nasiona marihuany

Dodawanie postów ocb?

Wyszukiwarka Forumowa:

ShieeZ

New member
Rejestracja
Sty 16, 2018
Postów
2
Buchów
0
Ktoś powie mi zasade działania tego forum?

Po zarejestrowaniu się nie moge nigdzie dodać wątku, rozumiem że nowi userzy powielają tematy etc i musze najpierw pewnie powbijać posty, czy posiedzieć na forum dłuższy czas żeby mieć dostęp do wszystkich wątków...

Ale jako że to forum z największą społecznością growerów jak i zwykłych palaczy dziwi Mnie fakt że moge dodać wątki tylko w dziale:

Upraw i hodowli - Na prawdę? nie znam się na uprawie, jak pewnie nie tylko Ja (nowozarejestrowany użytkownik)

Pestki za free - Tak jak wyżej, nie wypowiem się na żaden temat z tym związany ( a tymbardziej nie założe tam zadnego wątku

Dalej wymieniał już raczej nie będę. Chodzi Mi o to że rejestrując się na to forum miałem nadzieje że dam rade popisać tutaj z ludźmi na tematy na które mogę się wypowiedzieć, a nie na które narzuca mi administracja ( często takie na które nie mogę w żaden sposób ) Chciałem założyć temat w dziale " Marihuana " dokładnie rozmowy o paleniu i poradzić się ludzi na temat zdrowotny, nurtujący Mnie już od kilku miesięcy. Zdziwił Mnie fakt że w nie moge dodać wątku w typowych pogaduszkach. Jest napisane w regulaminie że Ograniczenie mija po 7 dniach spędzonych na czytaniu forum,Jestem tu zarejestrowany bodajże od stycznia, a dalej nie moge napisać żadnego wątku. Pewnie nie dziwi też fakt dlaczego mój wątek się znalazł w TYM DZIALE.

Wybaczcie za offtop, ale pierwszy raz spotkałem sie z czymś takim, nie jestem jakimś forumowiczem :)
 

PonuryŻniwiarz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
3,147
Buchów
9
Hej,

użytkownicy nowozałożonych kont podlegają ograniczeniom możliwości pisania na całym forum. Działy, które są dostępne, mogą rzeczywiście być nieco zagadkowe - zmiany były wprowadzane na przestrzeni lat i część z nich może nie być ujęta we wskazówkach korzystania z forum albo zwyczajnie mogą być źle dobrane do potrzeb przychodzących osób.

W przypadku niejasności czy trudności z samodzielnym pokonaniem początkowych ograniczeń warto zagadnąć kogoś z obsługi o pomoc, korzystając, przykładowo, z wiadomości prywatnych do moderatorów czy zakładki "kontakt" na dole strony. Ostatecznie - umieścić wpis na wzór Twojego.

Masz już dostęp do pisania na całym forum. Nurtujące tematy mogą zostać uwolnione.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół