nasiona marihuany

Żółtodziobowa farma

Wyszukiwarka Forumowa:

SmoQleX

New member
Rejestracja
Sty 17, 2018
Postów
3
Buchów
0
Witam,

Jako ze jestem zadeklarowanym palaczem marihuany w koncu wzialem sie za uprawę.

Moje roslinki maja ok 3 tyg. sa to automaty. tak sie zastanawiam czy nie przyciac tym wielkich dolnych lisci zeby odslonic troche roslinke.

14.jpg


15.jpg


16.jpg
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

WujekMarek

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2018
Postów
135
Buchów
0
Narazie to te liscie sa im potrzebne do rozwoju. Jak będą większe i będzie gęsto to możesz trochę przeciąć żeby była lepsza cyrkulacja powietrza. Ale ja bym narazie ich nie tykał.
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
nie waż sie ucinac lisci :D wiem z doswiadczenia i nie polecam ;)
dawaj je na boki/do ziemi i odslonisz, ciachac nie ma co
 

SmoQleX

New member
Rejestracja
Sty 17, 2018
Postów
3
Buchów
0
ok liscie zostawiam. zakotwiczyem je dzisiaj na LST i jutro przesle foty jak to wyglada. jak na taka mala roslinke to powiem ze lodyge glowna ma juz naprawde gruba balem sie ze ja zlamie na LST , ale nic sie nie stalo na szczescie
 

JodaMaster

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2010
Postów
69
Buchów
0
Nic nie tnij. W wiaderku mogło by być więcej ziemi, czy mi się wydaje czy ta druga doniczka jest przezroczysta ?
 

Dumper

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2018
Postów
52
Buchów
0
Taka rada z własnego doświadczenia. Im więcej dasz roślina spokoju tym bardziej Ci się odwdziecza w plonie. Wiem że kusi.
 

GreenMind

Well-known member
Rejestracja
Lut 12, 2018
Postów
128
Buchów
0
Automata nigdy sie nie tnie bo sie sk***iel w plonie odda.
Najmniejsze stresty największe plony jak to auto mordo gnij gnij gnij nie tnij :D
ogólnie to wyglądają ok :p
Oklenij czymś ten pół przeźroczysty zbiornik bo korzenie mają światłowstręt i może im się to nie spodobać że je naświetlasz :)
 

SmoQleX

New member
Rejestracja
Sty 17, 2018
Postów
3
Buchów
0
No dobra w końcu się wziąłem żeby napisać.

zacznijmy od tego że chodzi o rośliny które są wyżej w poście :D. Rosły sobie rosły aż przyszedł czas na urlop ( 2 tyg) w czasie którego nie było nawet opcji żeby ktoś przyglądał doglądać dziewczynek. Kupiłem pompke wody w zoologicznym sklepie, elastyczną rurkę i czasomierz pod gniazdko. Wszystko działalo cacy, ale niestety po powrocie okazało się, że nie całkiem cacy. Jedna roslina padła. Z drugą było źle, natomiast trzecia z początku spisana na straty po wkopaniu jej do ogrodu odżyła ( druga też wkopana na ogródku w 95% padła). Jest połowa lipca a te wariatki dalej rosną i nie wiem kiedy w końcu zbiore plon, zwłaszcza, że to automaty. Jedna roślinka jest niewielka jak na automat, ale druga...


Roślinka trzecia, nie wiem co to jedna z trzech ( Pineapple Kush, SS Diesel, Lemon Haze) i nie wiem też co jej się popierdaczyło, że jeszcze jedzie:

81.jpg


82.jpg



Któreś ze szczytów:

83.jpg


84.jpg



Roślinka która stoi z tyłu po prawej to automat uratowany mniejszy. Po lewej stronie rośnie pełnosezonówka (bardzo blisko siebie bo liczyłem ze automat będzie szybko)

85.jpg


Teraz z bliska

86.jpg


87.jpg


88.jpg



No i jeszcze reszta roślin które były też na poprzednich fotach

Tutaj roślinka po przycięciu szczytu, jak ładnie wybiła


89.jpg



I jeszcze jedna, której przycinkę zrobił za mnie ślimak i teraz suczka ma 8 szczytów (pełnosezonowa)

90.jpg



No to by było na tyle. Pogoda w tym roku w Holandii wyśmienita tylko czekać na plony. Pozdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół