nasiona marihuany

Sezonówka niezbyt wysoka

Wyszukiwarka Forumowa:

jakiśtypo%

Active member
Rejestracja
Lut 21, 2018
Postów
30
Buchów
0
Jak w temacie, interesuje mnie sezon, który nie będzie zbyt wysoki. Max 160-170cm. Jakieś sugestie? Z góry dzięki i
 

kampo3

Banned
Rejestracja
Cze 3, 2017
Postów
108
Buchów
0
Wysadź w czerwcu to bedziesz miał takiego na 1.5m
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Celuj w krzyżówki z przewagą indyjki, a po zatym jak dobrze przytrenujesz ( topping, lst itd.) to każdego krzaczka możesz utrzymać nisko.
 

jakiśtypo%

Active member
Rejestracja
Lut 21, 2018
Postów
30
Buchów
0
Jeżeli wysadzę w czerwcu to nie dojdzie mi przecież, a z trenowaniem może być hardcor bo robiłbym to pierwszy raz a nie mam zbyt dużo mniejsca, tak 1mx1m
 

jakiśtypo%

Active member
Rejestracja
Lut 21, 2018
Postów
30
Buchów
0
Sory za post pod postem, ale Purps #1 Feminise od dinafem, w opisie pisze, że od 1.30 do 1.50m możliwe?
 

DzikiDzikiDZIK

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2017
Postów
257
Buchów
0
Dobrze Ci mówią facet.Dojdą i mniejsze będą jak później wysadzisz.
Miewałem sezony w donicach 14-20L wysadzane w połowie i pod koniec czerwca.Z 20 panienek wyszly 2 które miały zadatki na monstery i poszly poźniej do 50L donic. Reszta panien około 1,50-1,70 max. Pierwsze panny dostały w łeb pod koniec września reszta w połowie i końcu października.Najmniejszy plant dał około 75g dobrze otrymowanego suszu,największy około 160g.Out składał się głównie z Maroców FS i Passionów Orionowych.Chcesz mniejsze sadź później ewentualnie donice które ograniczą również wzrost roślin.

ps. @ jakiśtypo%. Co ma wcześniejsze wysadzenie wspólnego z dojściem?:sunny:

pozdrawiam
 

Misqu

Well-known member
Rejestracja
Gru 23, 2008
Postów
358
Buchów
16
nie kombinuj, kup cokolwiek tylko po prostu rób na krzaku lst i nie wyrośnie Ci większy niż te 1,5m... pozdro!
 

PsiQutas

Active member
Rejestracja
Sie 25, 2017
Postów
38
Buchów
0
Jeżeli chodzi Ci o konkretną odmianę to polecę Bubble Gum od 00 seeds bank. Rośnie do 130cm, zapach przypomina truskawke podobno, więc spoko :)
 

jakiśtypo%

Active member
Rejestracja
Lut 21, 2018
Postów
30
Buchów
0
Jeżeli chodzi Ci o konkretną odmianę to polecę Bubble Gum od 00 seeds bank. Rośnie do 130cm, zapach przypomina truskawke podobno, więc spoko :)
Jeżeli coś polecasz to powinieneś wiedzieć co polecasz, nie wprowadzaj ludzi w błąd.
A reszcie dziękuje za pomoc, coś wykombinuje i możliwe ze wbije tutaj z fotorelacją :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół