile pryskać lub karze nawodnić ją ^^ )

... nie żebym lubił tam chodzić :(
 
A

A$AP

Guest
hu*a sie znacie a sie wypowiadacie

Oooo widzę że mamy tu znawcę... Każdy ma swój mózg, ale palenie świeżo po wyrwaniu zęba nie jest dobrym pomysłem.
Mów za siebie i nie oceniaj innych. Trochę szacunku.
Moim zdaniem @WujekMarek ma rację i lepiej sobie odpuścić - 2 czy 3 dni to chyba nawet nałogowy palacz wytrzyma.
 
L

lowy

Guest
Mi kiedyś na dyskotece ktoś z butelki za***ał, ząb sie ruszał i krew leciała ale przez chwile i nie że bardzo bolało ale czułem tego zęba, i jak wróciliśmy na chate to zapaliłem i nic nie czułem i poszłem spać.
Dwa dni później byłem u dentysty (dwa dni później bo za***ał mi w sobote) ząb wyrwany. Dostałem zastrzyk znieczulający i czułem takie jakby mrowienie, i samo wyrywanie nic a nic nie bolało. Dentysta mi powiedział że bym nic przez jakiś czas nie jadł i nie palił, ale jak znieczulenie przestało działać to zapaliłem z bonga i w pare sekund przestało boleć.
 

RatujeDziadka

SB maniac xD
Weteran
Rejestracja
Mar 5, 2012
Postów
570
Buchów
5
Ja również przed i po wizycie u dentysty znieczulam się na własną rękę :) i nigdy nie było żadnych powikłań, rwali wracałem i już po 15min było wiaderko przyjmowane więc pełen luzik :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół