nasiona marihuany

Oprysk z aloesu

Wyszukiwarka Forumowa:

Rastaman3000

Active member
Rejestracja
Paź 30, 2017
Postów
42
Buchów
0
Witam wszystkich. Dużo ostatnio czytam o cudownych i dobroczynnych właściwościach aloesu. Stosował lub stosuje ktoś? Jeśli tak, jak dawkować?
 

Rastaman3000

Active member
Rejestracja
Paź 30, 2017
Postów
42
Buchów
0
Nawóz już obczaiłem i zamierzam wypróbować. Zastanawiam się czy taki oprysk w stosunku, powiedzmy 1:10, pomógłby wyjść roślinie szybciej ze stresu po wszelakich cięciach, łamaniach i gięciach. Myślę że nie zaszkodzi, ale lepiej zapytać czy ktoś stosował.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Po za Acti-Vera z BioBizzu nie spotkałem się z innymi kupnymi preparatami dla roślin w których składzie byłby aloes. Ale widziałem jak u amerykańców stosowali miąższ z Aloesu jako organiczny żel ukorzeniający i jako wetting agent czyli żeby nawożenie poprzez oprysk dolistny lepiej się wchłaniało. Ja bym spróbował :) Chociaż 1;10 to raczej dużo za duże stężenie.
 

Rastaman3000

Active member
Rejestracja
Paź 30, 2017
Postów
42
Buchów
0
W Acti Vera aloes jest jednym ze skladników, być może najważniejszym. Chciałbym spróbować samym sokiem z aloesu odpowiednio rozcieńczonym z wodą. Nie wiem tylko jakie zachować proporcje żeby też nie przedobrzyć.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Daj max 5ml/1l wody to nawet jak będzie za dużo to szkody nie zrobisz taką ilością.
 

Rastaman3000

Active member
Rejestracja
Paź 30, 2017
Postów
42
Buchów
0
Od wczoraj stosuje w takiej dawce jak proponujesz. Za jakiś czas zobaczę czy są efekty. Może nawet zdecyduje się fr założyć bo tym razem mam zamiar dużo pokombinować.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Ale po co dawać za dużo ? :D
 

Rastaman3000

Active member
Rejestracja
Paź 30, 2017
Postów
42
Buchów
0
No dobra. Stosowałeś i jakie są twoje spostrzeżenia? Daje to coś na + czy raczej gra nie warta świeczki? Czekam właśnie na opinie kogoś, kto stosował w uprawie i może mieć jakiekolwiek porównanie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół